Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
17. jan 2012

@mycats ale tam maju cenu vyssiu
tak ja som rozhodnuta ,len asi ho uz nebudem mat za tu cenu ☹

@jessicax ok,tak ked na sk,tak objednam v brendone,vdaka

lia
17. jan 2012

@kaia ale tam stoji tusim 1035,-

mycats
17. jan 2012

@lia ja som to tu pisala uz vcera v noci, ze je tam akcia. no skoda, ze si nenasla. keby ma to napadlo, mohla som ti napisat 😖 zajtra zavolas a uvidis ako to bude s tou akciou

mycats
17. jan 2012

ok, idem na kutusky 😀 do hajan. pekny vecer!!!

lia
17. jan 2012

@mycats no,ja som o tom vedela,ze to je,ale vobec mi nedocvaklo,ze kupim vanicku a mam to za super cenu a este aj s druhou strechou,ja som v tomto tehotenstve uz uplne odementila 🙄
lebo kazdy den tolko stranok pozeram,ze uz mi z toho hrabe a komplet tam bol drahy a ja vsade len komplety pozeram,preto mi to uslo
dobru,idem aj ja,kaslem uz na to,co uz

jessicax
17. jan 2012

@lia a v brendone dostanes za nakup aj body, ktore potom mozes vyuzit napr. pri kupe fusaku a budes ho mat tak lacnejsie. Ja som vsetko kupovala v babymarkete lebo vtedy tam bol kocik najlacnejsi aj strieborny set mali len tam

jessicax
17. jan 2012

dobru idem aj ja co tu budem traposit sama 😀

lodgermaniacka
18. jan 2012

baby, naozaj zdvihli ceny 😕 😕 😕
http://www.brendon.sk/Products/List/detské kočí...

@lia nie na košickej, dnes by mali otvarať novu predajnu pri ikei, ak som dobre pochopila, tam by malo byt beige 😉 inak ak by mal byť setík aj s vajíčkom za 899 to e myslím super cena tiež a predaš to čo maš, alebo to nove 😉 😉 😉

kalista
18. jan 2012

😀 😀 😀 ste mi pripravili čítanie 😀 ja sa priznám, že včera som sa pokúsila objednať denim style kit 😝 majú odpovedať zo stokke do konca týždňa či je to možné...no takže už sa to začina 😀 😀 😀

@mycats co sa mm týka môj Ex stále načo, načo a minule mi povedal, že keď budú s cicou potrebovať kočík, či mu predám Bugaboo....no tomu ver, že mu ho predám a za akú cenu!!!! 😀
a mimochodom posledného Cameleona som kupovala keď mala Leuška 2,5 roka a? 🙂 🙂 🙂
@lia zelený je parádny, výrazný a farba je v skutočnosti omnoho krajšia. Ja si kupujem fusak aj slnečník v zelenej.

ustrachana
18. jan 2012

Brendon Slovakia
AKCIA!
Senzačná ponuka! Zakúpte si teraz detský kočík Stokke Xplory Basic spolu s vaničkou Carrycot, a získate darček, vajíčko Stokke v hodnote 289 EUR! Ponuka platí do konca februára. http://bit.ly/AlsZlV

lia
18. jan 2012

@lodgermaniacka hej,to viem,že otvárajú dnes ten novy obchod,len som tu chcela napísať,že na košickej maju vystavený zeleny Stokke. Neviem,či sa uz na košickej od dnes budu rušiť ,ale asi áno.
Hej,je to dobrá akcia,len mne by bolo lepšie kúpiť za takú cenu sporťak a zvlášť vanicku. Neviem prečo im nefunguje internetový obchod :(.
@kalista ty máš modry Stokke? Hej,je pekný ,len neviem či nebude stále špinavý :/

lodgermaniacka
18. jan 2012

@lia ja som bola najviac zvedava na beige a chcela som preobjednať farbu, ak by sa mi pačil, no nakoniec mi to nevyšlo, ale som rada že aspon kočík vyšiel a navy je krasny, no bojim sa že strieška "vyšedivie" 😒 😒 😒 škoda že nebude beige ☹ alebo zeleny, mala som isť do inej farby

lodgermaniacka
18. jan 2012

@lia tu je super cena na vaničku a ešte dohoda 😉 a vraj 5x použita, škoda nekupiť 😎
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/z82v/hlb...

kalista
18. jan 2012

@lia asi bude, ale tak najmenej vidno špinu na bežovom. Moja malá mala denimový Cameleon a dalo sa to zniesť

ustrachana
18. jan 2012

@lodgermaniacka hej ja predavam vanicku kedze mam synceka stale v nemocnici kocik nevyuzivam.

lodgermaniacka
18. jan 2012

@ustrachana aha, tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ nech je pokladík rychlo zdravučky, aby sa mohol v tom krasnom kočíku voziť 🙂

mycats
18. jan 2012

@kalista 😀 😀 seci chlapi z neznameho dovodu volaju kocik a hlavne stokke, na co 😀 😀

ustrachana
18. jan 2012

@lodgermaniacka dakujeme. ale asi skor kocik predam ako vyuzijem.Zvazujem , ze ho predam cely lebo zbytocne mi stoji v byte 😒

lodgermaniacka
18. jan 2012

@ustrachana ved skus hodiť cely set a ked sa drobček vylieči kupite si novy, možno aj iny..

mycats
18. jan 2012

@kalista to mi teraz pisete!!! 😀 😀 som zvedava, ze aky bude moj spinavy 😝

ustrachana
18. jan 2012

@lodgermaniacka prave tuto moznost zvazujem lebo kocik je fakt ako novy kedze maly bol doma len par dni a vonku sme boli len 5 krat ☹((

mycats
18. jan 2012

baby!! ja som mala viac stastia ako rozumu s tym brendonom 😀 😀 akcia je fuc, ani na stranke to nemaju 😝

lodgermaniacka
18. jan 2012

@mycats ja asi tiež 😎

lia
18. jan 2012

@lodgermaniacka ta je bez striesky. Ja som to mohla kúpiť tak, že vanička iná,sporťak iny,vanicku by som predala po 6.mes. a mohla by som kúpiť novy poťah. Pozerala som uz aj vaničky používané ,ale všetko bez striešky

lodgermaniacka
18. jan 2012

@lia aha..no v tom sa nevyznam, vaničkovy stokke sme nemali

lia
18. jan 2012

@ustrachana tO mi je ľúto :( nech je drobcek čo najskôr doma

lia
18. jan 2012

@kalista a kam si pisala za melange? Len poťah chceš?

kalista
18. jan 2012

@lia do babymarketu...len poťah

ustrachana
18. jan 2012

@lia dakujem