Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mycats
9. máj 2012

@finda @pallacinka - missoni radsej ani neukazujte 😵 😵 😵 ja uz som rozhodnuta, ze budem posluchat. ved je to len maly kamart a aj velky kamarat chce v zime nosit winter 🙂 🙂 co mam niekoho klepnut za rohom o kabellku 😵 😵

hajanka
10. máj 2012

@nurili ahoj, prejdi si aspon predchadzajucu stranu, ak budes mat este nejake otazky tak pis, radi odpovieme 🙂
dieta sa v pohode zmesti do 3 rokov, len ci to dieta do tolko aj vydrzi sediet v kociku 😀

vevika
10. máj 2012

baby, neviete mi poradit ako dam dole tu otrasnu nalepku Warning, co je nazehlena na summer kite? Som z toho na nervy, lebo je to tam ako past na oko 😖 kamoska ma ten bezovy s bodeckami a tam su len natlacene pismenka, takze to skoro nie je vidiet, ale na mojom pixel pink je velka biela nalepka! ☹

pallacinka
10. máj 2012

@finda To si mala naozaj stastie, pre dievcatko je uzasny 🙂

kkarolkaaa
10. máj 2012

Ahojte dievčatá, tiež rozmýšlam nad kúpou stokke, ale najradšej by som využila akciu stokke komplet + autosedačka. Momentálne do konca mája prebieha akcia na letný kit za 1 Eur, ale keďže rodím v septembri, tak letný kit už nebudem potrebovať a kúpim nový na budúci rok. Neviete náhodou, aká bola akcia minulý rok v období jún-júl? Kde ste kupovali vy svoje kočíky a za aké ceny? Našla som nejakú stránku, kde predávajú stokke za lepšiu cenu www.bestforkiddie.com. Má s nimi niekto skúsenosti? Existujú aj nejaké imitácie stokke? Nechcela by som sa nechať oklamať a kúpiť nejakú imitáciu cez net.... Niekto tu písal aj o nakupovaní z Nemecka, pošlete mi prosím link? Je to bezpečné? Ako sa to potom rieši s reklamáciami? Prosím poraďte mi, kde to viem kúpiť výhodnejšie. Ďakujem 🙂

nurili
10. máj 2012

@hajanka a co by si mi doporucila ty, kvoli mojmu terminu porodu ktory je cca v polovici jula? 😉
Dakovaaaam..... 😵 😵 😵

hajanka
10. máj 2012

@kkarolkaaa ty nevezmes letny kit za 1 euro!!!??????? Ak tak sa hlasim mile rada ti to euricko poslem (aj desat) a vezmi ho prosiiiiiim pre mna!!! 😀 😀 😀 to by bol predsa hriech nevyuzit take nieco!!!

My sme kupovali len sportovy za asi 699eur ked si dobre pamatam v Brenodone.... okrem toho dokupovali fusak a winter kit.
Imitacie Stokke neexistuju, aspon ja som sa doposial s tym nestretla, jedine tak summer kity sme tu uz videli.

@nurili ako ci tento kocik odporucam, bezpochybne ano! Alebo, na co konkretne sa pytas?

nurili
10. máj 2012

@hajanka a aku vybavicku k tomu? 😉

hajanka
10. máj 2012

@nurili jaaaaj, fusak a winter kit na zimu su super, mozno deka, neskor ked sa otepli drziak na flasu a na leto summer kit..., alebo iba samotny slnecnik, vlastne vsetko sa zide 🙂 ale nic z toho nie je nevyhnutne, sice fusak ano pre mna, ostatne je uz len taka cersnicka na torte 😉

lentila.g
10. máj 2012

@kkarolkaaa ahoj.ja som minuly týždeň objednala z www.babyonlineshop.de,ešte nemám kociar doma ale objednala som aj letný kit,lebo 2 syn sa narodí až v auguste,ale chcem kociar vyskúšať už na 1synovi,a aj keby nie tak v auguste a sept.býva teplo a vyuzijem to aj teda dúfam budúci rok,ono tá clona je podľa mna super vec z toho kitu ked ju das na vanicku,nebude ti každý cumiet do kociara,"prasiť" sa ti a je to lepšie pre tak malé babo,určite ako pripinať plienku..a navyše slnecik je iný ked ho pouziješ ku kociaru aj bez kitu,tak to oživí...
Ja som rozmyslala kúpiť tu na Sr tuto akciu s kitom,ale ja som dokupovala ešte viac veci tak sa mi to oplatilo z Nemecka
Ja som ani jeden kociar nekupila na Sr,lebo ked si vyberies dobrú značku,mala pravdepodobnosť poruchy a ked už sa aj stane tak to som riešila priamo cez tu značku a nebol problém

nurili
10. máj 2012

@hajanka a pasovala by mi k tomu autosedacka maxi-cosi? Ked tomu dobre rozumiem, tak cez letne a jesenne mesiace vyuzijem hlboku vanicku a na tie chladnejsie sportovu cast s fusacikom a doplnkami? 😉

hajanka
10. máj 2012

@nurili maxi cosi pasuje, ale je treba si dokupit adaaptery
od narodenia (jula) vyuzijes vanicku, v lepsom pripade ak bude drobec chciet lezkat a nebude vyskovo vacsi tak do cca januara len nahodis winter kit (ak kupis) a das fusak, zmesti sa tam aj s fusakom a potom mozes prejst s fusakom do sportovej sedacky este na tie posledne zimne mesiace, na jar a leto zhodis kit aj fusak a mozes ale nemusis dat letny kit.

pallacinka
10. máj 2012

@hajanka Mne tvoj link nejde ☹

mycats
10. máj 2012

@hajanka ani mne nejde ten link ☹

mycats
10. máj 2012

@kkarolkaaa ja tiez vezmem ten summer kit za euro 😀 😀 😀 kludne posli ucet 😀

mima01
10. máj 2012

@kkarolkaaa aj ja sa hlaaaaasim 😀 Len som kurnik az tretiaaaaa....babyyy, vy zlobyyy 😀 😀 😀 😝
Ako, ak ho mas mat za euro, ani nevahaj...a ked ta omrzi, tak dalsie leto kupis novy, aspon budes mat na vymenu.

nurili
10. máj 2012

@hajanka dakujem za radu, si zlata lepsie sa to uz ani opisat nedalo..... 🙂 🙂 🙂 idem studovat doplnky 😵 😵 😵

hajanka
10. máj 2012

@pallacinka
@mycats baby, je to foto jedneho summer kitu co robi ta polka, na FB, mozno ju nemate v priateloch tak preto, ale prekrasny je pre chlapceka!

hajanka
10. máj 2012
mycats
10. máj 2012

@hajanka slohni obrazok, nech sa pokochame 😵

mycats
10. máj 2012

@hajanka zakrizila bugaboo so stokke 😀 😀

hajanka
10. máj 2012

@mycats heh stalo sa 😅

mima01
10. máj 2012

@hajanka Snoriiis, snoriiis? 🙂 Tento som tam uz aj ja okukovala....teraz ficime vo velkom na frankovi 😀

mima01
10. máj 2012

@hajanka @mycats @pallacinka inak sorry kocky, ja si to nikdy neuvedomim a vtrhnem vam sem do debaty 😅

kalista
10. máj 2012

@pallacinka jeeeej tak dve odporkine Missioni uvazuju nad jeho kupou 😀 😀 😀 😀 ja som tak dlho odolavalaaa a uz mam k nemu blizko 😝

pallacinka
10. máj 2012

@kalista Zabudla si ze odporkyne nielen Missoni, ale aj bee ako takeho 😀

milankovazuzana
10. máj 2012

baby vy objednávate kade tade a na bazáriku sa predáva fialový komplet za 500.nechápem... a údajne 2 mesiace použív 😀 aný... no nekúp to...

nibiru
10. máj 2012

baby ktore mate žlty stokke nechete ten bag-taška-ruksačik mam ho v bazare za 13 € strasne mi zavadzia.

mima01
10. máj 2012

@milankovazuzana no ale registracia teraz v maji, len jeden inzerat, zaujemcov uz kopa a stale tam je 😕