Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

janka2110
25. okt 2011

Uz som to dala dole a uz sa perie.
Dufam,ze bude ok ked ho vyberiem z pracky 🙂
Naposledy ked som prala striesku sa zadrela o nieco v pracke a roztrhala.
Takze sme kupovali novu.
Ale dala som to iba na 30 a rucne pranie.

esika
25. okt 2011

@janka2110 ahoj keby nahodou si mala problem ho dat spat 🙂
https://www.facebook.com/video/video.php?v=1015...

lenocka23
25. okt 2011

@janka2110 ja pre istotu pouzivam obycajnu obliecku na vankus, namiesto nejakej ochrannej sietky... ale ked uz peries, tak nic.... 😉 🙂 🙂

fatia
25. okt 2011

Ta kozusinka na mmb je krásna. Uz ste niektorá odtiaľ objednavala? Myslite, že bude pasovat aj do hlbokej vanicky? Je veľmi pekna, aspoň na fotkach 🙂

lenocka23
25. okt 2011

@fatia mohla by... aj ked mam pocit, ze bude trochu kratsia ako vanicka... ale ak je babo malinke tak mu to vadit nebude... 😉 myslim ze ty by si ju (so svojim terminom) vyuzila aj vo vanicke... 😉 😀 😀

janka2110
25. okt 2011

@esika vdaka urcite sa zide 😀 😀 😀
Aj ked som si pred odsrobovanim vzdy cvakla foto s mobilom 😀 aby som vedela kam ide,ktory srobik.
Clovek nikdy nevie 😀

janka2110
25. okt 2011

@lenocka23 juuuuj mohla si napisat skor 😀
No idem to omrknut uz je to oprane.

lenocka23
25. okt 2011

@janka2110 dufam ze je vsetko OK... 😉

janka2110
25. okt 2011

Kocik to prezil a je krasne cisty a vonavy 🙂 😉 🙂

fatia
25. okt 2011

@lenocka23 ha..., len či by som tam malú aj s fusakom a kozusinkou napratala😉

fatia
25. okt 2011

... chcem vyhrať loto ... 😝 🙂 😀

lenocka23
25. okt 2011

@fatia mne sa zda zbytocne aj kozusinka aj fusak... popravde, ani by som ju neskryvala, je paraaadna... a inak my podavame euromiliony.... 😉

ustrachana
25. okt 2011

kocky, ak viete o niekom kto preda winter kit supnite mi info do ip - srdecna vdaka

fatia
25. okt 2011

@lenocka23 asi máš pravdu, skor sa hodí do športovej časti. Ale keby padla prvá cena, ci sa hodí, ci nie... kupila by som si ho 🙂

mycats
25. okt 2011

@fatia to viaceri 😀 😀

lenocka23
25. okt 2011

@fatia ja by som sa tiez vratila k Stokkacu, hocikedy.... uz len tu prvu cenu... 😝 😀 😀 😀 😀

isabelle777
25. okt 2011

ahojte stokkacky, chcem sa spytat tie co ste mali zimne babenko, aky fusak do hlbokej vanicky ste pouzivali? lebo ten nozickovy sa mi tam zda moc velikyy... Viem ze teraz zacal stokke vyrabat taky perovy do hlbokej ale zda sa mi to zbytocna investicia (je dost drahy), kedze ho nebudem moc dlho vyuzivatt.... dakujem za tipy ...

mycats
25. okt 2011

Baby, nemate niektora fotky noveho modelu sportiaciku aj v plastenke?? Je ina ako na starsi typ? na moj sa uchytava na zips o striesku 😀 Lebo teraz som si uvedomila, ze ako si chcem vymenit striesku za novu, ale z noveho modelu, tak ta tam asi zips nema ☹ ☹ takze bud kupim plastenku a novu budicku, alebo to vzdam a kupim forest set a nemusim nic riesit. co si myslite?? je to hlupost kupovat na stary typ stokkiho novy typ striesky? 😀 😀 😀 jedna strieska a ja tyzden okolo nej beham 😀

jessicax
25. okt 2011

@mycats na novom modeli prekryje plastenka cely kocik aj budu, ked budem mat cas odfotim. Tiez som to tak mala pri tom starsom type, ze zips na uchytenie plastenky som mala na strieske ako ty ale ja som tu letnu striesku pouzivala len v lete takze som plastenku nepouzivala. No ale velmi prakticke to nie je lebo ta stara plastenka ti striesku neprekryje a ta nie je nepremokava

jessicax
25. okt 2011

baby co mate tie kozusinky ci uz origos alebo ine tak sa vam v tom nepotia deti? Ja som bola minule s malym dlhsie v avione a mala som tam tu vlozku s lodgera, maly mal len body s dlhym rukavom a rifle a cely spoteny chrbat. Tak neviem ci by ho tak nehriala aj s ta kozusinka aj ked jedna baba tu davnejsie pisala, ze ju pouziva aj v lete a vtedy chladi

jessicax
25. okt 2011

@isabelle777 staci ti len nozickovy. Mne sa maly narodil v zime a mala som aj ten origos fusak do hlbokej verzie zo starsej kolekcie a uz by som ho nekupovala, je to zbytocnost

mycats
25. okt 2011

@jessicax picne ma!! takze, kde sa da zohnat aj nova plastenka. predava sa to aj zlvast?? na nete som zatial nevidela. ja som dnes sla s plastenkou z quinny buzz, trosku sedi 😀 😀 😀

isabelle777
25. okt 2011

@jessicax aj mne sa to zda zbytocne vyhodenie penazi, len ten nozickovy je tam velmi natesno...

novamaminka
25. okt 2011

@isabelle777 tak mne sa mala narodila v decembri a zmestil sa mi tam nozickovy fusak,do toho mala v overale,nato este deku a nato este nanoznik..nechapem ako ale slo to 😀

lajla
25. okt 2011

holky prosim o radu ty co maji tento kocarek..pry zvladne jizdu po schodech...potrebuji kocarek ktery zvladne kazdodenni jizdu po schodech s ditetem, mala ma 12kilo a nechodi...bydlime ve tretim patre bez vytahu a jsem ve tretim mesici, takze ji tahat nemam..tak hledam alternativu ve forme kocarku...
nemate nektera prosim vyzkouseno?

esika
25. okt 2011

@lajla ahoj ja tak chodim po schodoch a je to fajn, ale musis vynalozit silu, ked ho v podstate tahas hore, skus pozriet toto video asi az 6 minutu tam je to vidiet,

https://www.youtube.com/watch?v=UfqPFXfKVgE


snad som pomohla 🙂 pekny vecer

esika
25. okt 2011

@mycats ahoj myslim si, ze sa da urcite kupit na ebay
pozri toto
http://www.ebay.de/itm/Stokke-Xplory-Regenverde...

vbrnka
25. okt 2011

@jessicax zatial nie..momentalne testujeme na liptove..obleceny normalne jesenno bez pancusiek..s dvomi dekami..tou kolieskovou a strikovanou..a ma ruky a nohy ako radiator 😀

@lajla ja ho trepem kazdy den hore dole sice len na prve ale predsa...a niekedy mam pocit ze maly sa na to normalne tesi 🙂

esika
25. okt 2011

@mycats len ak nahodou budes takto kupovat musi tam byt ten zips to je rozdiel medzi tymi plastenkami na sportovu cast je so zipsom na vanicku nieje
http://www.ebay.de/itm/STOKKE-Xplory-Babywanne-...
tak snad som trochu pomohla, pekny vecer 🙂

marcela10
25. okt 2011

dievčatá, akurát pozerám, že chodíte po schodoch so sklopeným kolesami aj s bábätkami v kočíku? a to len v športovej časti asi... a ako je vtedy otočený? lebo ja mám iba vaničku,ale ako blázon furt ju musím vybrať, odniesť ju na prvé poschodie, dať na zem a vrátiť sa pre konštrukciu... dajte tip ako to robite vy