Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
26. okt 2012

@mima01 secky chcemeeeeeeeeeeee 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

ale poviem Vám kočky, že luly češe WK kefuľou na psíka 😀 Ale to bude podľa mňa super, lebo ja som mala pudlíka a kefuľu na jeho srsť špeciálnu, a tá vyčesávala vlásky od spodu a vyzeral super, také nadýchané mal tie brčky 😀

mycats
26. okt 2012

@milankovazuzana jj, aj ja kozusinky cesem kefou na macky 😀 😀 a aj vsetko chlpate 🙂

mycats
26. okt 2012

@ustrachana zlatko, a ty co vesias aj susede 🙂 ja som od 4tej hore, sup sup nech nezaspiiiiim 😀 😀 😀 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@mycats Maji a super nie? Dobre to vypadá?Ja zajtra bežím do zverexu po kefečku 😀

mycats
26. okt 2012

@milankovazuzana jj, super 🙂

mycats
26. okt 2012

Dnes som sa rozhodla, ze malemu kupim stokke postielku. Len ked som zistila cenu aj s tym junior setom, tak ma to hned preslo 😀 😀 😀 oni chcu tisicku 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@mycats už len dobrú použitú

kilian
26. okt 2012

@mycats 😀 😀

kilian
26. okt 2012

@mycats dostanes namiesto stokke postielky srdiecko. 😀

mycats
26. okt 2012

@kilian
@milankovazuzana
jedine to srdiecko mozem prijat 🙂

kilian
26. okt 2012

@mycats ale az zajtra,cez mobil mi to neide...blond...😉

mycats
26. okt 2012

@kilian 😀 😀 😀 😀

ustrachana
26. okt 2012

kefa je tu 🙂 vyzera to ako na yorksira 😀 😀 😀 😀 😀

kilian
26. okt 2012

@ustrachana a fotku s melangakom?nech sa pokochame..

ustrachana
26. okt 2012

@mycats nie isla som pre kefu a zobudil sa maly a strasne plakal tak on mi bol prednejsi ako fotenie kefy 😉

ustrachana
26. okt 2012

kocik budem fotit zajtra aby som si zase nezobudila drobca

ustrachana
26. okt 2012

@mycats v Kike maju postielku v akcii, ale co obsahuje neviem, skus zavolat 😉 ja som tam kupila stokac za 899 blue melange a inde stoji 1038 😀 tak som aspon nieco usetrila 😉

ikarkulka
26. okt 2012

@ustrachana Jo, tak přesně tímhle jsme česali psy 😀 😀

luly3
26. okt 2012

@ustrachana ja mám taku na maltezáka 😝 😀 😀 😀

ustrachana
26. okt 2012

som pisala baby, ze je to taka psickarska 😀 😀 ale je to fajne, taku tupirku to urobi na kite, ze dovidenia 😀DDD

klarawerder
26. okt 2012

No, tak jsem to odfotila...nevíte baby, co s tím? Mám to takové krepaté, jak mi to zvlhlo od sněhu... Na boudě je ten lem ok, protože jsem na tom měla storm cover...Ale ten muff, ten teď vypadá jako ovce po zásahu elektrickým proudem... 😒 😀 Taky to tak máte??

klarawerder
26. okt 2012

Ještě musíme pochválit babičku, jaký nám ušila krásný přechodový fusáček 🙂

kajakaja77
26. okt 2012

@mycats
@vevika
@milankovazuzana
@mima01 Ahojte pripájam sa, ja som kúpila červený wk a kefa tam bola..... Perfektne to upraví tu kožušinku.... Super vec....

luly3
26. okt 2012

@klarawerder kefa psickarska to rozcese

mima01
26. okt 2012

@kajakaja77 nemozete byt niekto zo ziliny, ze by som si raz za cas pozicala? 😀
Heh, zajtra poslem chlapa tiez asi kefu na psy/macky kupit 😀 😀 😀

milankovazuzana
26. okt 2012

@mima01 aj ja idem zajtra po ňu, keď som to videla na tej fotke, tak to je taká istá kefečka ako pre zvieratká, akurát bude za bateľnú cenu oproti tej origoš Stokke 😀
Akurát nahadzujem WK, hodím fotky ako vypadá purplik na blue melangáčikovi.

milankovazuzana
26. okt 2012

@kajakaja77 a ty máš aký Stokkáčik? Beige?

klarawerder
26. okt 2012

@luly3 Tak já to zkusím...kartáč na psa máme. A jestli to nepůjde, tak se zblázním 😀

klarawerder
26. okt 2012

@luly3 Napadlo mě, jestli to nemám vzít žehličkou na vlasy 😀 😀 😀