Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
19. jan 2014

@martinano takto mi napísala ake to bolo že sa nebude vyhadrovat k filialke a nie predajcovi....

martinano
19. jan 2014

@kajakaja77 jasne v pohodicke, mne vtedy napisala vsetky infosky co som sa pytala, asi ma na to dovod..

mima01
19. jan 2014

Kocky, cestovali ste tu uz niekto lietadlom s prampackom aj tak, ze ste mali nejake prestupy? A este jedna otazka...neskusali ste niekto do toho zbalit aj scoota? Ale to bude asi na prd, lebo xplory je o dost vacsie.

iwkaiffs
19. jan 2014

Tak naše kočíky xplory a scoot.....xplory z ebabo 🙂

vjaja
19. jan 2014

@teegreen 😀

michaelapsotova
19. jan 2014

@iwkaiffs boze ten xplory och och :D

julianna78
19. jan 2014

@mima01 leteli sme vieden- dubai-bangkok, kocik som odovzdala ako batozinu, mali sme len hodinovy prestup a krpec bol v manduce, cestou spet uz bude prestup 6h tak budem kocik odovzdavat az pri liedadle.balila som xplory.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julianna78
19. jan 2014

@teegreen cestou spet to tak budeme riesit, lebo priletime o pol noci a az rano odlet.

kajakaja77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
20. jan 2014

Cisto teoreticky...kedy by mohli byt summer kity nove?

A ako ste vesali tasku ked ste mali hlboku vanicku?

Na vanicku na tie karabinky? Nosim dost veci zo sebou :/// neviem kam ju zavesit...plus dvojkilovy fotak...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iwkaiffs
20. jan 2014

Baby potrebujem radu.myslíte,že možem softbag používať v scoote ako fusak? Lebo nožičkový mi tam príde zatiaľ strašne veľký,drobec má 8mesiacov....díky

julianna78
20. jan 2014

Nie je mi jasna jedna vec, pokiak je ebabo filialkou velkej nemeckej spolocnosti ,preco neuvedie na web stranku ktorej.predislo by sa tu zbytocnym spekulaciam a potenc. zakaznik by si to vedel overit ci uz u materskej spolocnosti ,alebo priamo u stokke.

kilian
20. jan 2014

@iwkaiffs ja som softbag skusala do xplory/crusi sedacky.je vynikajuci.ale len ako fusak sa mi zda byt tenky.

kilian
20. jan 2014

@ifkael ja prebalovaciu tasku vesiam dole pod vanicku.mne to na hacikoch hore pri vanicke zavadzia.

iwkaiffs
20. jan 2014

@kilian náš drobec je ako radiátor po tatovi,rýchlo sa vie spotiť,myslíš,že keby je dobre oblečený tak by to nestačilo? 🙂

kilian
20. jan 2014

@iwkaiffs pri takychto teplotach ake su , by aj stacilo.popripade este deku.len neviem v sediacej polohe v scoote ci by sa ti nesmykal.

iwkaiffs
20. jan 2014

@kilian sú tam otvori na všetky pásy tak keď bude pripútaný by snaď nemal 🙂 no uvidíme,ideme zaobstarať 🙂

bublinka711
20. jan 2014

Kočky ešte otázočka, vyberáme farbu a teraz sa mi zapáčila beige melange alebo brown? Nemáte niektorá skúsenosť s týmito poťahmi? Hlavne beige melange, nešpiní sa to rýchlo, nezachádza? A poťahy môžem potom normálne hodiť do práčky však?

nena123
20. jan 2014

@bublinka711 Tak to by aj mňa zaujímalo,pretože sme kupili beige melange🙂

bublinka711
20. jan 2014

@nena123 hmmm, pozerala som v tvojom albume, vyzerá krásne 🙂. Ja už sa pri tej farbe fakt neviem rozhodnúť 🙂

iwkaiffs
20. jan 2014

@nena123
@bublinka711 my sme mali len beige nie melange a len do 5mesiacov a stále som ho drhla.vyzeral krásne a všetko k nemu super ladilo,ale stačilo sa o niečo obtrieť a už to tam svietilo.neviem čo by bolo keby už malý behá a papá v ňom :D no povedala som si už nikdy taký bledý 🙂 ale melange je trošku iná látka tak ktovie ako to bude pri ňom.teraz máme brown a je krásny a hlavne nemusím ho stále drhnúť ;)

nena123
20. jan 2014

@iwkaiffs Šak ,dobre ,vieš ,že aj ja som mala z toho dilemu 🙂

iwkaiffs
20. jan 2014

@nena123 áno áno 😀

bublinka711
20. jan 2014

@iwkaiffs vidíš, poznámka k veci - jediace dieťa, to som nedomyslela... no, tak beige nám asi z hry vypadne 🙂. Tiež som rozmýšľala preto, že mám rada béžovú a máme veľa béžových doplnkov ako dečky a tak... ale zas béžová ide aj k hnedej... som z toho jeleň, toto vyberanie a rozhodovanie bude asi ešte nadlho... 🙂

farea
20. jan 2014

@bublinka711 beige melange je super, tie melangačové latky sa tak nešpinia.