Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
23. máj 2012

nestacim to tu citat!!! 😠

kilian
23. máj 2012

@luly3 ta dotycna musi byt uz Profi.treba to riesit,uprimne poviem,ja si nemyslim,ze ti vrati peniaze☹

Hnusoba!!

kilian
23. máj 2012

@mycats ani ja!!!

aniratak696
23. máj 2012

@luly3 z teba este urobi kriminalnicku...uz nevie co ti ma napisat tak sa vyhovara ze je na poliici...dohovie co vybavi 😀

mycats
23. máj 2012

@kilian 😀 😀 😀

mycats
23. máj 2012

@luly3 ja si tiez myslim, ze sanca, ze ti sama od sebe len tak po nejakom telefonate alebo e-maili vrati peniaze je nulova.

luly3
23. máj 2012

@kilian nevrati nevrati čo už nezabijem sa ale potom nu to bude mrzieť a veľmi
neurobí nemá ako????? aspon sa sama seba chytí do pasce

tehula
23. máj 2012

ahojte, citam diskusiu a kks ta zlodejka hnusna, to je ina spina.
@luly3 drzim palce, nech sa k svojim peniazom dostanes a najma nech uz ju policia zavre, alebo nieco, ved to nie je normalne, ozaj potom aby sa clovek bal nieco cez bazar kupovat.

Inak dufam, ze sa len mylim, ale som si pozrela inzeraty na stokke, kedze "idu na dracku" u podvodnicky a toto tiez je zaujimave
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/fqh9/pre...

Len ta vec, ze registracia MAJ 2012 a ziaden prispevok, len 1 inzerat a zrovna na stokke!!!!!!!!!!!! Mozno som paranoidna, ale mozno, ked alvaro123 zlyhal, tak aj nejaka 123xy bude dobry nick.
Odtala by som ruku takymto zlodejom

mima01
23. máj 2012

@luly3 ale ved nech ide herecka jedna, nech si posluzi ked je taka hrdinka. Ja osobne si myslim, ze prd niekam pojde, naco na seba zbytocne upozornovat....a mozno, ze tu tu aj cita tela jedno.
@tehula toto je starsi stokke, to je ok... 😉 Aj ked clovek nikdy nevie.

aniratak696
23. máj 2012

@tehula tento som videla len inaknafoteny respektíve menej na bazosi 🙂

aniratak696
23. máj 2012

@mima01 aj mna to napadlo ci si to tu necita nahodou 😀

tehula
23. máj 2012

@mima01 ved ja nehovorim nic k cene za kocik, len to, ze je pomerne nezvycajne inzerovat niekde, kde vlastne podla nulovych prispevkov a pardnovej registracie pomaly ani nevies, ako to fici.....

mima01
23. máj 2012

@tehula ale sak jasne, ved vravim, ze nikdy nevies, uz budem uvazovat aj ked budem kupovat nejake body za 5 euri....ale toto aspon vyzera realnejsie, nie je to uplne sialeny nepomer.

mycats
23. máj 2012

baby, preco sa nevykaslete na tu stovecku - dve a nekupite novy kocik!!! radsej potom by som striehla na nejaku akciu, vid moj pripad 🙂 🙂
lebo to co v poslednom case vidim na bazaroch, to je hrozne. a nikdy neviete ci aj malo pouzivany kocik nema naozaj nejaku skrytu chybu!!! predavajuca vam to isto nepovie!!!
a doma zistite, ze kocik bol kupeny niekde v tramtarii a potom je problem s reklamaciou!

tehula
23. máj 2012

@mycats ja co mam dojem, tak niektore baby si zial netrufaju, alebo co napr zo zahranicia kupit. Bud nie su jazykovo zdatne, alebo chyba kreditka, alebo alebo....prosto je dovod a preco nie novy? No lebo asi nie vsetky na to maju, rozpocet ich nepusti ale chcu ten alebo tamtej druh kocika. Zas na druhej strane, keby take neboli, tak by asi bazar s kocarmi moc nefrcal 😒

mycats
23. máj 2012

@tehula ja to chapem, ale je to riziko. ja som moj kupila v Brendone, milacika nasho 🙂 .
uprednostnujem kupu kocika na SK, hlavne koli reklamacii. aj novy kocik moze mat chybu!!
tak potom radsej naozaj ak sa da, kupit od cloveka, s ktorym sa trosku poznate 🙂

tehula
23. máj 2012

no dievcata a este opat raz xy123 a registracia maj2012 a ziaden prispevok. Moja paranoja dnes kvitne ako lucne kvety
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/4win/pre...

mycats
23. máj 2012

@tehula a kolko hlaviciek tam uz ma!!!

kilian
23. máj 2012

@tehula @mycats ee,nieje podvod.

tehula
23. máj 2012

@mycats no neviem, ci ste uz pisali adminom, ale mali by checknut podla IP adresy niektore baby asi 😠

tehula
23. máj 2012

@kilian oki

mycats
23. máj 2012

@tehula ja som nepisala a tu @kilian pise, ze je to OK

kilian
23. máj 2012

@mycats ten kocik je z roku 2007,Po tomto roku sa zacali predavat ine druhy konstrukcie.jedina cennost su tie potahy Paul frank. @tehula

tehula
23. máj 2012

@kilian ano, pravda, ale ja nikde neriesim cenu. Lebo ak truba cita, tak uz pochopila, ze ked da podozrivo nizku cenu, alebo nejaky napadne novy kocik....nie, vazne som paranoidna. Som pozerala len inzeraty pri registracii v posl dnoch a bez prispevkov akychkolvek...

mycats
23. máj 2012

@kilian 5 rocny kocik, to je dost. mne sa tieto prave nepacia, ale tu na MK som nasla kraaasne na bee 🙂 🙂
som na ne pozerala, ze ci by s privretym ockom nemohli byt chlapcenske
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ufwm/bug...
ty nahodou nevies ci niekto nesije taketo krasne striesky, lebo neviem ci kupovat cely missoni set 🙂 🙂
mne by stacila len strieska. 😀 😀

mima01
23. máj 2012

@tehula @mycats @kilian no baby, ale ruku do ohna by som nedala za to, ze to zase nie je nejaky podvod...aj ked su to obidva starsie kociky, ale presne, zase tie nicky xxx123 a obdoba toho, registracia len teraz, ziaden prispevok, rovno inzerat....fakt uz paranoja neskutocna 😀

kilian
23. máj 2012

@mycats je moc dievcenska.taky cik cak chces?

mycats
23. máj 2012

baby, nielen stokke sa paci 😀 😀 😀
este kym som jazdila so stokke, tak som raz stretla mlady parik, co na moj kocik urobil ze "fuuuu ha" 😀 😀
no a so super reakciou som sa stretla aj na bee 😵 uz sa ma dve mamicky pytali, ze odkial mam taky kraasny kocik 😵 😵 hned som o 2cm narastla 😵 😵

tehula
23. máj 2012

@mycats na ceskom MMB siju baby pekne aj striesky. A na missoni daval niekto link na nejaku z FB

mycats
23. máj 2012

@kilian straaasne sa mi to paci 😀 a na tuto limetkovu striesku letia hlavne musky 😀
minimalne dve vzdy veziem s nami 😀 stastie, ze ma jessicax odhovorila od zltej 😀