Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

duplicka
16. sep 2012

@veronica30 kde najdemr ozmery tej bodko podlozky,prosim ta

zonjushe
16. sep 2012

Dievcatka, neviem sa rozhodnut..mam ruzovy stokke..aky Winter Kit by sa podla Vas najviac hodil?rozmyslam o bielom alebo navy..dakujem za rady..

dolcegucci
16. sep 2012

@zonjushe fialovy 😉

vevika
16. sep 2012

@zonjushe biely alebo fialovy

veronica30
16. sep 2012

@duplicka ahoj!na stranke pinkie.cz tam maju vseliake podlozky

kilian
16. sep 2012

@zonjushe ja som mala na ruzovom fialovy wk,vyzeralo to super.

duplicka
16. sep 2012

@veronica30 jaj tak pinkie ee 😉 dakujeem

maminamaja4
16. sep 2012

@zonjushe myslím Čierny by bol lepší,biely má vzadu oranžový pasik,co ti bude rušit.

maminamaja4
16. sep 2012

@vevika myslím,ze ano,mne z bm poslali taky obraz OK na hr.dielov a já osm napisala číslo,co potrebujem,skus, zalezi Aka bude cena.

zonjushe
16. sep 2012

@maminamaja4 no prave to chcem zistit, ci aj ten novy model bieleho WK ma oranzovy zips..

dolcegucci
16. sep 2012

@zonjushe novy biely WK nema oranzovy zips,je taky bezovy myslim

zonjushe
16. sep 2012

@dolcegucci prave som zistila, ze zipsy su bezove namiesto bielych, uz len zistit, ci je tam ten oranzovy pasik vzadu..nevie niekto???

dolcegucci
16. sep 2012

@zonjushe myslim ze tam nieje nic oranzove ale skus sa opytat @pallacinka tusim ona ho uz ma doma 😉

zonjushe
16. sep 2012

@dolcegucci dik za radu 🙂

vevika
16. sep 2012

@zonjushe na tom novom bielom WK nie je nic oranzove

vevika
16. sep 2012

@maminamaja4 dakujem, zajdem sa tam opytat.

veronica30
16. sep 2012

@zonjushe biely urcite🙂 aj ja si ho idem objednat🙂

milankovazuzana
16. sep 2012

@vevika Skús napísať predajcom, ja si myslím, že to pôjde samostatne kúpiť, keď sa dá kúpiť osobitne i sedačka, kolieska...

zonjushe
16. sep 2012

@veronica30 a aky mas stokke?sice to je vlastne jedno, biely sa hodi ku vsetkemu 🙂..ale mne sa celkom pozdava ta bielo-ruzova kombinacia, viac ako fialovo-ruzova..

25nikolla25
17. sep 2012

@lucien2 bez problemu 🙂

veronica30
17. sep 2012

@zonjushe ja mam hnedy🙂preto som kupovala hnedy lebo sa k nemu dobre hodi ten biely winter kit.Ta kozusinka hneda sa fajne bude hodit ku madielku a taske 🙂

penelope1
17. sep 2012

Baby a treba ten winter kit? Bábo sa mi má narodiť začiatkom novembra... Winter kit je krásny,ale zdá sa mi to dosť drahá investícia 😖 a radšej by som si kúpila niečo iné ako investovať tie peniažky do WK. Nebude tak bábätku zima,keď nebudem mať WK?

luly3
17. sep 2012

@penelope1 🙂 🙂 🙂 nie nebude neboj sa 😉

penelope1
17. sep 2012

@luly3 Ale ty si mala tuším WK? Tiež sa ti malý narodil v zime?

luly3
17. sep 2012

@penelope1 hej narodil sa v zime ale ja som v tedy nemala ani stokke 🙂 🙂 🙂 teraz som si kúpila WK až na túto zimu 😉

patka1987
17. sep 2012

@penelope1 netreba ti wk, ani ja som minulu zimu nemala, teda mala som ho ale len 1x lebo sa mi to nijak raz nepacilo na hlbokej vanicke...

penelope1
17. sep 2012

@patka1987 A keď si prešla na športovú časť,tak ti stačil len fusak stokke? Netraba to bábo potom v tej športovej časti ešte prikryť alebo...? neviem si to predstaviť.... 😅

patka1987
17. sep 2012

@penelope1 ja som ju dala do sportovej az ked bolo teplejsie, cca v marci-aprily a to stacilo dat na fusak len deku

penelope1
17. sep 2012

@patka1987 Len mne sa bábo už do hlbokej vaničky určite nemestí v marci,možno aj vo februári..Preto riešim čo a ako,že či mu bude takému maličkému stačiť iba fusak v športovej časti 😖

lia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz