Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lenocka23
21. mar 2012

@penelope1 ked sa nas (januarovy) syn vozil v Stokaci, ziadny Winter kit este nebol.. a prezili sme len s nozickovym fusakom, ktory som davala aj do vanicky.... 😉 takze si nemyslim ze mala predavacka pravdu, ze sa bez neho nezaobides.. 😉 urcite ma svoj vyznam, udrzi babo v teple, ale do istej miery je to aj modna zalezitost... 😉

riki1
21. mar 2012

...kuk na môjho mafióza 😀

penelope1
21. mar 2012

Ďakujem vám dievčatá za vaše názory.Aspoň mi pomôžu pri rozhodovaní...Ešte jedna vec by má zaujimala Dá sa napr. v lete kúpiť winter kit lacnejšie? Alebo ročne obdobie nemá vplyv na cenu!

hajanka
21. mar 2012

@penelope1 na prislusenstvo nebyvaju zlavy

penelope1
21. mar 2012

@hajanka Škoda,tak to si ma nepotesila 😒

luciag3
21. mar 2012

baby aj ja potrebujem radu. Ako mám prať fusak? Bojím sa že sa s ním niečo stane. Ktore s tým máte skúsenosti. A vrchná strieška z winter kitu sa môže tiež prať?

hajanka
21. mar 2012

nasa velka zabka 🙂

babymarket_sk
21. mar 2012

@penelope1
@hajanka
predajne mávajú na sezónny tovar zľavy (fusaky, zimné sety), ale týka sa len tovaru, ktorý zostal skladom, väčšinou sa nezverejňuje na weboch nakoľko sa stav rýchlo mení...

ustrachana
22. mar 2012

@penelope1 ja mam syna narodeneho v novembri, kit som mala, ale pouzila som ho len par krat a potom som ho predala takze ja som sa zaobisla bez kitu.

penelope1
22. mar 2012

@ustrachana Prečo len pár krát? Zdala sa ti to zbytočná investicia?Nebola potom malému zima?

ustrachana
22. mar 2012

@penelope1 hej zbytocna, ako modny doplnok super, ale inak sa mi to zdalo zbytocne a nebavilo ma stale davat dolu kozusinku ked snezilo lebo akonahle to bolo od snehu alebo vody sa to zvlnilo a vyzeralo to hrozne, mne sa to nepacilo.nie nebola mu zima, mal nozickovy fusak bol v overale v deke a este dekou zakryty dekou, bol ako v bavlnke 😀

hajanka
22. mar 2012

@babymarket_sk tak my mame smolu 🙂

duplicka
22. mar 2012

baby tu je fakt dobra cena http://www.baby-guenstig.de/STOKKE+Xplory+Somme... skuste niekoho kto vam presunie z nemecka

ustrachana
22. mar 2012

baby chodite kocikovat v teniskach ? 😀 asi blba otazka, ale ked ja mam taky blby pocit dat si tenisky k takemu uzasnemu kociku a teraz som videla pekne tenisky ralpha laurena a chcem si ich kupit len neviem ci sa teda ku kociku hodia 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana @penelope1 - tak tato zima bola taka tepla, ze na juhu malo kto nosil winter kit koli zime 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana ja ano 😀 😀 a co sportove oblecenie nie je vhodne k stokke??? ja si normalne hodim teplacky alebo leginy a ide sa. 😀 😀

ustrachana
22. mar 2012

@mycats ja neviem, ja sa citim tak blbo 😀 😀 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana 😀 😀 😀 😀 ja som si uz nejako tak zvykla, ze si hodim nieco pohodlne. ved to nie nejake cinanky, ale take pekne teplacky 😀 treba len raz vybehnut a potom to uz pojde. ja si neviem predstavit behat za malym na stekloch. to tak ked idem autom na ihrisko do nak. centra. ale tu v dedine na ihrisku by som vyzerala ako sisi. ja tam uz vyzeram "podivne" uz len tym, ze mam stokke 😀 😀 som upravena, nalicena, ucesana a dokonca farebne zladena v teplackoch, co nevyzeraju, ze ich nosila este moja babka 😀 😀

mycats
22. mar 2012

@riki1 tusim mame rovnaku ciapocku 😀 😀 veeelmi vam pristane. a tie okuliare. ja z neho odpadnem 😀

mycats
22. mar 2012

@hajanka ako vzdy! najkrajsia na svete 😀 😀 a fialova jej veeelmi pristane. 🙂

ustrachana
22. mar 2012

@mycats tak upravena chodim aj ja, ale tak rada by som si vysla v teniskach len je mi to blbe🙂)))) ale uz to skusim lebo teraz ked je teplo nachodim kilometre a teda tenisky by bodli 😀DDD aj ja si potrpim aby som farebne ladila 😀DD dokonca vzdy ladim so syncekom 😀DD

mycats
22. mar 2012

@ustrachana podla mna v peknych teniskach clovek nemoze vyzerat zle a ak k tomu prida nejaku stylovu teplakovu supravicku, tak to moze vyzerat rovnako elegantne! 🙂 🙂 🙂
alebo v lete nosim zabky, balerinky.... mne to pride sexi 🙂 🙂

to som robila aj ja, len si ma kamosky furt doberali 😀 tak uz to tak neladim 😀
obliekat deticky to je take uzasne!!! ked sa mi tak podari zladit maleho, ja sa tak tesim 😀
ja nechapem ako moze nejaka maminka dat nejake stare sprane teplaky tomu dietatu kto vie po kolkom surodencovi!! a potom kam nosi tie krasne veci??!

taky Y som tu urobila 😀 😀 este ze je tu na to editacia

ustrachana
22. mar 2012

@mycats teraz nosim balerinky aj ja, ale tenisky su pohodlnejsie 🙂
tak, tak aj ja sa vytesujem ked obliekam maleho 😀 kazda prechadzka v inom modely 😀DD no ja by som synovi nedala nikdy nic po niekom ani nic z lacnych obchodov typu - cina 😀

mycats
22. mar 2012

@ustrachana tie deticky tak uzasne vyzeraju v tych vecickach, no radost nakupovat 😀 😀 😀 juuuj, keby som bola bohataaaaa 😀 😀 😀

tak to nemozes takto brat. su aj chudobne mamicky ☹ ☹ ☹
mnohe ziju len z tych 190e a urcite by radi kupili svojmu dietatku to co my, ale proste z toho mala peniazkov sa to neda ☹

ustrachana
22. mar 2012

@mycats ano su len taka mamicka si asi nekupi stokke a dalsia vec je, ze viem o takych mamickach a namiesto toho aby kupili dietatu kupia sebe cigy a podobne, ale to je ina tema a k tomu sa vyjadrovat nebudem 🙂 .....a viem preco 😉

mycats
22. mar 2012

@ustrachana tak to je zbytocne riesit 😝 😝 zena sa ma stat matkou az ked to citi v srdci, ze za to male babatko da vsetko na tomto svete. ci uz v stokke kociku alebo aj v takom z bazarika 🙂 🙂

ustrachana
22. mar 2012

a teda ospravedlnujem sa, ak som niekoho urazila, ale ja som clovek,ktory sa na nic nehra a pokial na nieco mam si to kupim pokial nemam nekupim, ani ja doma neprehadzujem vidlami Eura, ale nie som clovek , ktory si za kazdu cenu kupi drahu vec a doma potom budem obzierat korku z chleba
snad som to vysvetlila lepsie, nie som sebec, snad pochopis ako som to myslela 🙂 len som reagovala na tie teplaky po neviem kolkom surodencovi a myslela som to v tom zmysle 🙂
mozno ma tu niekto udupe, ale ja viem ako som to myslela

aj ja zijem zo spominanej "super sumy"

mycats
22. mar 2012

@ustrachana mna by zaujimalo, ze kto vypociatal tu sumu???!!! 😝 😝

ustrachana
22. mar 2012

@mycats ja by som si to s nim rada vymenila, moj syn ma specialne mlieko a doplacam nan 50 Eur a mame to az na slabe 3 tyzdne

mycats
22. mar 2012

@milankovazuzana - neprehanaj to s tym "paci sa mi to" 😀 😀