Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

sonka14
2. júl 2014

@barborienulienocka to som zvedava aj ja.Kazdopadne drzim palce.Prosim informujte nas aj so sufo co sa deje.

mycats
3. júl 2014

@milankovazuzana Zuzi, tak tie casy uz velmi davno skoncili ked to tu bolo o priatelstve 😉 🙂 Ja som vas velmi mala rada vsetky a aj mi to je luto ako to skoncilo 😢 Hlavne ked ja som do toho bola uplne bez viny zatiahnuta 😖

marhulka2685
3. júl 2014

@barborienulienocka
@sufo
@iwkaiffs
Nnapisala som svoj nazor a zmazali mi ho, potom som napisala opat, ze to moderatorka nezvladla vyriesit a naznacila mi aby som zo skupiny odisla. Kritiku nezvladla tiez, mozno vyhodi vsetky a necha si len tie, ktore jej budu liezt...
Snad ale zostaneme v kontakte ak by som letela aby som mala kde pytat radu ohladom stokke😉

blondiee83
3. júl 2014

@marhulka2685 tebe len naznacila a mna rovno vyhodila...
@barborienulienocka
@sufo
@iwkaiffs

sufo
3. júl 2014

@marhulka2685 @blondiee83 a to ako je mozne!

marhulka2685
3. júl 2014

@blondiee83 aj mna vyhodila;)

blondiee83
3. júl 2014

sice som dostala nazad pozvanku, ale napisem to pekne po slovensky - dlabem ju 😀 😀
napisala som svoj nazor, za ktorym si stojim a ked sa im nepaci, akurat to potvrdzuje to, ze som sa nemylila a mam pravdu 🙂 mne to staci 🙂

milankovazuzana
4. júl 2014

@blondiee83
@marhulka2685 vy ste tam boli, ja som pozvánku ani nedostala, dobre vedeli prečo 😀 😀 😀 ja som si dovolila povedať svoj názor na začiatku a to bola jasná stopka, ale to už je o inom...A na strane druhej, do takej spoločnosti by som veru ani nešla. 🙂

milankovazuzana
4. júl 2014

@barborienulienocka hmmmm a faktúrka je akási neúplná, kde je tvoja adresa? o iných náležitostiach ani nehovorím... ☹

cawes
5. júl 2014

@teegreen ja periem shopku stale v pracke a nikdy nebol problem

martynka_za
6. júl 2014

Ahojte baby, nemate prosim nahodou niektora na predaj novorodenecku vlozku ktoru uz nepotrebujete do Stokke Xplory do sportovej casti fialovej farby? Popripade neviete mi poradit kde by som ju mohla zohnat? Dakujem za rady 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
6. júl 2014

@teegreen tak na visackach neviem co sa pise ale v popise v knihe od vyrobcu je napisane ze vsetko sa moze prat v pracke. a ja ju tam periem minimalne raz do mesiaca, doteraz ziadny problem, krasna ziariva farba ziadne poskodenie 😀

agalia
6. júl 2014

ahojte, potrebovala by som vasu radu + pomoc ohladne stokke
1. Caka nas s nim prva cesta lietadlom - nechceme ho dat ako batozinu, ale ist s nim uplne k lietadlu - ake s tym mate skusenosti? Mam z toho obavy, kedze sa sklada z viacerych samostatnych casti, aby sa nieco nestratilo...? Ako to riesite?
2. Mame na prednom kolese dieru - po celej sirke kolesa asi 3cm je tam taky pas odtrhnuty, mame ho este v zarucnej dobe, ale kupovali sme to cez nemecky eshop. Ale pisali mi zo STOKKE.com, ze sa to da aj cez slovenskych predajcov riesit. Ake s tym mate skusenosti? Ako dlho trva asi vybavenie reklamacie?
Vopred velka vdaka za odpovede, nenasla som ziadne info o tom, zelam pekny vecer

cawes
6. júl 2014

@agalia na cestovanie si mozes kupit bud prampack specialna taska na lietanie pre stokke ale su aj baby ktore rucku obalia foliu a tiez sedacku a podvozok zabalia do folie aby to drzalo spolu.

co sa tyka reklamacie cez sk obchod neviem neporadim ale viem ze sa to da

agalia
6. júl 2014

@cawes dakujem pekne - o tej prampack taske viem, ale to sa mi nechce kupovat, tak to skusim do tej folie, to je asi jedine riesenie. pekny vecer

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julianna78
7. júl 2014

@agalia ja som raz balila stokke do velkeho igelit. vreca, porom uz som pouzivala prampack. Omotaj si extra rucku, ja som dala tenis. grip.
Kocik mam tiez z nemecka a reklamovala som u nas v predeti. sk

jannie88
10. júl 2014

Ahojda holky, tak se s Vámi jdu podělit s mojí zkušeností ohledně přepravy mého Stokku :-/ V červnu jsme letěli do Turecka na dovolenou, neměla jsem original prampack, ale nechala jsem si ušít jiný fusak v podobném stylu, akorát to nebyl originál,tudíž mě vyšel podstatně levněji. I přesto vše byl kočár poničený, fusak na kočár totálně roztrhaný, potahy poškrábané a trochu poškrábaná sportovní sedačka ze spodu(není to moc vidět při používání kočárku) a ze spodu poškrábané madlo. Toto vše jsem reklamovala hned po příletu do Prahy na aerolinkách, kde se mnou sepsali protokol a odkázali mě na firmu, která to se mnou má vyřešit.

Firma si pro kočárek přijela a dala ho do autorizovaného servisu, místo toho mi po tu dobu poskytla jiný sporťák,abych měla malého v čem vozit.

Asi týden na to, co si odvezli kočár, tak nám volali, že prý mi tedy vymění všechny potahy za nové, ale že odřenou sedačku a madlo ne, že prý sem si to musela udělat sama.. No a od te doby se s nima dohaduju. Nechápu, jak bych si to asi udělala sama, to bych musela tu sedačku vycvaknout z konstrukce a dřít s ní po asfaltu!!! 😀 Dále mi taky napsali, ze pry musí potahy objednat az z Norska a ze budou v září!!!! To jako můžou, když by měli mít na reklamaci 30 dní???? ☹

jannie88
10. júl 2014

Tady Vám přikládám fotky pro představu v jakém stavu byl kočárek po přepravě...jinak kočárek jsme kupovali nový a sportovní verze je používaná námi asi 3 měsíce ☹

jannie88
10. júl 2014
cawes
10. júl 2014

preboha asi by som sa tam rozplakala

jannie88
10. júl 2014

@cawes však já jsem plakala!!!!!

babymarket_sk
10. júl 2014

@jannie88
Túto záležitosť je potrebné riešiť s tými, čo kočík poškodili - prepravnou spoločnosťou.
Podobnú záležitosť riešil náš slovenský zákazník, ktorý dostal od nás ako autorizovaného predajcu odborné posúdenie, že je oprava nerentabilná, tak mu preplatili celý nový kočík...

jannie88
10. júl 2014

@babymarket_sk Děkuji, oni si to poslali do nějakého prý autorizovaného servisu, kde se jim vyjádřily, že prý jen potahy, že jsem to neměla v Prampack...ale každopádně se nedáme, protože nikde v přepravních podmínkách travel servisu není, že přímo kočárek Stokke Xplory musí být v prampack...chtějí, aby byl ve fusaku ,což jsme splnili...

tomila
10. júl 2014

@jannie88 pana beka, ja som teraz taka rada, ze som mala prampack. Drzim silno prsty aby ti to vsetko dobre dopadlo a tuto situaciu vyriesili k tvojej spokojnosti.

dolcee
10. júl 2014

@jannie88 to je fakt brutál. Ja jsem nakonec prampack prodala a vzali jsme golfky, oni tam s tím hrozně hází. No jo no, origoš je origoš. Oni asi myslí fusak ke kočárku- originál vždy, pokud možno, ale nevím no..

Holky- prosim o radu. Jak se dole uchytí ten froté potah ze summer kitu? Jen se zahakne pod potah sedačky? Neni to moc pevné. Furt mi to froté na tom úplne nesedí, jestli neco nemám blbě.

tomila
11. júl 2014

@dolcee Ahoj, tie očka na summer kite pretiahneš cez poťah a až potom pripneš predný diel poťahu o ten zadný zo summer kitu. Dúfam, že si pochopila ako to myslím, ja všetko tak strašne zložito vysvetľujem 🙂

janalucenicova
12. júl 2014

Dobry den, mam stokke xplory a potrebujem zohnat nove klesa aj s brzdou. Kde by som to mohla zohnat dakujem

tomila
13. júl 2014

@janalucenicova Dobrý deň, skúste babymarket, ak nemajú na sklade tak Vám to určite budú vedieť objednať.