Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

pumicamt
25. máj 2012

@luly3
a za tych 350 eur ci kolko tam mala co predavala?

luly3
25. máj 2012

@mima01 ty chceš stokky tiež????? 😀 😀 😀 prečo si neutekala na inzerát 😉
ani ja som tomu neverila reku prinajhoršom dám MC 😀 😀 😀 😀 😀

vbrnka
25. máj 2012

@luly3 by som utekala aj ja aby si to nahodou nerozmyslela :D

mima01
25. máj 2012

@luly3 jasne, stokkacika ideme kupovat. Ja som jej pisala, ale mne sa neozvala 😒 Fuuu, ale tak vidis, par dni dozadu si sa ako nasrdila a teraz ti kocik troni doma a este za aku paradnu cenu 😉

luly3
25. máj 2012

@vbrnka 😀 😀 😀 😀
baby teraz potrebujem letný set nejaký pekný a parazolek bo to je moja uchylka parazol musí byť 😀 😀 😀

hajanka
25. máj 2012

@luly3 gralujeeeeem! 🙂 nestiham vas ani citat, ale uz mi babenky pisali 😉

vbrnka
25. máj 2012

@luly3 ja mam doma nepouzivany bezovy ale zo starsieho stokkke takze neviem ci pasuje 🙂

luly3
25. máj 2012

@mima01 ani mne sa neozvala mne dala číslo riki ja som jej len zavolala a ona povedala že kto príde prvý ten berie tak som išla bo sme tomu neverili tak ale ja som FBI 😀 😀 😀 ja všetko prešmejdim

luly3
25. máj 2012

@vbrnka baby musia napísať či pasuje alebo nie ja neviem ja som sa moc nikdy nezaujímala o tieto kočíky
mne sa len vždy páčili 🙂

mima01
25. máj 2012

@luly3 jaaaaaaj, ty spekulant, si rychla ako fitipaldy 😀 Ale tak neva, ja sa tesim, ze ma niekto radost....ale ked kdesi cosi zaujimave vyknuras, tak hned pis. 😉

mimi27712
25. máj 2012

@mima01 Áno nový. Kupovala som ho v Predeti.sk, to som zrovna vystihla super akciu. Autosedačka bola zdarma ku kompletke a zrovna mali problém s eshopom, tak mali na stránke info, že na všetky objednávky 15% zľava. Najskôr mi tvrdili, že na toto mi zľavu nedajú, ale nakoniec dali.

mima01
25. máj 2012

@mimi27712 super 🙂 Teraz su tiez nejake akcie, ale stale sa to najviac oplati z nemecka. Tu maju teraz letne kity zdarma, ktory ja nepotrebujem zatial, az buduce leto a to dufam, ze budu nejake novinky.

vbrnka
25. máj 2012

@luly3 normalne obkukujem tie fotky aky je paradny..este aj farba je naj pre mna zo vsetkych 🙂))

luly3
25. máj 2012

@mima01 to riki vyknurala nie ja a ešte som jej hovorila to je určite podvod a není 😀 😀 😀

mycats
25. máj 2012

@luly3 paradickaaa!!! 😀 😀

mima01
25. máj 2012

@luly3 a ved to je jedno kto, hlavne ze je kocik doma 😉 A ja by som sa tam dnes aj tak nedostala, auto s chlapom na sluzobke 😠 Ved ja som si tiez myslela, ze to bude zase nejaky ofajc, a vidis 😉

hajanka
25. máj 2012

@luly3 tak toto bola KUPA ROKA!!! co roka... najlepsia kupa aka mohla byt 😉

pumicamt
25. máj 2012

jaj baby ked vidim tych vasich Sttokacikov kupila by som aj ja len bud by som musela mat druhe mimco alebo mojho drobca omotam lepiacou pasko aby tam obsedel.

mimi27712
25. máj 2012

@mima01 Viem, videla som tú akciu. Ja tiež ešte nebudem kupovať tento rok letný kit, budem mať ešte vaničku a vlastne ani neviem, či sa dá dať na vaničku, lebo vždy som ho videla len na šporťáku, Ty ideš tuším kupovať fialový pre chlapca že? Môj bol tiež vysnívaný fialový, ale keď sme zistili, že bude chlapec, tak som sa rozhodla pre zelený. Na mňa budú kukať aj zo zeleným, nieto ešte s fialovým pre chlapca. Ale obdivujem tvoju odvahu.

tannia87
25. máj 2012

@mimi27712 ahoj inak aj ja som bola rozhdonuta fialovu pre chlapca wed je tmava v pohode ruzovy pre dievcatko a nakoniec som kupila fialovy dievcatku 😀

riki1
25. máj 2012

@luly3 som ti pustila poradie 😀 😀 😀 ,ja stokke mám ,tak nech sa poteší aj niekto iný ,mne napísala t.č. do mailu ,lebo som bola prvý záujemca a volala som s ňou hneď ráno ,takže keby som tam letela na obed tak je môj ,ale som rada ,že ho máš ty ,za tie nervy čo si mala z toho bgb to je pekný darček a odporúčam ti kúpiť summer kit blue pixel ,ten je nádherný a bude sa ti super hodiť a máš tam aj parazólik 🙂 🙂 🙂

riki1
25. máj 2012

@vbrnka to nepasuje

mima01
25. máj 2012

@mimi27712 baby budu skor vediet, tie uz su zbehle, ale tusim ze aj na vanicku ide. Ale my sme az oktobrovi, nam fakt netreba. Anooo, pre chlapca....a je mi uuuuplne jedno, ze budu kukat. Pozerat sa blbo budu tak ci tak, takze ci uz bude fialovy, alebo zeleny, to uz je jedno, nech pozeraju dvojnasobne 😀 . A fialovy bol laska na prvy pohlad, proste musi byt....a nevadi to ani manzelovi, tak nie je o com 😝 Drobcovi tam dam urobit nejaku fajnu farebnu podlozku a bude frajer 😝 Ale zeleny je tiez krasny....oni su vsetky pekne, ani jednou farbou nic nepokazis.

luly3
25. máj 2012

@riki1 čo stojí a kde ho kúpim????riki a za kolko by sa dala predať vanička????veď Simonko sa mi donej nedá je tam že od kraja po kraj 😀 😀 😀 😀

luly3
25. máj 2012

@riki1 idem to ja tady kukať všetko zasa mám čo robiť ani spať nepôjdem tak som v eufooorii 😀 😀 😀

riki1
25. máj 2012

@luly3 ja kňúral s.r.o. ,mám u teba za to čokoládu 😝 😝 😝

mimi27712
25. máj 2012

@tannia87 ja som mala čo robiť, aby som manžela prehovorila, aby sme kúpili stokke, púšťala som mu videá na youtube a tak. Takže som rada, že ho vôbec mám a fialovú by teda neschválil. Stále, ale poškulujem po tej fialovej aj kamoška si ho teraz kúpila a normálne som jej závidela.

luly3
25. máj 2012

@riki1 jáááj no neviem kam ju poslať 😀 😀 😀 😀 ale ver mi rada by som ti ju kúpila 😀 😀 😀 aj tri 😉

hajanka
25. máj 2012

@mimi27712 jasne ze ide aj na vanicku, ale pri tej vyuzijes len striesku a slnecnik a tu clonu
zadnu cast a ten frote potah iba v sportovej

riki1
25. máj 2012

@luly3 ty už vaničku nepotrebuješ keďže malý má pol roka ,tak ho tam netrep ,ale šup s ním pekne do šporťáku 😅 ,no nová vanička stojí cca 200€ ,tak neviem ,mrkni na bazároch po čom ich predávajú ...počkal ,dát ti link na ten kit ...