Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
12. máj 2012

@lentila.g neviem,ci sirsia,mozno o nieco,ale podla mna tam dieta sedi lepsie.ale to je len moja skusenost.

aanetta
12. máj 2012

@mima01 nie tu nie.Tu z ceskeho bazarika 😉

dastien
12. máj 2012

@aanetta Áno?a odkiaľ je tá pani ktorú poznas?ako sa vola?

mima01
12. máj 2012

@aanetta aha, no tak to mi odlahlo ze som neobvinovala niekoho len tak 😅 Hihi, ale ta z toho mmb, musim sa smiat, ale kupit kocik pre dceru za tisicku, nech v nom vozi hracky, ci babiku...no neviem, ci by som vobec reagovala na ten inzerat 😅

lentila.g
12. máj 2012

@kilian no ja som ho videla ako fakt len na letisko alebo
tak do autá iba ked človek vybehne do obchodu..
Ja som bola pozerať dnes Mac. A zrovna aj v meste som ich stretla viac a vypada bombovo na letom
Ked vylepsili to polohovanie tak premyslam nad zmenou Stokke a Mac.

aanetta
12. máj 2012

@mima01 to neviem,ten inzerat som nevidela.Len ze moj obchodik s nou prebehol v poriadku.Aole to ze kupuje kocik 4-rocnej dcerke je fakt chore 😅

mima01
12. máj 2012

@aanetta no ved jasne...mne to len prislo strasne smiesne 😀 Tisicku by som vedela aj lepsie zuzitkovat 😝

aanetta
12. máj 2012

@dastien to uz si nepametam,bolo to davnejie.Ale keby som sa pohrabala v mailoch tak by som nasla 🙂

dastien
12. máj 2012

@aanetta a pod akým menom sa ti predstavovala?alebo aky mala mail?tá čo chcela mna oklamat mala trojcatka@centrum.cz a našla som na ňu na nete nejake nezrovnalosti takze nebudem riskovať a nezaplatim dobierku 600€ a nakoniec v skatuly kočík vobec nebude

aanetta
12. máj 2012

ano,tento mail mala.Preto som hned vedela ako si pisala ze ma trojcatka 🙂 A volala sa Monika ale dalej neviem ani mesto uz si nepamatam.Ale hovorim,v maili by som nasla aj jej adresu.

aanetta
12. máj 2012

@dastien 🙂

dastien
12. máj 2012

@aanetta vidíš a mne tvrdila že sa vola sabrina kaiserova a že je z Plzne a na bazosi mala že je z Prahy

mycats
12. máj 2012

@kilian ja som este maclarenu neprisla ako si na chut, myslim po designovej stranke. mozno by ma presvedcili jazdne vlastnosti 🙂 ale tak uz som sa rozhodla pre bee 😵

aanetta
12. máj 2012

@dastien ano,na tuto adresu som posielala balik 🙂 ,ale v mailoch sa mi predstavovala Monika.Tak neviem.....

pallacinka
12. máj 2012

@aanetta @dastien Aj ostatne, davajte si fakt pozor, ja som takto v CR prisla o 260 Eur za winter kit, o chvilu tomu bude smutne 1. vyrocie ☹

aanetta
12. máj 2012

@pallacinka a to ako 😲

duplicka
12. máj 2012

@lentila.g a bee ta nelaka, lebo tam je strieska ta strieborna ochranna uplne najlepsia. ja najviac vyuzivam plusko a mala ma 2 mesiace s coc vo vnutri je velmi pohodlny a mala ho ma rada a s tou strieskou, to uz absolutne nie je o com, plusko mam skoro dva roky a viem preco, lebo je plusko 😉

duplicka
12. máj 2012

@pallacinka to fakt, ufff, tak to je sila, ze takto niekoho oblafne a v pohode funguje dalej 😠

pallacinka
12. máj 2012

@aanetta No uplne jednoducho, naletela som, pani mala stovky kladnych hodnoteni, potom nastal zlom a okradla takto viacerych. Bola to ale aj moja chyba, od uplneho zaciatku mi bola podozriva, len islo o ten nestastny biely kit ktory (som si vtedy myslela) som musela mat 🙂

pallacinka
12. máj 2012

@duplicka Nefunguje, stopli jej profil, podalo sa trestne oznamenie, no islo to do stratena.

kilian
12. máj 2012

@pallacinka predsa islo o podvod?pamatam sa NATO.tolko je podvodnikov,ze az.ja som pred par rokmi tiez naletela.

dastien
12. máj 2012

@pallacinka ved práve preto ten balík určite neprevezmem .uz som kúpila druhy stokke uz ho mam aj doma.

aanetta
12. máj 2012

@pallacinka jaj,ty si kupovala od nej vsak?A poslala si peniazky.Tak to uz je nieco,ze s tolkymi hodnotkami sa moze toto stat 😔 Mna by slak trafil ☹

duplicka
12. máj 2012

@pallacinka no ten biely bol nadherny, tak kretenka jedna 🤐 🤐 🤐 🤐 . to je nic ,ze ju stopli 😒, tak to si si asi stale ked si mala stokke spomenula na ten kit vsak?

@ustrachana pozeram,ze aj ty menis farbu, aka ta zlakala

ustrachana
12. máj 2012

@duplicka ja uz som zmenila 🙂 len mi je luto, ze zelena je schovana v krabici a teraz na leto je uplne uzasna, zmenila som na Blue Melange

mycats
12. máj 2012

@pallacinka vaaazne!!! 😲

pallacinka
12. máj 2012

Baby, uz to neriesim, lebo by som sa zblaznila, verim, ze bozie mlyny zauraduju 🙂 Len som vas chcela varovat, aby ste boli opatrne a nedopadli ako ja. Mne to na laske ku stokkacikovi vobec neubralo, a potom som si hovorila ze som mala este stastie, lebo som si vdaka tomu kupila fialovy winter kit a ten sa mi nakoniec pacil ovela viac ako ten biely 🙂

pallacinka
12. máj 2012

@dastien Super, a co nanho vravis? A Vanesska? 🙂

mycats
12. máj 2012

@pallacinka aj by ma porazilo!!! a taky prekrasny winterik 😖 😖 😖 prachy fuc a este aj nervy ma clovek :(((

duplicka
12. máj 2012

@ustrachana jej fakttt, prosim nemas viacero foto aky je v reale,lebo ja som nasla realnu len tu jednu fotku na fb a teda mne sa veelmmi paci,len som nevidela realne a teda ja mam rada sivu a aj taku tu gaucovu akoze 😀 😀 😀 😀 😀 a material ak porovnas,tak je aky podla teba hrubsi ? tvrdsi?