Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kajakaja77
20. jan 2013

@mackos Kinderwagen cindy.... Viedeň....

kajakaja77
20. jan 2013

@mackos V predeti sa dá.... A oni ak majú stiahnu z iného obchodu.....

mackos
20. jan 2013

@kajakaja77 vo Viedni byvame, tak poslem manzela 🙂)) dakujem

kajakaja77
20. jan 2013

@mackos tam som teraz objednala nový kit poťahov black melange.... Majú lepšiu cenu ako u nás a sú super, tam som aj stokke koč kúpila...

mackos
20. jan 2013

@kajakaja77 hehe aj ja tie chcem 🙂)) ty si objednavala a posielaju aj na svk ?

kajakaja77
20. jan 2013

@mackos myslím, že dá sa dohodnúť ja som sa dohodla , že si po ne prídem osobne.... My chodíme do viedne častotak to nie je problém.... Napíše mi keď prídu a ja tam vybehnem...... A majú kratšie dodacie doby....

mima01
20. jan 2013

@vbrnka a sedi ti to tam pekne, na chlp? Lebo kedysi sme sa tu o tom bavili s babami a zhodlo sa, ze nesedia, ze ich treba trosku upravit a ze uz to potom nevyzera dobre...teda ak si dobre pamatam. Winter/summer kit to iste 😕

vbrnka
20. jan 2013

@mima01 no ja som mala wk..potahy nie..a myslim ze s potahmi to bude fakt horsie..winter bol ok nikde nic netahalo nebolo volne, len som nasila navrch potahu, tam kde je aj na eve suchy zips aby strieska lepsie sedela..

luly3
20. jan 2013

@kajakaja77 predsa????? Neodolala si???? Nebudes banovat melange
je nadherny

kajakaja77
20. jan 2013

@luly3 No je to hrozné so mnou.... Neodolala som aj fusak už aj nákupnú tašku.... Mužíka porazí....
V utorok príde postielka..... Potom style kit...... A to je na infarkt.... 🙂 🙂 😉

kajakaja77
20. jan 2013

@luly3 A ty máš blue alebo black? 😉

klarawerder
20. jan 2013

@cawes Já mám k prodeji použitá kola na Stokke...zadní jsou ojetější, přední nijak extra moc - stav odpovídá cca roce užívání...nicméně jsou plně funkční...

milankovazuzana
20. jan 2013

@mima01 Miri, pokiaľ dávaš nové veci na staré modely, vypadá to všelijak, len nie dobre,Aby to sedelo, sú nutné určité úpravy.Poťahy sedielka sa u st. modelov len položili, ale u nových idú do tých kanálikov, no celkovo to nieje ono...

kajakaja77
21. jan 2013

@milankovazuzana Ahoj, v téme si sa raz pýtala na plachty do postieľky sleepi či sú aj nejaké neoriginál? Našla si nejake vhodné??
Ja som zatiaľ jednu originálnu kúpila, viac som nemohla, lebo mali už len tú sivú a to moc tú farbu nemusím.... A ešte tá cena.....

milankovazuzana
21. jan 2013

@kajakaja77 nie, nenašla a nijaká dobrá duša mi neporadila 🙂

luly3
21. jan 2013

@kajakaja77 @milankovazuzana kočky dajte si plachty ušiť 😉 ja som mala kolísku takú atypickú a nikde som nevedela zohnať plachty tak som kúpila froté plachtu klasickú a segra mi pošila 😉 stačí len mať rozmery madracu 🙂

milankovazuzana
21. jan 2013

@luly3 vidíš, aj tak sa dá, super nápad, to ma nenapadlo 🙂

mima01
21. jan 2013

@milankovazuzana no, presne, cize narvat to narve, ale bude to na prd. Lebo sak uz som nevedela, ci ja som sisi, lebo som si pamatala, ze sme sa tu o tom kedysi bavili alebo to fakt pasuje. Tak som rada, ze som jej nepovedala hovadinu.

cawes
21. jan 2013

@klarawerder ahoj uz si vo svajci, postrehla som ze si bola mimo. Mozme dat kavu aspon pokukam kocik.

klarawerder
21. jan 2013

@cawes 😀 Čauky, ne, ještě jsme s malou v Brně...dom dojedem nějak na začátku února, tak bych se ti ozvala a určo se domluvíme 😉

segafredo
21. jan 2013

Nedívaly jste se včera na 4 v tom? Holka vybírala kočárek Stokke Xplory 🙂

cawes
21. jan 2013

@klarawerder unor=februar? tusim ze hej. Ok jasne daj vediet uz sa tesim

milankovazuzana
21. jan 2013

@mima01 Mirka, ja píšem vždy že nepasuje a za tým si stojím, lebo jednak to vypadá hrozne, jednak bez zásahu to nejde a priznajme si, že by máloktorá z nás nosila predĺžené nohavice také s tým predraným pásikom od nosenia, ako sa to za našich mladých čias nosilo, 😀 😀 😀
Jednoducho tu platí porekadlo o nastavovanej kaši... bléééé 🙂
Kamarátka nech je pyšná na svoj starší model tak, ako ja, lebo je to Stokke a tie staršie modelíky boli krásne a taktiež mali svoje prednosti a výhody-to môžem potvrdiť.
nech si zoženie príslušenstvo originálne k tomuto modelu, keď bude striehnuť, tak určite netrafí, len treba poľovať ... ale Ty predsa vieš, o čom hovorím 🙂

mima01
21. jan 2013

@milankovazuzana hahahaaa, si ma dobre pobavila s tymi nohavicami, az mi zabehlo 😀 Ale mas pravdu, ano, viem o com hovoris a veeeeeelmi dobre 😀 😀 😀 Juuuj, ale vies aka je rada, ze ho ma domka, strasne som sa tesila s nou 🙂 Je max. spokojna, len ta strieska ze je vyblednuta cela, ze by to chcelo vymenit, tak sa pytala, ze co a ako....ale verim, ze najdeme nieco a stokkacik bude fesaaaacik 🙂
Postielku uz mas domka?

milankovazuzana
21. jan 2013

@mima01 Miri, ja budem striehnuť a občas vidím na CZ že niekto predáva v perfektnom stave poťahy aj na staršie modely ale za omnoho lepšie peniaze ako unás tu na bazárikoch... videla som okolo 1.000CZK, no budem v strehu 😀 Postieľku mi rodinka privezie vo štvrtok alebo v stredu 🙂

kajakaja77
21. jan 2013

@milankovazuzana Ja som nakoniec jednu plachtu kúpila v Ba v BM ale je to drahé ako šlak... Jedna babenka tu na koníku mi povedala, že ona dáva klasické froté plachty a že to sedí lebo ze sa to tak napne že je to ok.... A ozaj ty kupuješ aj hniezdo, baldachýn Stokke - ja si nechávam to, čo som mala.....čo som kúpila pre malú ešte pred jej narodením...... 😎 🙂

milankovazuzana
21. jan 2013

@kajakaja77 ja som tiež nad tým rozmýšľala, že by to malo sedieť... skúsime, uvidíme... ja postieľku dostanem s matracom, hniezdom-bielym a s 2 plachtami-len ja potom budem potrebovať na ten vačší, vieš?

kajakaja77
21. jan 2013

@milankovazuzana Super a ak sa smiem spýtať za koľko si kúpila? Keď nechceš nemusíš povedať ..... Napíš do ip..... 😉
No to potom budem potrebovať aj ja..... No teraz si vystačím zatiaľ s jednou originál plachtou a tie čo mám doma neoriginál.... 😉 🙂 😀

klarawerder
21. jan 2013

@segafredo Jo, dívala...vůbec mně nepřekvapilo, že čučela na Xplory...ta se chová tak, že bude mít dítě proto, aby byla "in", takže k tomu logicky potřebuje i co nejextravagantnější kočár 😉 Mimochodem chudák děcko...pojmenovat holku s víceméně typicky českým a slovenským příjmením Isabelle Capri, to je konec 😀 To rovnou mohla být Rosamunda Emanuela Nováková...některý baby absolutně postrádají soudnost... Asi bych se měla brzdit, ale tahle baba je mi svou povrchností značně nesympatická...a ten její manžel, firemní podržtaška s rádoby inteligentními komentáři...ten je taky výbornej 😀

klarawerder
21. jan 2013

@cawes Hej 😀 Tož já se ozvu, taky se moc těším...konečně nějaká mamča, se kterou budu moct chodit na kafča, s dětma na hřiště,... To mi ve Swiss chybí, protože tam za tu chvilku, co tam bydlím, ještě nemám žádné známé...