Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

siwinka1717
20. dec 2011

@dargi no len my sme menší o dva týždne 🙂 takže sme v skutočnosti 30 tt

dargi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siwinka1717
20. dec 2011

Letím do Wien na trhy, tak sa teším, pekný večer 🙂
@dargi akú máte váhu ?

mycats
20. dec 2011

@taminameiki - pridala som album s malym ako sa tesi z kocika 😀

mycats
20. dec 2011

@kilian rastieme ako huby po dazdi 😀 😀 😀

lenocka23
20. dec 2011

@siwinka1717 myslim ze fusak vyuzijes este aj tuto zimu.. nas sa narodil v januari a fusak sme mali este koncom marca.. bola dost kosa a nechcelo sa mi davat deku pod neho na neho a neviem co.... 😉 no a mala som len nozickovy aj do vanicky, stacilo trochu zrolovat tie nozicky a bolo to ok.. myslim ze na tu chvilku sa ti fakt neoplati kupovat iny... 🙂

mommie_310
20. dec 2011

Ahojte maminky, rada by som sa s vami podelila o svoj dnesny "zazitok" - svoju vedlajsiu rolu tam hra aj podla mna velmi pekny kociarik Stokke.
Bratislava, cca sedem hodin vecer, autobusova zastavka pri Avione, vonku uz pekne prituhuje. Na autobus caka aj jedna mlada mamicka s asi dvojrocnym syncekom, ktory sedkal vo svojom kociku. Maminka zakuklena, kapucna s kozusinou na hlave, sal, ruky skovane v original navleku na ruky upevnenom na kociku. A malinky? Hola hlavka, bez ciapocky, letny zostrih, ziadny fusak, ziadna deka 😨 Nechapala som.
Tento kocik podla mna ma ukazat, ze ma mamka nielen dobry vkus, ale aj ze "na to ma". Iba ze by tejto po kupe kocika uz nezvysili eurace na ciapocku a deku pre maleho... 😒 Ved je "len" 20. december.
Nikoho som sa tym nechcela dotknut, len ten kontrast zababusenej matky a holohlaveho neprikryteho dietata bil do oci... Maly si asi sotva uvedomoval, ze sedi v super dizajnovom kociku, viac si asi uvedomoval minusove teploty ☹

ustrachana
21. dec 2011

stokacky prosim vas je treba dat na wintera aj plastenku ked husto snezi?

kalista
21. dec 2011

Tak my máme rezervovaný, červený aaale ešte stále mi vŕŕŕta hlavou navy blue 😝

pajka7
21. dec 2011

@kalista to poznam 😅, keby bola len jedna farba...nebol by problem......ale takto..... 😒

kalista
21. dec 2011

Veď toto 😀

desinka10
21. dec 2011

Baby ja to budem riesit so snehom alebo dazdom s touto plastenkou : http://www.malvik.sk/Doplnky-ke-kocarkum-132/pl... , rychlo sa navlecie aj zvlecie, je prakticka a celkom aj vyzera. a na rukavickach zahrniem kozusinku do vnutra alebo to dam dole keby moc lialo. Ale tak predpokladam ze az v tak brutal zlom pocasi sa nebudem premavat hodiny po vonku. 🙂

mycats
21. dec 2011

@mommie_310 - tak neviem ci je stokke znamkou bohatstva, ja sa za bohatu nepovazujem! 😀 a hlavne vela z tychto kocikov sa predava aj uz pouzitych 🙂 myslim, ze mamicka je pripad sama o sebe ked v tomto pocasi ide s malym bez fusaku. Moj maly je vo fusaku a v termo gatuskach 😀 😀 aby mu bolo teplucko a nemusela som liecit sopliky. Myslim, ze ziadna rozumna mamicka, ci uz bohatsia lebo chudobnejsia, by svoje dieta do tohto pocasia bez fusaku nevzala.
Tento kocik nie je len o nezvycajnom designe, ale aspon pre mna je to o tom, co tento nezvycajny design pre mamicku a jej dieta poskytuje!! Nikdy by som si nekupila kocik, len aby sa na mna otacali ludia, skor mi to vadilo. Myslim, ze kazdy kto ma stokke len potvrdi, ze ho miluje pre jeho moznosti 😀 😀 😀

taminameiki
21. dec 2011

@pajka7 no ved a v tom je problem ze vsetky farby su krasne a ja mam v tom chaos ako prvy som chcela cerveny ale rozhodla som sa nakoniec pre dark navy a knemu mozno este niekedy doobjednam set na prezlecenie v cervenej a budem uuuplne spokojnucka 🙂

jessicax
21. dec 2011

ja neviem ale mne sa ten cerveny zda velmi ziarivy pre chlapca, je to taka jasna cervena ked som ho minule videla v brendone. Ale to je len moj nazor a tymto nechcem nikoho presviecat aby kupil inu farbu

taminameiki
21. dec 2011

@mycats ja natom tiez nic nevidim keby ma chlapcek fialovy lebo je krasny a myslim ze tiey taky neutralny, no a tie babky na dedinach su uz raz take hlavne ze chodia z modrymi alebo fialovymi hlavami, 😀 no nakoniec sme kociarik neboli pozriet lebo malinky mal mensiu nehodu po ktorej mal na hlavicke hrcku tak sme boli v nemocnici na rontgene, ale nastastie vsetko ok, len ja som skoro infarkt dostala 🙂 . jaj vas malinky je krasnucky a v kociku taky spokojnucky a tak krasne si tam hačinka, a kde ste kupili ten cierno modry set waau je prekrasny 🙂
Keby to vidim na zivo tak by som asi odpadla
😀

taminameiki
21. dec 2011

@taminameiki no asi mam uz slabsi zrak uz som to nasla na baby markete 🙂

siwinka1717
21. dec 2011

@lenocka23 Už sa stalo(-: mne ten nožičkový príde moc veľký do vaničky

mycats
22. dec 2011

@taminameiki juuuj, ale tak hlavne, ze je v poriadku. moj maly je take torpedo aktivne, hrcu mame kazdy den 😀 😀 😀 staci ked sa mama na 2s otoci inam 😀 😀
🙂 tak tie farebne hlavy ja nikdy nepochopim.
ja mam starsi model a to na nom je forest set. nesedi na novy model, novy model ma summer kit. mam pocit, ze lesny vzor nechali, ale farba je uz ina.
http://www.babymarket.sk/sk/1672/1770/stokke-se...
uz sa predava len set so strieskou, to mam z babymarketu. no a koli fusaku som otocila vsetky ebay a je z nemecka 😀 😀
je to edicia 2009 🙂 moj kocik je taka spomienka na predosli winter kit 😀 😀
ale ja som ho musela mat 😀
Novy model ma opacne zapinanie ako starsi a strieska je trosku vacsia, takze to zial nesedi. Plne suhlasim, ze je to skoda, ze uz nenechali tuto farbu.Treba kupit 2009 kocik 😀 😀 😀

pajka7
22. dec 2011

ahojte...poradite mi akej farby kupit prebalovaciu tasku?Kocik mame cerveny.....najskor som myslela, ze cervenu, ale nebude tej cervenej uz moc? 😒 Ale zasa inej farby, nebude od veci...ved tam je v podstate stale...... Ja som asi sibnuta...ale uz tolko kombinujem,vaham,neviem sa rozhodnut....ja celkovo neznasam moznost volby ☹ tak sa opät spoliham na nejaku radu.....Dakujem krasne..... 🙂

kalista
22. dec 2011

Skús si to nakombinovať na stokke.com ja by som k cervenej dala navy blue. My rušime rezerváciu červenej a ideme do navy blue a fusak a slnečník budeme mať zelený 🙂

tonko_babymarket
22. dec 2011

Kto má zálusk na ružový, tak končí limitka, skladom bude mať výrobca posledné kusy...

mycats
22. dec 2011

@jessicax suhlasim, je dost taka " kriklava" 😀 😀 myslim, ze tento kocik puta pozornost aj bez super farby 😀

siwinka1717
23. dec 2011

@dargi a ostatné stokkáčky krásne sviatky!

penelopa
24. dec 2011

Ahojte,babenkyyyy!
Premýšľam nad kúpou stokkáča,no manžela som ešte nepresvedčila.Skúste mi dať všetky za a proti.
nech mu to vysvetlím.
Ďakujem. A príjemné sviatočné dni prajem.

taminameiki
24. dec 2011

Prajem vsetkym krasne sviatky

mirkadena
25. dec 2011

ahoj vo farbe kočiarika by som kupila 🙂 ja ju mam vo farbe beige, tak ako kočiarik.

hajanka
25. dec 2011

@pajka7 ja by som tiez nekomplikovala a kupila vo farbe kocika 🙂

@penelopa pozitiv je vela, vela toho tu bolo uz aj popisaneho na predchadzajucich stranach. Kopirujem.
Mame sice len sportak, ale je fantaticky aj pre mensie babo (nepada do bokov, pekne drzi, mierne vyvysena poloha ako pri refluxe, sestrina mala v nom bola od 3 aj nieco mes.) zmensovacia vlozka je super a krasne kopiruje a drzi babetko, co poznam mamicky ktore maju ine kociky, davaju si sit zmensovacie vlozky alebo vyplne, lebo niektore kociky taketo doplnky neponukaju, pre vacsie babetka sa pouziva bez vlozky, je priestranny, sedacka dostatocne hlboka, pohodlna, prijemne sa pocas jazdy pohupuje a peruje, takze nechybaju ani pruziny, manevrovanie je super, manipulacia jednoducha a lahka, polohovanie v smere aj proti smeru jazdy, konstrukcia je uzka, zmesti sa do kazdeho vytahu, do kazdych dveri, kolieska su super do kazdeho terenu , uzasny vyber doplnkov na leto aj na zimu, v lete super kity s ventilaciou, UV ochranou (SPF50 UVA, UVB), frote potahom, tienidlom a slnecnikom, a v zime fantasticke extra izolovane kity s ochranou proti mrazu + vela inych doplnkov. A najlepsia je na nom vyska sedacky (vanicky, alebo sport. sedacky), uz ziadne zohynanie, ziaden prach a smog, krasny vyhlad, ocny kontakt laska na prvy pohlad!

mackos
25. dec 2011

Maminy mam otazku... mam kremovy stokac, na leto by som chcela letny set blue a taktiez aj potahy blue.. daju sa dokupit ??? cisto potahy

kilian
26. dec 2011

@mackos ano,daju sa kupit.