Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
4. aug 2013

@kristynakubecova
@cawes
@kostalovakaca kočky, na MMB je čierna listina tam máte vypísané presne podvodníčky ako to robia a na niektoré je podané trestné onámenie...jednoducho vylákajú zálohy a utrum...

kristynakubecova
4. aug 2013

@milankovazuzana Je to nechutne, uz jsé parkrat nalitla takze jsemopatrna, bez vicero hodnoceni bych neobjednavala. 😉

kristynakubecova
4. aug 2013

Na tom sbazaru byla docela dlouho, buh vi kolik penez vymamila.Bohuzel policajti nepomuzou ani kdyz se poda oznameni policajtum.Mpodvedla pani co lidi obrala skoro o pul mega a co myslite, 2 roky proces a je na svobode s podminkou a vesele "podnika" dal🙂. Je to hnus.Osobni prevzeti nebo nic, fakt a nebo na dobirku cele.

kostalovakaca
4. aug 2013

Taky jsem právě ted během pul roku dvakrát naletela a teď s břichem se taham po policajtech a taky pochybuju a o tom ze by mi někdo něco vrátil...nastesti to byly částky do 1000kc...takže už si dávám sakra pozor

tinkapinka
4. aug 2013

@kristynakubecova
@meiwe
@cawes
Ahojte kocky, neskusali ste niektora prisposobit winter kit pre stary model?

cawes
4. aug 2013

@tinkapinka ja nie ja mam novy model

kristynakubecova
4. aug 2013

@tinkapinka ja mam predchudce evo a staci dodelat par gumickovych poutek.Mista zvolis podle modelu sedacky kam by se to dalo tahaknout.Me treba staci na zadni dil potahu dolu prisit 2 gumickovy poutka a to je vse,zalezi jaky starsi typ mas,ja vim o trech,mozna jich bylo jeste vic.

klarawerder
4. aug 2013

@tinkapinka Podle mně kdybys tak měla hozené potahy na nový model, tak ti Wk pasovat bude...přinejhorším jak tu baby píšou, došiješ pár poutek...

kostalovakaca
4. aug 2013

help co je toto za barvu??? ja ho chciiii 😀

cawes
4. aug 2013

Strieborna

kostalovakaca
4. aug 2013

stříbrná to není...to je právě nějaká hněda....ani khaki to není

klarawerder
5. aug 2013

@kostalovakaca Tohle je limitka Khaki...v současnosti v podstatě nesehnatelná...Je to taková jakoby olivová barva a má červené zipy... Podle ušití je vidět, že je to origoš.

jsemnejkrassnejsi
5. aug 2013

Muzu se zeptat vozí někdo ve Stokke 3 lete díte ? Stokke jsem před časem prodala , ale zase bych ho chtěla zpátky 😀DD myslíte ze se tam vejde na zimu s dekou ? Teď měří 98 cm

zuuzka
5. aug 2013

@kostalovakaca To je presne ta farba wk, ktory som ti fotila 🙂 presne, na krabici je napisane khaki.

vevika1
5. aug 2013

@jsemnejkrassnejsi moja malá má síce len 2,5 roka, ale meria 98 cm a vojde sa v pohode a pohodlne sa aj vyspí 🙂

cawes
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klarawerder
5. aug 2013

@jsemnejkrassnejsi Když se tam poměrně pohodlně vešla 4letá dcera kámošky, tak co by se nevešlo 3leté dítko... U Xplory bych se určitě nebála 😎

mima01
5. aug 2013

kocky, ked uz sa tu riesia ti predajcovia....nerobili ste niektora objednavku cez webovy obchod "U Sarinky"? Ja som tam este 1.5 objednavala kit a do dnesneho dna nemam kit ani peniaze, stale pisu, ze peniaze rozposielaju, ale ku mne sa este nedostali.

milankovazuzana
5. aug 2013

@mima01 na 100% tu bola jedna mamina, čo objednávala stadiaľ komplet kočiarik.

milankovazuzana
5. aug 2013

@cawes no dobrý deň mamičky... 🙂

milankovazuzana
5. aug 2013

@cawes ešte snáď výstižnejšie by bolo Kto s čím zaobchádza, s tým aj schádza. ☹ Smutné a zároveň veľmi poučné.

cawes
5. aug 2013

@milankovazuzana no ako poviem ti som sklamana. Nejde mi o 8euro ale o princip. Ako nechapem co teraz mam kazdy tyzden vypisovat ohladne 8 eur.

milankovazuzana
5. aug 2013

@cawes ale áno, ide i o tých 8€, lebo tie si na ceste nenašla moja...Inak aj na fóre je jedna téma o predajkyni-síce zamknutá, ale je, teda aspoň bola a tam jedna mamina opísala svoju skúsenosť.

cawes
5. aug 2013

@milankovazuzana daj mi link prosim ta. Ako ja som si myslela najprv ze ok ma vela prace atd, ale toto co so mnou robi ohladne 8 euro trapne trapne. Najprv nemala cislo uctu (davala som ho 2x) potom som ho mala poslat do sms, dnes som jej pisala znova uz trosku inu sms a tam mi napisala ze jej to davno preslo pojde do banky to vybavit ze ona tych 8 euro nepotrebuje. ok tak preco mne to vzdy islo odoslat a jej nie?

dolcegucci
5. aug 2013

@cawes mam u nej tiez objednane a uz mi to pripada ze sa vyhovara.No pockam max do streedy a budem to riesit 😠 Uz ma to nebavi...

milankovazuzana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
5. aug 2013

@milankovazuzana zaujimave, inak by ma dost zaujimalo preco to @admin zamkol, kedze ide o fakty co sa ludom stali? hned by som tam aj ja napisala skusenost, dnes som pisala tiez @admin aby mi povedal ako mam postupovat kedze mojich 8 eur nikde, ale bohuzial sa neozval, takze tolko o rovnakom meritku na MK

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
5. aug 2013

@teegreen tak fake neviem ci mala bohvie odkial to vozila ja mam sk od nej a je taky ako ma byt

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz