Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
15. dec 2011

@jessicax ten detsky vyzera uzasne 😀 😀 asi by som neodolala.
tak WDcko uz ma aj dva krat za sebou 🙂) jj, viem, ze mi ho bez problemov objednaju. len to by som asi mala kupit obe, neviem ci to nebude srandovne vyzerat, ze jedno nove a druhe ojazdene 😀 😀
ked do januara nic nenajdem, tak asi budem musiet skusit opat babymarket. len ked som im to naposledy bola predviest, tak koliesko slapalo ako hodinky!!! 😖 😖 si museli mylsiet, ze blaznim. ono ma pre mna na kazdy den nove prekvapenie 🙂

jessicax
15. dec 2011

@mycats to je zakon schvalnosti 😅 musis mu dohovorit, mozno sa umudri 🙂

pajka7
15. dec 2011

Ahojte...tak u nas nakoniec vyhral ten cerveny......teda manzel si ho vydupal.....musim sa s tym do febrauara nejako zzit 🙂 Viete mi prosim poradit kolko stoji ta taska co sa pripina dopredu........vyuzivate ju?Neviem ci si ju dokupit...alebo nie...a zabudla som sa spytat na cenu.Tiez ma zaujima, kolko asi stoji napr. novy obal na madlo, popruhy, strieska a tak...myslim ze niekto tu takto chcel farebne kombinovat kocik.......ja rozmyslam ze to nejako poriesim napr. fusak som dala tmavomodry...s tym ze aj winterkit bude taky...tak dufam ze to bude OK. 😉 A este jedna otazocka...kolko stoji summer kit? Da sa kupit aj pouzity alebo ist radsej do noveho.....Som velmi vdacna za akekolvek nazory 😉 Este ze je tato diskusia....teda forum 🙂 🙂

e.l.i.e.n.k.a
15. dec 2011

@pajka7 tes sa, cerveny je nadherny, ja som objednala cerveny winter kit, sice si ho nenecham, kedze mam biely, ale vyzeral bozsky 😉
dokupovala som doplnky, ceny su:
- nákupná taška - 49 €
- madlo - 15 €
- polstrovanie pásov - 8 €
a prebalovacia taska stoji okolo 100 €.

pajka7
15. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a to ta vpredu je prabalovacia? lebo ta co je dole....asi nakupna...bola v cene kocika....uf........polovica by jej stacila 😒

e.l.i.e.n.k.a
15. dec 2011

@pajka7 hej, prebalovacia..veru stacila! 😠

tonko_babymarket
15. dec 2011

@mycats
náhradné koleso vie dodať ktorýkoľvek predajca...

esika
15. dec 2011

..ked vyrastiem chcem byt stokke 😀 ..

esika
15. dec 2011

😀 😀 😀 😀

mycats
15. dec 2011

@esika super to vyzera!!!

mycats
15. dec 2011

@tonko_babymarket ano, viem, ale tak mam s nimi dobre skusenosti, tak urcite vyuzijem ich sluzby opat. a v nitre nie je vela obchodou s touto znackou, poznam len tento. i ked objednavam cez ba.

kilian
15. dec 2011

@esika bez tej kozusiny by som ho aj brala..... 😝

esika
15. dec 2011

@kilian radsej bgb ako stokke? 🙂

kilian
15. dec 2011

@esika nie,stokke by som si nechala 😀 😀 😀 na kazdy den jeden 😵 😀 😝

esika
15. dec 2011

@kilian aj aj , ze 🙂 ? to by bolo supeer 🙂

lodgermaniacka
15. dec 2011

aj podla mna je krasny 😵 😵 😵 nemyslím si že by to bola napodobenina stokke, je to taky zimny image 😎

esika
15. dec 2011

... to ma iba tak napadlo, to je ako ked ma male auto napisane "ked vyrastiem budem porsche" 😀

lodgermaniacka
15. dec 2011

@esika je pravda, že výškovy rozdiel je medzi nimi obrovský 😉 ale každy ma niečo do seba, škoda, že nemôžem mať 7 kočíkov, na každy den jeden 😀 😀 😀 😀

esika
15. dec 2011

@lodgermaniacka 😀 😀

mycats
15. dec 2011

@lodgermaniacka @esika - este som neskusala bgb, takze davate odporucanie pre druhe babo?? maly mal quinny a potom stokke 😀 😀 😀

kilian
15. dec 2011

@lodgermaniacka @esika mala by som rozvod na stole 😀 😀 😀 😀 zeby este jedno dieta???? 😝 😝
@mycats ja som mala uz vsetky modely od quinny,ale uz nikdy...to sa so stokke a bgb neda porovnat.

lodgermaniacka
15. dec 2011

@mycats ja som mala najprv cameleon, ked mal maly 3m, vtedy sme ho kupili, to bol už tretí vaničkovy kočík 😀 potom strašne vela inych kočíkov, stokke žial dosť neskoro, maly ma 20mes. a zase mam bgb cameleon 😎 ja ho mam rada, je to super kočík, ale aj stokke je, keby som bola teraz len na začiatku, mala by som na striedačku obidva 😉 🙂 🙂 🙂

lodgermaniacka
15. dec 2011

@kilian aspon je dôvod na dalšie dieťa 😎 😀

kilian
15. dec 2011

@lodgermaniacka dakujem,4 stacia 😕 🤐

mycats
15. dec 2011

@lodgermaniacka a mne vsetci hovoria, ze som blazen a mala som 4 kociky!!! 😀 😀
a stokke mam od 18m 😀
stokkiho milujem, ze sa nemusim stale ohybat ako blazen!! a ze maly vsetko vidi a miluje ho. doma mam tiez dva kociky, nechapem ako niekto moze vydrzat s jednym kocikom, nejakou 3 kombinaciou?? ked obcas clovek potrebuje mini kocik na cesty, obcas "pozorovatelnu" stokke a obcas nieco na ihrisko 🙂
keby si videla reakciu vsetkych nasich znamych na stokke :( zhrnula by som to do "pre Boha"
uz quinny buzz ledva rozdychali a to si myslim, ze to je uplne bezny kocik, ktory pouziva kazda druha mamicka.
po dnesnych skusenostiach by som urcite vyberala kocik podla inych kriterii ako svoj prvy 🙂

mycats
15. dec 2011

Moja prva skusenost s kocikom za dobru cenu 🙂
Tazky, zle sa skladal, otrasny system pre vymenu vanicky za sportovu cast, polohovanie sportovej casti uplne zufale na strunke vzadu!, zrazali sa predne kolieska pretoze boli velke a ked sa stocili obe do vnutra, tak sa zrazili a zasekli, brzda bola taka tvrda, ze som ju musela uvolnovat rukou, nohou to neslo :( A viete co je najvacsia ironia!! Ze tento kocik ma xy nasich susediek a znamych a vsetky mojmu manzelovi hovoria ake su s nim spokojne!!! 😖 😖 a ani jedna nemala ani len dva kociky, nie 4! skromnost niektorych mamiciek nema konca a z celeho mam jediny pocit, ze keby sa ten kocik aj po tyzdni rozpadol, tak oni by boli spokojne pretoze bol "lacny" v porovnani s inymi a vyzera celkom dobre!

mycats
15. dec 2011

@kilian tak quinny a stokke je velky rozdiel, ale to som pri kupe quinny nevedela 😀 😀 stokke bol az po nom.

taminameiki
15. dec 2011

Ahojky velmi krásny je ten kociarik keď sa podarí tak aj ja si kupim

taminameiki
15. dec 2011

Ahojte nevie mi niekto poradiť či sa do stokke zmestí aj dva a pól rocne dieťatko ? Dakujem

desinka10
16. dec 2011

@e.l.i.e.n.k.a nahodou nevies co stoji strieska?