Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
19. mar 2012

@adahogh súhlasím so Zuzkou Mikolajovou, sestra má S6, je fakt ťažký... a na športovej časti je chrbtová opierka nižšia ako na Stokke a o dosť.Môj synček má teraz na Stokke veľkú rezervu, ale v sestrinom mu už hlavinka prevyšuje...

mycats
19. mar 2012

@adahogh Ja tiez nemam referencie, ale kamoska ho mala a po roku vymenila za stokke 😀 😀 keby bolo spokojna, tak podla mna nemeni 😀 mne prisiel vzdy velky a taky neprakticky.

lia
19. mar 2012

ahojte,neviete kolko budem cakat na deku z babymarketu a kolko z brendonu?

vbrnka
19. mar 2012

ahojte expertky na stokke 🙂,
chcem sa spytat je novy nozickovy fusak dlhsi ako starsi model?
dakujem 🙂

julinkak
19. mar 2012

@lia ahoj, v brendone maju deku takmer vzdy na sklade, ak ju nemaju, objednaju ti ju a maximalne do tyzdna ju mas. ak ju maju na stranke, znamena to, ze ju maju aj na sklade.

lia
19. mar 2012

@julinkak myslis?lebo minuly vikend ju nemali,zavolam tam rano,vdaka 😵

milankovazuzana
19. mar 2012

@mycats Ahoj Maji, tak som pred chvíľkou písala do BM na ten Forest setík, tak som zvedavá, čo odpíšu 🙂

mrenka
20. mar 2012

@lia v brendone ich maju na sklade, mangel kupoval min.tyzden a mali z kazdej farby tusim po 6ks...v kike sa caka 6tyzdnov od objednania 😒

julinkak
20. mar 2012

@lia ano ano, urcite je to tak. ale zavolaj im tam, aby si nechodila zbytocne🙂

pajka7
20. mar 2012

Kocky co mate letny kit...prosim o radu, Vas nazor. Kedze ceny idu akosi hore chystam sa objednat teraz zimny kit( o nom som na 100% presvedcena) a spolu s nim som naraz chcela aj letny...co je aj dost € naraz 😖 . Len nad tym letnym stale vaham...tie co ho mate...nelutovali ste kupu? Je naozaj taky potrebny alebo sa zaobideme aj bez neho....peniaze uz nan mam,ale predsa sa neviem rozhodnut....ci to nie je len moj rozmar 😕 😕 Veeeelmi pekne dakujem za odpovede 🙂 🙂

mycats
20. mar 2012

@milankovazuzana 😀 😀 snad este maju

mycats
20. mar 2012

@pajka7 😀 😀 podla mna letny kit nie je zivotu nevyhnutny, ale je to pekna zmena. obsahuje podlozku proti poteniu, takze dietatku poskytuje konfort. farby su skor odrazajuce slnko, ja mam dark navy, takze je na plane 😀 😀 ale toto vsetko sa da vyriesit aj kupou podlozky.
skro asi @pallacinka by vedela ci sa ten setik oplati 😀

pallacinka
20. mar 2012

@pajka7 @mycats Pre ma to bola nevyhnutnost, kvoli bodeckam som kupovala cely kocik 🙂 Ale suhlasim s tebou Maji vo vsetkom, da sa prezit aj bez neho, no napriklad slnecnik by som kupovala tak ci tak, a ta podlozka je naozaj super, podla mna lepsia a kvalitnejsia ako nejaka sita na mieru. A vsetko je zo super materialu tak verim, ze nejake opodstatnenie to ma, asi som velmi nepomohla, ze? 🙂

vevika
20. mar 2012

@pajka7 ja si udem kupit ten letny kit hlavne kvoli tym tienidlam napredu, lebo minuly rok som mala len slnecnik a bolo to dost otravne s nim, stale mi zavadzal vo vyhlade, takze ja som urcite za 🙂

pallacinka
20. mar 2012

@vevika Ja som prave tu clonu vobec nevyuzila, ked bola mala hore, tak ju pred sebou nezniesla a ked spinkala, tak som sa ju bala navliekat, aby som ju nezobudila. Podla mna ma vyznam iba pri malinkych babatkach, co v kociku vacsinou spinkaju. Slnecnik je ale naozaj otrava, mala si s nim uzila kopec zabavy 🙂

vevika
20. mar 2012

@adahogh zo skusenosti ti mozem poveda, ze Stokke je ovela praktickejsi, variabilnejsi a v konecnom dosledku aj vacsi ako Casual play. Okrem toho sa lepsie ovlada (Stokke) a ide ovela lahsie. Proste Stokke je #1! 🙂

hajanka
20. mar 2012

@pajka7 tiez si myslim, ze to nie je zivotu nevyhnuty, urcite da sa zit aj bez neho 😉 ja by som povedala, ze je to taky luxus navrch
mne sa na nom pozdava ta UV ochrana, frote potah na sedacku, aj slnecnik a clonu, my ho mame v plane kupit hlavne kvoli tymto spomenutym veciam.

vevika
20. mar 2012

@pallacinka ja si prave myslim, te ta clona bude fajn, lebo mne nala v klude zaspi len ked nema dobry vyhlad 😅 V zime to riesil fusak az po nos a winter kit, teraz jej cez striesku davam deku a v lete to dufam vude ta clona 😎 Moja mala sa tiez rada hrala so slnecnikom a parkrat sa nam aj stalo, ze s nim "trafila" nahodneho okoloiduceho 😀 😀

pallacinka
20. mar 2012

@vevika Tak vasa mala nema chybu 🙂 Ak je to tak, potom naozaj ten summer kit nutne potrebujes 🙂 Nasa zasa zaspava po sediacky pozeranim sa okolo seba, az ju to neunavi. Ked ju nahodou dam lezat skor alebo jej zatienim vyhlad, tak je zle nedobre 🙂

e.l.i.e.n.k.a
20. mar 2012

@pallacinka nas je tu takych viac, co summer kit nutne potrebuju 😀 niekto miluje bodecky, ja sa uskromnim s lentilkami 😀
az sa mi nechce potom brat na dovolenku beecko ale chcem stokke, ale ako ho nacpem do lietadla
😉
@mycats uz si objednavala? rozmyslam, ci uz ho objednat z babymarketu..

mycats
20. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a 😀 😀 😀 jj, to je presne. taky summer kit je nevyhnutny 😀 😀
nie, neobjednavala. v podlenych dnoch mam pocit, ze ho ani nevynosime 😢 😢 😢
neviem ci nezostane zabaleny tak ako pride. ci budem este chodit kocikom 😖
a brendon kludne spinka dalej, takze ani body nevyuzijem... 😝

mrenka
20. mar 2012

@mycats tak,kedze jar sa blizi,volala som dnes do brendonu,zdvihla ina teta,samozrejme o pixels ani chyru a pre zmenu tato mí povedala,ze trebs sledovat stranku,ked ss tam objsvi,tak sa bude dat objednat...a ze vsak mame ten druhy modry a ten kremovy...asi nechapala,ze sa pytam na konkretnu farbu 😒 fakt tam spia,to bude así na jar,ale buducu...

mycats
20. mar 2012

@mrenka 😀 😀 😀 oni sa nikam neponahlaju!! co tam nejake novinky stokke 😀 😀 😀 mozno vazne teta myslela tu buducu jar 😀

penelope1
21. mar 2012

A ten zimny winter kit je nevyhnutný? Bábo sa nám narodí v novebri... Je treba si kúpiť winter kit,alebo bude malému bez neho chladno?

mycats
21. mar 2012

@penelope1 Tak aj bez winter kitu sa da prezit zima 😀 😀 ale podla mna je to prekrasne a urcite to ma aj svoj vyznam. ja by som si ho pre male babo isto kupila. ale inak sa da zima v pohode prezit aj len s fusakom.
winter kit nie je extra teply, ale uzatvara kocik, aby do neho nefukalo. urcite je tomu babatku teplejsie s nim ako bez neho 😀 😀

penelope1
21. mar 2012

@mycats A keď nie je winter kit prefukuje do kocika? Mne sa to zdá dost drahá investícia navyše,ked viem, že ho využijem len jednu zimu 😠 Preto ma aj zaujíma názor mamiciek, či vôbec má vyznam kupovať winter kit len z estetickeho hľadiska.

mycats
21. mar 2012

@penelope1 Zalezi ci je babo v sportaciku alebo vo vanicke. Ale je to krasna investicia 😀 ja som ho chcela kupit koncom februara, len asi by som ho uz nevyzila 😀 Na sportak by som urcite dala aj winter kit a vo vanicke je babo uzatvorene, tam moze byt aj bez 🙂 Nekupuj naraz, kup si postupne. Summer kit staci kupit az potom na leto ak budes mat pocit, ze ho chces. Moj maly bol len vo fusaku celu zimu, ale tak on ma 2 roky. A okrem stokke ine kociky nemaju winter kit a deticky prezimuju 😀 .

penelope1
21. mar 2012

My čakáme babo v novembri, takze bude v hlbokej vanicke. Bola som kocik pozrieť naživo do obchodu a hned má chytil za srdce! Je nádherný ! Predavacka mi však povedala, že bez winter kitu bude bábätku zima. Preto sa oň zaujimam...

luciag3
21. mar 2012

@penelope1 ahoj....pridám sa k názoru...tak môj malý sa narodil v septembri a stokke som ,,prezliekala" už koncom októbra. JA by som určite investovala do winter kitu aj ked viem že to nie je najlacnejšie. JA som ho využívala celú zimu a som rada, že som ho kúpila. Podľa mňa to má svoj význam....malému dnu bolo veľmi teplo ono ako keby si tam udržiaval teplotu. A mala som vo vaničke aj fusak z ovčieho rúna nemala som ten čo je k športovému. Ten máme teraz a je naozaj teplý. A prečo jednu zimu? Však využiješ aj ďalšiu na športovom kočíku.

riki1
21. mar 2012

@penelope1 ...je to na tebe ,ale prežiješ aj bez neho ,môj Alex je januárový a winter kit som nemala ,na vaničku máš predsa ešte taký vrch a ten keď pripneš o striešku ,tak mu zima nebude ....ja som ho mala vo fusaku ,na tom deka a potom ten vrch ...