Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
10. júl 2013

@teegreen to neviem ale vanicku xplory das celu do nutra

cawes
10. júl 2013

vnutra

cawes
10. júl 2013

@teegreen 80cm 33 a 18

ikarkulka
10. júl 2013

@teegreen Jestli jí jde o velikost vaničky, tak určitě Crusi. Teutonia nemá korbu nijak extra velikou, průměrnou.

milankovazuzana
11. júl 2013

Moja už posledná poznámky ku kolieskam... Možno som už stará a nechápavá, ale prečo by si nemohol zadné kolieska kúpiť ten, kto ich potrebuje??? Veď kočiarikov je spústa a všetky niesú v záruke, už majú viac rokov... a kúpili ich maminy už z 2-3 ruky a to si kolieska nemôžu kúpiť? Veď sú Stokke a je jedno, či majú nový alebo starý typ kočiarika.
Boj s veternými mlynmi dievčatá, v zahraničí Vám toto obchodník Nikdy nepovie-choďte inam. Houk, dohovorila som.

dolcee
11. júl 2013

Holky, na Crusi nejsou zatím adaptéry na maxi cosi.
Sice se daji objednat, ale nedojdou, tak bacha, kdyby někdo kupoval teď. Do budoucna už snad budou.
Kamarádka je urgovala a místo toho ji dali zadax iziGo, ale to bylo peripetií.

mima01
11. júl 2013

Aaaach, tu sa toho zase deje...nase uzasne obchody a ich pristup k zakaznikovi 😒

Kocky, mala prosba...nebola by ste niektora ochotna pozicat nam na dovcu prampack...za "prenajom"?

cawes
11. júl 2013

@milankovazuzana tiez sa mi nad tym zastavuje rozum, ze preco sa to neda, ale vidis tak to na slovensku chodi. U nas vo svajci no je jedno kde som co kupila a kde si idem co dokupit, nikto sa ma nespytal ze ci som to kupovala u nich. Bola som dokonca dat do servisu kocik chicco tu a este mi ponukali aj ich kocik ako nahradu a to som si ho nekupovala nie len ze nie u nich ale ani vo svajciarsku

ifkael
11. júl 2013

@cawes to uz je level, ze sa nam moze o takom snivat 😀

cawes
11. júl 2013

@ifkael si ma rozosmiala 😀

segafredo
11. júl 2013

Prosím o radu, už jsem tu psala, ale někdo mi poradil, že mám kuknout na youtube (bohužel jsem to nenašla) - jak perete kočárek? potřebuji oprat boudičku a nevím, zda to tam můžu normálně dát celé - na kolk stupňů, prášek a pod....popř. jak to sundám nebo kde to najdu na youtube. Díky moc za pomoc

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
11. júl 2013

@teegreen bezne predajna. Ja popozeram vzdy ceny toho co potrebujem a idem tam kde je to najlacnejsie. Ak by som ale reklamovala napr stokke tak idem priamo do obchodu kde som ho kupila ak by bol ale po zaruke alebo chcem kolieska len do zalohy tak si kupim kdekolvek v obchode kde predavaju kocik stokke.

deyana
11. júl 2013

@segafredo já myslela že se ptáš, jak to sundat. Peru na 30, a nejlépe pokud máš ruční praní. Prášku maličko. Ale měla by tam být cedulka.. ?? jo a peru to tak 2x do měsíce a nic se nestalo, hážu tam i kšilt.

cawes
11. júl 2013

@segafredo ahoj no neviem tazko to vysbetlit ale rozopnes zipsy odcvakas vsetky cvoky a zacnes odstranovat potahy. Takze najprv zacnes u budicky rozopnes zips tym padom mas budu v ruke vyvlecies z toho umeleho,to umele je pricvaknute ako zapinanie na ladvinke takze trosku povytiahnes potah a uvidis kde to ide do nutra a kde von. Mas budu v ruke vyvlecies plast a cele ako to mas das do prania popripade mozes odopnut cvoky potom zadny potah predny atd. Pozrido navodu twn najdes aj na strankw stokke.com a periem ja na 30normalny persil tekuty a nic viac. Potom hodim na vesiak vysusim a natiahnem davam vsetko dohromady aj s taskou

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikarkulka
11. júl 2013

@segafredo Prala jsem stříšku z WK - vyndala jsem tu hlavní výztuž a dala normálně do pračky, myslím, že na ruční praní, ale už si nejsem jistá, podle cedulky. Používám tekutý gel. Aviváž nedávat. A nedala jsem rozhodně plné otáčky na ždímání, jen tak zlehka, aby se nepolámala.

cawes
11. júl 2013

@teegreen baby shop v dietlikone

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cawes
11. júl 2013

@teegreen ale kde nie. Ale inak si napis priamo do chicca na sk

segafredo
11. júl 2013

@ikarkulka
@teegreen
@cawes
@deyana díky moc za rady, jdu to vyzkoušet...snad se s tím kšiltem nic nestane...

verousk
11. júl 2013

holky mám na vas dotaz, kolik je poštovné v babyonlineshopu? Je možnost osobního převzetí? A nebude někdo odsud něco objednávat? Přemýšlím, že bych odsud vzala Trippku🙂

ikarkulka
11. júl 2013

@verousk Trippka se ti asi nevyplatí, kvůli tomu poštovnému. Já jsem platila cca tisícovku, ale to bylo za celý komplet Xplory, nevím, jestli to mají nějak odstupňované.
Druhou Trippku jsem pak už kupovala tady, vychytala jsem ještě i nějakou slevu v Babyparku, takže by se to z DE fakt nevyplatilo.

hojda
11. júl 2013

@ikarkulka @teegreen Zase nakukuju, abych se pokochala nějakými fotečkami a vidím, že mluvíte o Teutonce. Teutonka má od roku 2012 nové větší krobičky, takže je určitě větší než Crusi.

Teutonia 86x38x21
Crusi 79,5x33x18 co jsem tedy našla.

Původní korbičky mají rozměry tyto:
Délka: vnitřní 74 cm, vnější 77 cm
Šířka: vnitřní 37 cm, vnější 39 cm
Výška: vnitřní 18 cm, vnější 20 cm

magica78
11. júl 2013

@verousk ked som sa bola pytat v Kike v ostrave na stokke tak ze aj u vas su v knizke zliav z DMKY 10% to sa ti asi skor oplati ako kupovat cez DE kvoli postovnemu :/

milankovazuzana
11. júl 2013

@ikarkulka presne... na SK je to až 50€ a odstupňované to nieje.Najlepšie je, ak sa spojí s objednávkou viac maminiek, inak sa to nevyplatí, to je jasné.

segafredo
12. júl 2013

Tak oprat se podařilo a nic se se kšiltem nestalo - díky ještě jednou za rady 🙂

verousk
12. júl 2013

@ikarkulka
@magica78
@milankovazuzana
Holky děkuji, zkusím zavolat do Kiky;)