Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lia
13. mar 2012

@mrenka juujj,to si si strasne vytrpela ☹
ja budem mat tiez planovanu sekciu,tiez spinal,boze,to mi nenapadlo ani,ze ti pichnu spinal a neumrtvi ti to telo ☹ to muselo byt hrozne.a nakoniec ti dali celkovu ci ti este pichli spinal?kolko si musela lezat po porode?

mrenka
13. mar 2012

@lia to uz ti vedia dat len celkovu,lebo spinal je jednorazovy vpich,nevedia to regulovat ako epi...tak som bola normal v narkoze,ja,co som bola vzdy z narkozy posrata...ale prebrala som sa hned,ako ma viezli z operacky,potom cely den lezis,napichana na infuzkach a druhy den skoro rano ta postavia..tento krat som to zvladala lepsie,ako prvy krat..chcela som ist rychlo na izbu,lebo som si zaplatila nadstandard a bolo to fajn.a ty musis mat sekciu?

babymarket_sk
13. mar 2012

@fatia
ešte možno riešiť stravu...je dojčená alebo na umelom mliečku?

lenocka23
13. mar 2012

@fatia necitala som vsetky tvoje prispevky tak neviem ci to bolo spominane.... nasmu mladsiemu pomohlo, ked som ho zacala davat na brusko.... od dvoch mesiacov tak spaval kazdy spanok (den/noc) ... starsi zas mal koliky a tam nepomohlo nic, len nosit a hrkat... a vydrzat... drzim palce, nech to mate rychlo za sebou.. 😉

ustrachana
13. mar 2012

@fatia toto presne poznam, poslem Ti IP vecer fatia, teraz idem s malym von

mycats
13. mar 2012

@mrenka tak mne vzdy v babymarkete povedali 4-6 tyzdnov 😝 😝 brendon to ma super, som pozerala ako teliatko, ze kocik je hned k odberu 😀 😀 len ked som povedala farbu, tak v ten den predali posledny kus 😀

mrenka
13. mar 2012

@mycats tak co teda,pockame na tu jar? 🙂

mycats
13. mar 2012

@mrenka 😀 😀 pockame na tu jar. ja im dam este mesiac, max. dva. ak nic nebude do maja, tak si kupim setik inde. ja ho chcem nosit az v lete 😀 😀 tak to ani nejako nenahanam

babymarket_sk
13. mar 2012

@mycats
@fatia
aktuálna dodacia doba je 2-3 týždne

mycats
13. mar 2012

@babymarket_sk super 😀 😀 dakujem za info.

fatia
13. mar 2012

@babymarket_sk
@lenocka23
@ustrachana je na umelom mliecku. A na brusku mi dlho nevydrzi, po chvíli začne plakať☹

luciag3
13. mar 2012

baby dokedy si nechávate winter kit? u nás už bolo dnes dosť teplo no fúkal vietor tak neviem meniť alebo nie?

mycats
13. mar 2012

@luciag3 este sa podla mna da pouzivat. ja by som si ho nechala kym sa nevymenia aj bundy za jarne. ja uz sice nosim kratku, ale taku skor teplejsiu a malemu davam fusak a aj vetrovku 😀 😀 tak by som si nechala aj ten winter kit co nemam 😀 😀 😀

luciag3
13. mar 2012

lodger objednaný cez MMB. huráááááá🙂 snád nebudem čakať tak dlho ako v BM

babymarket_sk
14. mar 2012

@luciag3
v BM je Lodger skladom 😉, tak snáď bude taký rýchly aj MMB, ale to sem nepatrí nakoľko je to téma o Stokke...dodacia doba súvisela s doplnkami Stokke v prípade, že ich predajca nemá skladom...

riki1
14. mar 2012

@mycats ...ja som bola včera v Brendone ,lebo pomaly budeme potrebovať druhú autosedačku ,Alexko je doteraz v Stokke 🙂 a pýtala som sa aj na tie letné kity a pokým to na centrále nezadajú do ponuky ,tak to nebude ,takže pokým to nebudú mať na nete na stránke ,tak ani nehrozí objednávka ,som hovorila predavačke ,že kedy budú v ponuke nové farby Stokkáčov ,teda hnedá a tá rifľová a ona ani nevedela ,že nové farby vyšli ,takže v tomto sú tam fakt zabrzdení ,ja som kupovala kočík v decembri ,to bola vtedy novinka ,model a na predajni ho nemali ,ale myslím ,že po troch dňoch mi volali ,že ho tam už mám ,tak som myslela ,že budú v tom tempe pokračovať 🙂)) ,inak body sa dajú využiť na hocičo ,ja tam kupujem aj fľaše ,náplne do koša na plienky ....a išla som tam s tým ,že kúpim sedačku cybex pallas ,ale pani mi povedala ,že tie pultíkové by neodporúčala ,lebo mala zákazníčku ,ktorej dieťa si ten pult počas jazdy odtlačilo a postavilo sa ,v testoch je super ,ale to testujú na figurínach a môj Alex je špekulant ,takže asi by tiež vymýšľal ako z tade vyliezť ...odporučila mi maxi cosi tobi ,tak neviem ,ešte musím pošmejdiť na nete recenzie ...

fatia
14. mar 2012

Baby, vytiahla som športovú časť. Ale príde mi dost plytka, otvorená. A ešte ked tam mám tu vlozku, no mám strach aby mi mala nevypad, viem sú tam pasy, ale aj tak, mala nema ani 4 mesiace. Chcem sa opýtať, používate ešte fusak?

hajanka
14. mar 2012

@fatia to preto lebo tam je ta zmensujuca vlozka, mala lezi rovno a vyssie, ale ked je priputana pasmi, absolutne nehrozni aby vypadla. Nasa bola v Stokke sport. casti tiez od cca 4-4,5 mes. V Quinny bola este skor, od troch. Fusak este mali vcera, ci budu aj dnes, uvidime 😀 ale dnes je vonku prijemne, aj ked pofukuje vetrik. Ale asi ho este sestra necha, ale malu oblecie lahsie.

mycats
14. mar 2012

@riki1 tak v Brendone je veselo 😀 😀 ja mam este nejaky cas do leta, tak potom sa rozhodnem. Teraz by som ho aj tak este nenosila, chcem ho specialne na leto 🙂 🙂
no ved to, ze clovek sa nadeja, aj s kocikom boli rychli ako blesk 😀 😀

mycats
14. mar 2012

@fatia su tam pasy, nema sancu ti vypadnut 😀 😀 to keby si videla co robi moj maly a nikdy nevypadol 😀 😀 😀 ja este pouzivam fusak a to ma maly dva roky, len uz mu davam lodger bez tej teplej vlozky. Podla mna zalezi aj ako je babo oblecene 🙂 . ten stokke fusak je taky zimny, tak som ho vymenila za lodger 😀 😀 kuk, mam ho aj v albume 🙂 da sa don babo pekne zababusit a je to ako hrubsia deka. ja som velmi rada, ze som ho kupila. a ked vidim aky je krasny v dark navy 😀 😀 😀 siedme nebo

mycats
14. mar 2012

@babymarket_sk @luciag3 - ved ja ho mam tiez od vas a prisiel hned. 😀 😀 😀

mrenka
14. mar 2012

@riki1 my sme mali maxi cosi tobi a je super,da sa polohovat,malej sa tam pacilo,lebo je vyssia ta sedacka a videla super cez okno 🙂

riki1
14. mar 2012

@mrenka jéééj ,dík ,aj mne sa páčilo to ,že je taká vysoká ,lebo väčšinou mám veľké autá a z nej by mal malý dobrý výhľad ,tak ako má zo Stokke keď je ešte aj na isofixe ..

riki1
14. mar 2012

@mycats ...tiež by som ho chcela na leto ,len ja ho musím najprv vidieť na živo ,či je tam fakt taká farba ako mám ja kočík 🙂 ,foto skresluje a ja som úchyl ,mne to musí ladiť 😀 😀 😀

mycats
14. mar 2012

@riki1 ja by som ho tiez chcela najprv vidiet, ale to by musela byt velka nahoda, ze by som bola v BA a niekde ho mali 😀 😀 😀 pravdepodobne zase niekoho poverim nakupom 😀
k dark navy podla mna bude sediet 😀

riki1
14. mar 2012

@mycats no k tvojmu bude sedieť ako riť na šerbel 😀 ,tá tmavomodrá v ňom určite je len s tou mojou blue to nie je isté 😝 keby mali aspoň niekde vzorky textílií ...

fatia
14. mar 2012

@hajanka
@mycats takze postačí, ked ju hrubsie naobliekam a dám ešte hrubu deku navrch neviem si predstavit tam dat fusak, ved to nozicky budu trcat vonku. No to som zvedava, ako sa dnes s tým popasujem a či mi mala bude chcieť byt v športovej časti, či náhodou zase nebudeme utekat s placom domov🙂

kilian
14. mar 2012

@mycats este stale by si chcela missoni deku?
😀

mycats
14. mar 2012

@riki1 😀 😀 😀 keby som sa nahodou dozvedela, ze ho maju niekde na predajni, tak dam vediet. ja si myslim, ze pojde aj blue. k blue by podla mna sedel ten starsi model setu uplne suprovo, ale aj tento bude pekny 😀 😀

mycats
14. mar 2012

@fatia 😀 ja by som dala teple oblecenie a lodger fusacik. pripadne by som vybrala vnutro z tej baby vlozky aby nebolo ta sedacka taka plytka. 🙂