Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
7. máj 2012

@patka1987 ja nosim stokke fusak sam, neprekyvam ho dekou. maly ma uz dva roky, to mu podla mna staci. ved ked ho zazipsujem, tak len nos mu trci von 😀 😀 este sa moze fusak kombinovat s winter kitom. u nas bola zime v style +10, takze sme viac chodili s lodgerom ako so stokke fusakom. podla mna to tomu babatku bohate staci na nasu zimu, ved ten stokke fusak je teplucky, hruby.

patka1987
7. máj 2012

@mycats ale nevyzera dobre beige fusak a pink stokke... Preto ja ho prekryvam... Nemas nejaku fotku kde mas maleho v stokke fusaku zababuseneho? A kde byvas ak to to nevadi ze mate v zime +10?

mycats
7. máj 2012

@patka1987 hmm, ani neviem ci mam. tuto zimu som ho fakt nemusela babusit 🙂 ale viem, ze @kalista ma tak maleho, ze uplne mu len nostek trici z toho fusaku.
aha, som nevedela, ze mas inej farby fusak.
😀 😀 my sme z NR, to len tato zima bola taka naozaj tepla. hlavne tu na juhu 🙂
tu su fotecky s fusakom 🙂

mycats
7. máj 2012

@patka1987 alebo skus lodger fusak. ten ma vnutornu vlozku, takze sa da pouzivat aj v zime a aj na prechod ako deka. tam mozes aj velke dieta takto krasne zabalit. tu ma maly takych 22 mesiacov.

patka1987
7. máj 2012

@mycats ty kokso a ten fusak kvetovany mas usity??? To kde chodis na take vychytavky... Perfektne! Musim nieco popozerat- aj ten lodger vyskusat, lebo som ho este nevidela nazivo.. Ale je pravda ze my tu mame zimy poriadne ;) cize musim mysliet aj na to.

mycats
7. máj 2012

@patka1987 😀 😀 😀 to je stokke fusak tiez. mam ho este po nasom starsom stokkim, k tomu som mala forest set dokupeny. uz sa ale neda kupit, to bola edicia 2009. ja som koli mojmu fusaciku otocila hore nohami cele e-bay 😀 😀 😀
lodger je fajn, prakticky a mne osobne sa tento "konikovy" paci najviac. ale je viac farieb a vzorov. ja ho mam z babymarketu, tak skus pozriet tam.
ja som stokke maniacka 😵 😵 😵 som fakt vsetko okrem winter kitu kupila 😵 😵

patka1987
7. máj 2012

@mycats ja som zase kupovala vsetko original stokke... Nemapadlo ma skusat nieco ine, kedze som ani nevedela si mi to bude pasovat ale teda vravis ze aj pasy sa v Pohode prejde cez lodger aj buggysnuggle?Y

veve39
7. máj 2012

@mycats ja som sem len nechtiac zabludila, stokke nemam (ani nebudem - mala uz je velkacka v maclarene 🙂 ),
len som v uzase, akeho mas maleho v tom lodgeri super zababuseneho...
tiez ho mame - samozrejme ruzovy pre babu 😵, ale vo veku 18mes. sa mi ju ani zdaleka nepodarilo tak super zababusit, mala som ten fusak ovela nizsie (aj ked som az na zaver zimy vdaka babam z temy o lodgeri tu na MK zistila, ze som mala pasy v nespravnych otvoroch 😀)

mycats
7. máj 2012

@patka1987 uplne bez problemov mozes ist do akejkolvek znacky. podla mna sa fusaky robia univerzalne. co som aj mala kociky, tak to sedelo z jedneho na druhy 🙂 Ja som tento stokke fusak nosila aj v quinny buzz a aj v zappikovi som ho raz mala. To iste plati o Lodger fusaku a aj o buggysnuggle. sedi 100%
ale stokke fusak je podla mna uplne suprovy, neprefuka, teplucky je. ja ho mam najradsej.
ked si spomeniem ako mi prisiel za 80e fusak od Quinny.... 😝 😝
total tenka handra, hned som ho predala ☹ a pouzivala aj v buzzikovi stokke fusak.

mycats
7. máj 2012

@veve39 😀 😀 😀 lodger ma tusim 100cm dlzku, v pohode vydrzi do 3 rokov. nam sedi super a narozdiel od deky sa mi maly nevykope, ma tam teplucko a moze byt v pripade potreby zahrabkany az po usi 😵 😵
aspon do buducnosti to uz budes mat v malicku 😀 😀
ja som lodger vzdy natiahla este na sedadlo, aby sa nezosuchoval a zatiahla som ho snurkou. celkom mi to drzalo. zalezi ako velmi sa maly branil usadeniu 😀 😀 😀
ja si lodger nechavam aj pre tuto zimu. sice uz 3ti fusak 🙂 🙂 ale snad vyuzijeme 🙂
budem kazdy den striedat. o mne si uz aj tak v dedine myslia, ze som sisi 😀 😀 😀 tak nech maju na co pozerat 😀

mima01
7. máj 2012

babule, ked tak hovorite o tych fusakoch, tak ma napadlo....nam sa maly narodi v oktobri, cize ho cez zimu budeme vozit vo vanicke. Pri takej beznej zime do 0 stupnov, ako by ste ho tam davali? Asi sa pytam blbo ale nikdy som to nepotrebovala riesit a voooobec netusim. Myslite ze ho bude stacit teplo obliect, zababusit ho do nejakej teplej deky a dat winter kit, alebo to nestaci? Neviem nakolko je ten kit teply. Radte 😀

mycats
7. máj 2012

@mima01 osobne odporucam winter kit + fusak stokke do vanicky. deka je pre babo malo, fusak je fusak.
kit je uplne tenky, on je skor ozdoba a ochrana proti vetru. drzi teplo, ale nehreje 🙂

mima01
7. máj 2012

@mycats hm, tak sa mu nevyhnem ani do vanicky. Ale radsej si necham takto od vas poradit, lebo ja fakt neviem...teraz zistujem, ze vlastne vooobec netusim, co bude pre toho drobca dobre. Nevadi, naucim sa, vy uz viete co a ako 🙂

mycats
7. máj 2012

@mima01 lepsie mat, pre istotu ako nemat a potom zhanat zo dna na den. podla mna pri oktobrovom babatku fusak vo vanicke plne vyuzijes. ten nozickovy fusak je velky, je stavany pre 3r. dieta. ja by som si kupila oba. 🙂

mima01
7. máj 2012

@mycats no ved jasne...este ze ste sa zacali o tom bavit 😝 Boaca, ale pozeram, ten stokkacsky, ten je aky drahyyyyyy...jaaaaaj, to manzel bude zase ocami gulat. Alebo kupim nejaky iny a do sportaku uz nozickovy.

mycats
7. máj 2012

@mima01 😀 😀 😀 ten do vanicky ma upravu koli tej tyci, ale ja si myslim, ze do vanicky mozes pouzit aj fusacik od inej znacky. podla mna tem nema co nesediet. asi by som kupila nejaky, ktory by mi sedel aj do autosedacky. a ten nozickovy by som si kupila uz stokke 😀 😀
stokke ma speci ceny 😵 😵

mima01
7. máj 2012

@mycats asi aj tak urobime...do vanicky nejaky iny a do sportaku potom uz nozickovy....ale uz teraz pocujem chlapove komentare....to len my sme museli kupovat celebritnyyy kociiik 😀 😀 😀 A nezabudne to dobre zdoraznit 😀 A pritom on ho objavil, paradoxne 😀

pallacinka
7. máj 2012

@mycats Uzasny je ten novy buggysnuggle, ako stvoreny pre teba 🙂 Fakt nechapem co nedas pokoj s tym beeckom, aj dnes som citala od dalsej kamosky ze ho uz olutovala.

pallacinka
7. máj 2012

@mima01 My sme sice fusak pre mimi mali, no podla mna sa da prezit zima aj bez neho, hlavne ak mas nakupene teple overaliky, das hrubu deku a kryt, tak to je az az. Pri velkych mrazoch aj tak von chodit nebudete.

hajanka
7. máj 2012

@mima01 ja uz teda, ak stokke kociarik, tak uz aj fusak sa oplati kupit, ako @mycats pise, bez fusaku si nevieme zimu predstavit a ten stokke je naozaj vychytany, teplucky, makkucky, da sa zapnut ako mumia a vopchas ho aj do vanicky, winter kit je tenucky a ten vrchny len chrani proti vetru.

mima01
7. máj 2012

@pallacinka noo, lebo mne sa to zase zdalo vela, aj obliect, aj overal, aj fusak, aj kit, zase nech sa mi tam nepoti chudatko. Ale asi zoberiem len nieco na styl lodgera, alebo aj ten, to mi zostane aj do buducna a na dalsiu zimu uz nozickovy. Hehe, to clovek ked sem raz zacne chodit a citat, tak by len nakupoval....a ked tie vase stokkaciky krasne vidim, juuuuj, si tu chrochtam a tesim sa na ten nas. 🙂

pallacinka
7. máj 2012

@hajanka Mas pravdu, stokke fusak je naj, my sme si ho nechali, ako jedinu vec, ked som kocik predavala. No podla mna pre take malinke babatko do vanicky nie je uplna nevyhnutnost, do sportaka to je uz o inom, ked babo sedi a hybe sa, no vo vanicke teply overal, deka a kryt je podla mna uz dost.

hajanka
7. máj 2012

@pallacinka no to je pravda, vo vanicke byt striktne nemusi (ale predsa, malinke babo, zima, mraz... ja by som bola istejsia s fusakom), ale ked uz tak rozmyslam, kym pojde do sedacky, tak bude dalsia zima, oplati sa kupovat na 1 max. 2 zimy? Ja by som uz kupila hned na zaciatok, nech sa uz poriadne vynosi, ked uz 🙂

pallacinka
7. máj 2012

@mima01 S tymi nakupmi to je tazke, po vsetkych strankach 🙂 Lodger je tiez velmi teply, ten mame teraz tiez 🙂 Davat naraz overal aj fusak je podla mna uz vela, no kazde babatko je ine, niektore treba babusit a niektore zasa neznesie vela vrstiev. Mne ani nenapadlo nemat fusak, no teraz ked pozeram spatne, tak to uplna nevyhnutnost nie je, tolkokrat ma nasa hebamme zvozila ze som malu naobliekala ze az 🙂

pallacinka
7. máj 2012

@hajanka Tak som to aj myslela, nema vyznam kupovat fusak zvlast iba do vanicky, bud rovno ten nozickovy alebo aj ziadny, s overalom a dekou sa da vystacit a na dalsiu zimu kupit nozickovy, ak sa neda hned 🙂

pallacinka
7. máj 2012

@hajanka Este jedna vec, preco sme si my vlastne ten fusak nechali- tym, ze je nozickovy, pasuje nam uzasne do turistickeho nosica takze je naozaj vsestranny 🙂

mima01
7. máj 2012

@hajanka myslis tento? http://www.babymarket.sk/sk/4750/1796/stokke-zi... ako je paraaadny, vyzera skvelo, len mi je luto dat tolko prachov zan, ked ho vyuzijem len do vanicky....ciiii?

hajanka
7. máj 2012

@pallacinka ja tiez nebabusim, ale predsa som s fusakom istejsia.. 🙂 🙂 mam pocit, ze to teplo lepsie udrzi ako ked je zabalene do deky

hajanka
7. máj 2012

@mima01 no prave, je krasny, ale na dalsiu zimu ho uz nevyuzijes, do sedacky budes potrebovat nozickovy
ak si kupis teraz nozickovy, vpraces ho aj do vanicky, aj neskor do sedacky,
ak mas na to peniazky tak kup 😀 😀 ale ak chces nieco usetrit tak chod radsej do nozickoveho a vyuzijes ho na maximum

mima01
7. máj 2012

@hajanka @pallacinka no kocky, tazke to je s vami 😀 😀 😀 Hihi, ale nie. Vidim to tak, ze asi kupime lodger, alebo nieco podobne, co vyuzijeme aj do sportaka neskor na striedacku s nozickovym vo velkej zime. Tento vanickovy by som aj kupila, ale to uz by si mm asi tukal po cele, ci mi fakt ze nesibe. Lebo uz poskulujem aj po buggysnuggle potom na jar 😝 No ale tak nevyblazni sa clovek kurnik, ked sa da 😀