Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
25. máj 2012

@hajanka @luly3 treba hentej zavolat, co luly od nej brala kocik a natvrdo ci to berie od nich 😀 😀 😀 Lebo ja tiez nedam penaz z ruky len tak neviem kde.

luly3
25. máj 2012

@vbrnka mnoooo bola tehotná tak možno aj hej možno ma aj doma jeden pre seba ak hej tak je potom rozumná 🙂

hajanka
25. máj 2012

a mam taky tusak, ze jedna kamoska je z Dundee... skusim vyzistit 😀

pumicamt
25. máj 2012

@hajanka tebe ide tu stranku prelozit mne ani za toho nie

mima01
25. máj 2012

@hajanka kupujeme letenku a ideme omrknut 😉

hajanka
25. máj 2012

@pumicamt ja si sama prekladam z hlavy 🙂

vbrnka
25. máj 2012

@hajanka to by bolo super 🙂 ja aj slavnostne slubim ze ho budem po skonceni pouzivania predavat za 150 🙂

luly3
25. máj 2012

baby vy píšete jak rakety jak to mám všetko stíhat ešte nejsem zvyklá na takú rýchlost 😀 😀 😀

pumicamt
25. máj 2012

@hajanka sikovnaa

luly3
25. máj 2012

@vbrnka mnooo ja nie ja by som môj kludne za 800 predala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a súsmevom na tváry 😀 😀 😀 😀 😀

petraxy6
25. máj 2012

Baby a taká holandská stránka je, neviete ako sa volá, predávajú tam bgb-čka. sú tam aj stokáče? 😝

luly3
25. máj 2012

@hajanka a kde to je???

vbrnka
25. máj 2012

@luly3 :DDDD ja by som uz bola stastna ze sa k nemu konecne dopracujem ;)

hajanka
25. máj 2012

pisu, ze su autorizovanymi dilermi vsetkych produktov na stranke
vsetky produkty su pod ochrannou znamkou a zarukou
a pisu, ze ceny mozu byt odlisne od beznych v obchodoch a preto by uvitali, aby sme nakupovali "online" 😉 a spraivli online objednavku 😀

a store hours neviem ci maju na mysli nejaky kamenny obchod, alebo hodiny stranky ??? ale asi obchodu, lebo tam maju na uvodnej stranke nejake vystavene kusky ako v obchode
Store Hours:
Monday thru Friday 10:00AM - 7:00PM, Saturday 10:00AM - 6:00PM, Sunday 11:00AM to 6:00PM

mima01
25. máj 2012

@hajanka ty pocuj moja, ale ak tam mas tu kamosku nejaku, tak by nam to mohla presnorit co to je zac...lebo online objednavku urcite neurobin 😀 Tiez som to citala, akurat ju celu pozeram tu stranku....a chlap len kruti ocami, ze ci sme normalne 😀 A ze nr. koncovka je nejaka tanzania 😀

luly3
25. máj 2012

@hajanka prepáč ale ja som s teho debil asi potrebujem íst spat už 😀 😀 😀

milankovazuzana
25. máj 2012

@hajanka fakt? Ja by som ho vzala, dáš mi link a kontakT,

hajanka
25. máj 2012

@mima01 no nie som si ista ci tam byva alebo byvala ale vyzistim

duplicka
25. máj 2012

😀 😀 😀 ze aka akcia na stokke 😀 😀 😀 😀 tak ja by som zobrala vanicku za 50 😀 😀 😀 alebo bgb cam 😉 😉 😉

hajanka
25. máj 2012

@milankovazuzana dam ti kontakt ale neviem ... lebo mi to napokon este vcera odoslala a to este nebol predany, mail mi prisiel az teraz a ja trubka som pozerala len na cas nie na datum 😅 😅 ale vyskusat mozes

milankovazuzana
25. máj 2012

@mima01 aj môj krúti 😀

martinano
25. máj 2012

mna ste uz tiez nahldali,aj ked stokke som predala, ci sa nevratim k nemu 😕

hajanka
25. máj 2012

@martinano xixi 😀

duplicka
25. máj 2012

@martinano tak veru, sedenie je super 😉 😉 😉 😉 😉

hajanka
25. máj 2012

@martinano aj ja by som kupila, len nemam pre koho 😅

mima01
25. máj 2012

@milankovazuzana uz aj na tukanie po cele prislo 😀 Ze snaaaad tomu neverime....no tak ale sak navnadit sa mozme, nie?

martinano
25. máj 2012

@hajanka ja mam, mala ma len 7mesiacov, to sa budeme este dlho vozit

mycats
25. máj 2012

@hajanka ja potom balim moje bee a chcem all black 😀 , spat summer kit, winter kit a siiicko co tam maju. sem link!!!

luly3
25. máj 2012

ježibaby dobrú noc ja sem ko 😝 😉

mycats
25. máj 2012

@martinano a aj tvoje mala sa vozi v stokke?? ja som bola uplne v tom, ze v bee, ked som videla ten krasny setik 😀 😀 stale rozmyslam, ci som nezavahala 😀