Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lolllka
29. okt 2012

@klarawerder ...super napad.. 🙂 😉 ...si zlata DIK

klarawerder
29. okt 2012

@lolllka 🙂 Nám je teda ušila mamina, úplně jednoduché, nahoře do gumičky...ale máme i od Emitexu a ty jsou taky dobré...

klarawerder
29. okt 2012

Baby, které máte fusak Elodie Details...můžu nějak příležitostně poprosit o foto?? Chtěla jsem ho koupit, ale nejdřív bych ráda viděla, jak to ve Stokkáči vypadá... Díky moc 🙂🙂

ikarkulka
29. okt 2012

@klarawerder Tak jsi už třetí, které slibuji, že tento týden nafotím. Stokke zítra nebo ve středu přijde, ED mám doma 😉 Vydrž! 🙂

milankovazuzana
29. okt 2012

@lolllka Ja som v žiadnom prípade nechcela dávať už aj tak na teplú obuv vo fusaku ešte návleky, to by mal nožičky ako v ohni, preto tie papučky... ale každý si musí vybrať sám 🙂

klarawerder
29. okt 2012

@ikarkulka Jasné, v pohodě 🙂 Hele, a jak je to s držením v sedačce, neklouže dolů? V popisu má E.D. psané, že je tam nějaká protiskluzová úprava či co... Za foto budu moc ráda, díky 😉

ikarkulka
29. okt 2012

@klarawerder Jo jo, má vzadu takové pogumované (nebo co) proužky, nám v sedačce nikdy neklouzal 😉

veronica30
29. okt 2012

@klarawerder no tak to by som chcela aj ja vidiet ako sedi v Stokke🙂 aj ja som ho uz pozerala vyzera super a hlavne sa mi paci ten biely s kozusinkou alebo ten ruzovy🙂

nat_marcipanova
29. okt 2012

@klarawerder A mozem sa spytat, aka by bola doba dodania, ak by som si tu kozusinku objednala? 🙂 Mam velky zaujem...

klarawerder
29. okt 2012

@veronica30 No, já si brousím zuby na ten bílý 😉

klarawerder
29. okt 2012

@nat_marcipanova Tak od přijetí platby řekněme 2 týdny...(musím to poslat ze Swiss, jelikož do ČR jedu až v lednu)...a maminky už jsou netrpělivé 🙂

klarawerder
29. okt 2012

@ikarkulka Tak to jsi mně velmi potěšila...a mého manžela už tolik ne, jelikož pozbyde další 3000 Kč :-P 😀

nat_marcipanova
29. okt 2012

@klarawerder a aka by bola cena v eurach aj s postovnym?

ikarkulka
29. okt 2012

@klarawerder No jestli to tvého manžela trochu uklidní, tak ten můj teď najednou jen za Stokke pozbyl 2200,- EUR 😅 Což teda počítám, vy už dohromady taky 😀
A ostatní mu musím dávkovat po kouskách 😀

ikarkulka
29. okt 2012

@klarawerder A jaký budeš brát? Já mám černý a Retro. Cukala jsem se letos u té nové bílé kolekce, ale pak jsem odolala. Do klasického nízkého sporťáku/golfek je to sebevražda.

veronica30
29. okt 2012
klarawerder
30. okt 2012

@ikarkulka My právě taky dávkujem...aby z toho nedostal infarkt 😀 To je na chlapy podle mně nejlepší strategie :-P A taky schopnost baby mu obratně a diplomaticky svůj názor tak, aby měl chlap dojem, že s tím vlastně přišel on (viz. kauza já-manžel versus Bugaboo bee+) 😀

klarawerder
30. okt 2012

@ikarkulka No, my asi vezmem ten bílý, protože ho plánujem mít vyloženě do zimy, kdy bude sníh atd...takže si sama sobě nalhávám, že to s tím špiněním nebude tak hrozné (potřebuju si to nějak odůvodnit 😀 ) ...ale zvažuju i ten černý. Líbí se mi moc i ten retro, i ten černý s bílýma puntíkama...ale já se snažím o takřka nemožné - vybrat něco, co mi půjde jak do fialového Stokkáče, tak do Beečka, kde máme (zatím 😉 )tmavě modrou a korálově červenou stříšku 😀 Chci se vyhnout kupování dvou E.D. , protože to by manžel fakt asi nerozchodil 😀...a my bychom to ani pořádně neunosily. Už tak máme fusaky momentálně tři. No, v každým případě rozhodnutá, který budu brát, nejsem... a bude to ještě pěkné dilema 🙂

klarawerder
30. okt 2012

@veronica30 Vůbec mně tady s těma fotkama neprovokuj 😀 😀 😀

bebel
30. okt 2012

@klarawerder ten biely je dosť nešťastný....je to taký pogumovaný materiál, na ktorý sa už od novoty nachytali všelijaké chlpy, detto na to čierne vnútro, z tej bielej kožušinky.....a kamoškám ešte prišiel aj fľakatý- takže ten biely neodporúčam. 😎
Ten čierny je výborná voľba, vyzerá super a je materiálovo najkvalitnejší zo všetkých ED.

lenka1108
30. okt 2012

baby prosim vas myslite ze ked na moj nanoznik dam nasit gumu aby tie boky tak neodstavali bude to drzat v zadu na tej sportovej casti? neviem ci chapete.kuk foto.myslela som ze by som dala nasit gumu a dala ju poza chrbatik.co myslite?

patka1987
30. okt 2012

Baby aky nanoznik z WK myslite???
@klarawerder prosim ta nemas fotku tmavo hnedej kozusinky v stokke?? Rada by som to videla ;) dakujem!

dolcegucci
30. okt 2012

@lenka1108 skor by som asi na ty boky nejako vsila gumu aby sa to pekne pricuclo 🙂

patka1987
30. okt 2012

http://www.swedishamericanmamma.com/2011/10/sto... tento nanoznik myslite? Lebo pri striebornom wk som taky nemala... Vlastne ved to je fusak...
Neviem myslite si ze ked mam black melange kocik, cerveny wk a este kupim kozusinu nebude tych farieb moc??

kilian
30. okt 2012

@patka1987 akoze nemala?kupovala si ho novy?

patka1987
30. okt 2012

@kilian ano novy, ale na neviem co vy myslite tym nanoznikom. Ja som mala pri striebornom len striesku a kryt spredu na kociar...

kilian
30. okt 2012

@patka1987 ano,kryt spredu aj zozadu.tak ten predny kryt alias nanoznik bol mysleny.4 casti obsahuje wk.

patka1987
30. okt 2012

@kilian jaaaj tak tomu hovorite nanoznik...

kilian
30. okt 2012

@patka1987 😀

danniellitta
30. okt 2012

Kto ma kozusinu a je dobra zohreje dieta a da sa dat do sportovej casti ?