Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

babymarket_sk
9. sep 2012

@ifkael
@pallacinka
I keď je fórum anonymné IP adresa vždy dotyčného prezradí a bohuziIaľ sa z nich vykľula aj naša konkurencia...

ifkael
9. sep 2012

@jessicax to hovori za vsetko..

palculienka15
9. sep 2012

No neviem či som si čítala všetko, fakt to až tak nestíham a chodím tu sporadicky....ale aj tak tomu akosi neviem uveriť, vieš neviem, či si takýto obchod môže dovoliť prístup o akom tu píšete. A nebude to tak, ako to naozaj píšu, že majú väčšinu spokojných zákazníkov? Viete vy ma hádžete do vreca a odsudzujete len za to, že som spokojná a už ma dobre že nedáte preveriť spomínanému gestapu - keďže som tu nová??? Prepáčte, ale momentálne mi to pripadá tak, že tu vidím 5-6 opakujúcich sa nickov, ktoré neustále kydajú na uvedený obchod....teraz ma napadá len podozrenie, či vy nie ste náhodou od konkurencie a riešite si tu nejaké svoje "vzťahy".....to by mi už bolo aj jasné, prečo Vás admin maže 🙂 Sorry nikoho nechcem uraziť. Sestra má Xplory už vlastne tretí rok a zatiaľ s ním teda nemala žiadne problémy, tak ani neriešila reklamáciu - tak neviem aký by bol prípadný postup. Švagrina ho má tiež 1,5 roka, ale zatiaľ tiež bez proglémov, iba že stratili kryt vaničky, ale to vlastne nebola akože reklamácia len to cheli objednať a v BM im to vybavili za 2 týždne. Takže zatiaľ tiež spokojnosť. Tak neviem čo Vám napísať ☹ .... len mi to príde také divné, až som sa zľakla cez týždeň a mala také zmiešané pocity keď sme išli na kurz do BM. Ale chválabohu všetko bolo úplne ináč 🙂 A keď budem riešiť náhodou nejakú reklamáciu, tak vám teda dám naozaj vedieť že ako to dopadlo.

tehula
9. sep 2012

@ifkael
@dolcegucci
sa vam nieco nezda baby? S dvojdnovou registraciou preluskate celu 361stranovu temu, obsiahnete aj neopravnene ohovaracky predajcov a obchodov a este stihnete aj hody vo Vrakuni. Co ste za zasluzile matky, ze vy toto nestihate, ked @pallacinka to zmakla za tak kratky cas a este na nete nevysedava ako my kofy?

@all Kocky viete co je niekedy fakt lepsie? Vyprdnut sa na hlupost a aroganciu a nereagovat uz na dany shop. Aj zla reklama je reklama a myslim si, ze tento shop si to nezasluzi, uz vobec riesit.
Ja som odtial nenakupila, no staci mi, co som v jednotlivych temach citala, ani veru nenakupim. Tolko k teme a podte radsej tie krasne doplnky riesit a ignorujte.
Ale sa mi paci, ako admin riesil nejake duplicintne nicky a hla, a to iste sa dialo v nejakej teme o sukr. jasliach, kde platiaci user si mohol pisat aj pod dalsimi dvoma nickmi. Nuz, peniaze a ludska debilita vladnu svetu.

luly3
9. sep 2012

@patka1987 no hej ale ta kočka ho predáva na českom mimibazare a pri tom je tvoja foto 😉
a predpokladam že ty to tam niesi bo tam je za 3000 čk 🙂 🙂 🙂

ifkael
9. sep 2012

@tehula mna si asi nemyslela, ja som tu uz davno, len ako som sa vyjadrila k celej problematike, vymazali prispevky a blokli mi nick... takze viem "vocogo" a ma dost... no co uz...aj tak sa odstranuju ludia, ktory maju iny nazor. Nie aby robili nieco, aby si to meno naozaj urobili dobre, daju vymazat co sa len da...

palculienka15
9. sep 2012

@pallacinka A ty si ma teraz akože fakt zarazila!!!!Takže ty si v živote nebola zákazníkom BM?! A púšťaš sa do taktýchto debát.... Tak akože prepáč..... ale o čom vlastne točíš?????????? 🙂 lebo toto je fakt vtipné ...... tak teda jedna baba povedala....a druhá tiež povedala.... a na jednom konci mesta si niekto kýchol a na druhom to bolo už tak, že sa pokakal 🙂 🙂 🙂 🙂 háááááá fakt sranda, super si ma pobavila.

pallacinka
9. sep 2012

@babymarket_sk A preco potom admin neposkytol oficialne stanovisko? A preco boli vymazane vsetky ostatne prispevky? Pisali tu 3-4 zakaznicky nezavisle od seba, iba jedna z nich tu bola nova, preco bolo zmazane vsetko? A preco bolo zmazane vsetko BEZ uvedenia dovodu?

ifkael
9. sep 2012

@palculienka15 necitala si tu prispevky od bab, ako sa im vybavili reklamacie... nebolo to tu vymyslena kauza, len aby sme chudakovi predajcovi ublizili...

palculienka15
9. sep 2012

@tehula 🙂 🙂 .... nie nie, v žiadnom prípade nelúskam 361 strán .... stačia mi tie z posledných 2 týždňov 🙂 🙂 A idem už radšej fakt off aspoň na ďalšie dva, lebo ma tu vzniknutý negativizmus privedie k predčasnému pôrodu. A veríš tomu či nie.... hody sú už v plnom prúde 🙂 Takže pozívam do Vrakune .....

pallacinka
9. sep 2012

@palculienka15 Kedze si tu pred par dnami nebola a nie si v obraze, co sa stalo, nema vyznam ani nic vysvetlovat. Mne je cely BM uprimne ukradnuty, co mi vadi je pristup MK (zrejme v spojeni s BM). Ja som len napisala svoju skuenost s rekmalamaciou v inom obchode a podporila ostatne, to snad mozem, nie?

babymarket_sk
9. sep 2012

@pallacinka
Admin to ešte stále rieši...su to vážne veci...duplicitné nicky...

pallacinka
9. sep 2012

@palculienka15 Bude fakt lepsie, ak pojdes off, uzivaj si tehu a dufaj, ze nebudes potrebovat reklamacny servis v BM. Vela stastia prajem 🙂

ifkael
9. sep 2012

@pallacinka niesom ani konkurenica, a aj tak zmazali vsetko co som napisala.. ako preco???? preco sa zastavaju niekoho kto neuzna reklamacie uznane vyrobcom a oni to maju "len" poslat vyrobcovi... preco neboli ochotny? nechapem toto... nechapem preco sa reagovalo ako sa reagovalo.-- ze odstranim vsetkych, kto si myslia nieco zle..by sa mali rozkrajat a reklamaciu vybavit. A nie tu predvadzat taketo divadlo

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk duplicitne nicky...no ano, nick mi blokli, takze ked sa chcem k nemu vyjadrit...takze asi aj tento moj novy pojde kade lahsie... A pritom mam len jeden, pod ktorym pisem. Rada by som sa vyjadrila z povodneho ale neda sa mi. Cenzura je cenzura... preco sa boja? coho?

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk vazna vec je to, ako si dovolite ignorovat stanovisko vyrobcu kocikov a nechate ludi s nevyreklamovanym kocikom

tehula
9. sep 2012

@ifkael teba nie, ved viem kto si 😉 uz nekonkretizujem

babymarket_sk
9. sep 2012

@ifkael
To prečo Vám blokli nick vie len admin...
Ak máte pocit, že niečo neprebehlo v súlade so zákonom, treba požiadať o kontrolu kontrolné orgány.

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk ja verim tomu, ze to dlho nepotrva a poriesi to dany kontrolny organ pre to urceny.

a preco... mna to uz ani nezaujma. Vdaka Vam.

lienocka_m
9. sep 2012

@pallacinka a že práve ty to riešiš a nikdy si tam nenakupovala.....mám dosť

pallacinka
9. sep 2012

@babymarket_sk V tom pripade to sem mal napisat admin a temu uzatvorit, kym sa to nevyjasni. Som zvedava, ci potom tie prispevky od neduplicitnych nickov budu obnovene. Pisali sem totiz uzivatelky, ktore su uz dlho registrovane a ak by ich nicky boli duplicitne, uz by sa na to hadam prislo.

pallacinka
9. sep 2012

@lienocka_m Aj ja, aspon v tom sa zhodneme 🙂 Ja som riesila reklamaciu stokke v zahranici tak viem porovnat. Okrem toho ma BM nepriamo obvinil, ze sa spravam ku kociku ako debil, takze incitiativa zacat diskusiu nebola z mojej strany. A okrem toho, mne ide hlavne o pristup MK a ten kritizovat hadam mam pravo 🙂 Krasny den aj tebe 🙂

babymarket_sk
9. sep 2012

@pallacinka
Nuž to rieši admin, je to ich fórum a ich pravidlá...

ifkael
9. sep 2012

@lienocka_m paneboze citaj dievca.... riesilo sa to tu, lebo sem o tom baby pisali, aky maju problem.... najskor bm arogantne napisal, ze po takomto zverejneni uz vedenie nebude mat zaujem danu reklamaciu riesit... potom zmiernili ze predsalen sa nato pozru...ked sa pridali este ale tri baby, co maju problem s riesenim reklamacie, tak sa zrazu dala tema zamknut, zrazu sa vymazali prispevky, vymazali ludia ktory prejavili nazor, ze cosi tu nieje s kostolnym poriadkom...

ked Ti toto nieje divne...tak uz koncim s vysvetlovanim. A som rada, ze som sa mohla este k celej veci vyjadrit, lebo mi to bolo odprete. Tak uz mozem kludne spavat a hor sa na okna umyvat... hody su zachvilu aj tu, nielen vo Vrakuni

babymarket_sk
9. sep 2012

@ifkael
Aha, tak vy ste tá, ktorej BabyMarket vybavil nový poťah?

pallacinka
9. sep 2012

@babymarket_sk To som si donedavna myslela aj ja, no tato kauza ma presvedcila, ze tu nie je vsetko koser. Hadam sa raz dockame.

babymarket_sk
9. sep 2012

@pallacinka
Tak v to dúfame aj my...

ustrachana
9. sep 2012

zienky moje normalne, ze trestne oznamenie sa tu bude podavat kto napise neg info 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 admin poskytne osobne udaje a XY uz aj kona 😀 😀 😀 😀 😀
neviem kde to zijeme, ale viem, ze normalne to nie je 😀 😀 😀 😀

ifkael
9. sep 2012

@babymarket_sk nie, chvalabohu nie. riesila som len jednu reklamaciu a s Vami to nebolo

ustrachana
9. sep 2012

Mile stokkacky, vzhladom nato, co sa tu deje uz nema vyznam stracat cas prispievanim do tejto diskusie 😀 preto sa s vami lucim, dakujem za kazdu pomoc, ktora sa tykala vyberu kocika, doplnkov a veci tykajucich sa Stokke.V buducnosti si ho urcite kupim, ale tato diskusia uz nie je diskutovani, ale o urazani, vyhrazani a bez urovne.Bohuzial je smutne,ze nekorektnost sa dnes riesi ako riesi, ale co uz, kazdy sme iny, ale vo svete by tymto pristupom asi neuspeli.Totalne to tu stratilo tu spravnu charizmu a preto Vam kazdej zelam vela spokojnosti s kocikom, nakupom a vela krasnych chvil.

.....samozrejme cez IP som k dispozicii 😀 citat to tu uz asi nemusim kedze to tu upadaaaaaaaaaaa 😀 😀
caute baby, ste skvela partia !