Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

hajanka
23. mar 2012

@ustrachana samozrejme aj v teniskach 😀 ja stekle napriklad absolutne nenosim! 😀

ustrachana
24. mar 2012

baby neviete kde by som kupila deku ? ☹((( v brendone ju nemaju a na objednavku maju len tu s cervenym, v babymarkete nemaju, v pre deti tiez nie ☹((( ja ju chceeeemmmm ☹(((((

mycats
24. mar 2012

@ustrachana v babymarkete by mohla byt na objednavku, nie je ani tak dostupna?? este ju ma kika, ale tiez len na objednavku. zn. stokke je v mnohych obchodoch len na objednavku. inak brendon ju mal skladom, este do nedavna 🙂 a oni zvyknu dodat do tyzdna. ale aj babymarkete by to mohol byt 1 alebo 2 tyzdne. treba sa spytat. 🙂

vbrnka
25. mar 2012

ahojte babulky,
chcem uz konecne zazimovat winter kit, len potrebujem nejak vycistit rukavnik. cistili ho nejak specialne rucne, alebo dali do cistiarne?
dakujem 🙂

milankovazuzana
25. mar 2012

@vbrnka byť Tebou, dala by som to do čistiarne-pre istotu.

25nikolla25
26. mar 2012

Kocky videli ste uz na zivo niektora novy summer kit?

aanetta
26. mar 2012

Baby neviete ci sa da este niekde kupit biely winter kit?

25nikolla25
26. mar 2012

@aanetta ahoj ja predavam fialovy o taky names zaujem?

aanetta
26. mar 2012

@25nikolla25 fialovy prave mame a buducu zimu chceme vymenit za biely 😉

25nikolla25
26. mar 2012

Ok 🙂

mycats
26. mar 2012

@25nikolla25 - @danielle25 ho uz ma doma, na str. 206 sa da najst foto 😀

mycats
26. mar 2012

@aanetta to je limitka, takze bud ak niekde zostal na predajni alebo bazarik. ale skor ten bazarik 🙂 🙂 🙂

25nikolla25
27. mar 2012

@mycats dakujem 🙂

aanetta
27. mar 2012

@mycats viem viem,preto sa pytam 😀 Baby ak by ste niektora predavala dajte vediet prosiiiim.Kupim alebo vymenim za fialovy.

milankovazuzana
27. mar 2012

@mycats Majuškáááááá, Forestííík je domááááááááááááááááááááááá.Ja som skoro odpadla, ten zips pasujéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.Zbláznim sa od radosti, poobede pošlem foto.

mycats
27. mar 2012

@milankovazuzana supeeer!

mimi27712
27. mar 2012

Kočky, rada by som sa spýtala ohľadom prebaľovacej tašky. Máte originál Stokke, alebo tam pasuje aj iná. Mne sa tá originál moc nepáči. Chcela by som niečo elegantnejšie. Ďakujem.

mycats
27. mar 2012

Uz je aj hneda decka tu vidim 🙂
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/4259...
na tom beige vyzera super 🙂

mycats
27. mar 2012

@mimi27712 treba dokupit haciky a mozes pouzivat znacku podla vyberu. ja mam sice stokke, ale mam ju na rucke na hacikoch 😀

mycats
27. mar 2012

teraz pozeram, ze vsak to nie je nova decka 😖 😖 a ja, ze aj k limitkne urobili deku ako pri pink.

mimi27712
27. mar 2012

@mycats Ďakujem.

milankovazuzana
27. mar 2012

@mycats Ahoj Maji, tak som ten Forestík nastrojila, vzala ho dnes na špacírku, aby sa zoznámil s našou trasou.Malému sa páči, stále zaťahoval striešku.Je fakt neskutočne krásny a milučký 🙂 Až taká radosť 😀 ... pre maminku 😀 😀 😀

mycats
28. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 moj tam stale ukazoval zvieratka a vykrikal 😀 😀 ja viem, ze je krasny, ved mam doma este fusacik 😀 😀

milankovazuzana
28. mar 2012

@mycats Maji, neprovokuj....
😀 😀

marcela10
28. mar 2012

ahojte baby, možno tu padla už tá otázka ale neviem, či je ku kočíku stokke aj nánožník. díky za odpovede

aanetta
28. mar 2012

@marcela10 nie je.Len v sade winter kit 😉

hajanka
29. mar 2012

@marcela10 nie je, ale vanicka ma vlastny "kryt" a potom vo winter kite je "storm cover" chranic proti vetru.

milankovazuzana
30. mar 2012

Kočky, tak ja som pekne Forestíka dala dolu a nahodila pekne krásne nožičkový fusak... 😠 U nás je nasnežené a riadna zima.FUJ! ☹

vevika
30. mar 2012

ja uvazujem, ze nasadim znovu winter kit :-/

lucisa
30. mar 2012

Holky, koukněte, další celebrita si vybrala stokkáček, kočárek i postýlku, v letošní limitované edici, někdo tady o ní psal, to je nějaký ten denim, nebo tak nějak, že?
http://www.super.cz/10241-neuveritelne-lucie-va...