Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

klarawerder
23. sep 2012

@julinkak No, já jsem ji kupovala v Ikei ve Švýcarsku za 49 Franků...což vychází na cca 1000 Kč a tedy 40e ...Nejsem si jistá, jestli mají tuto barvu kožešinky i v ČR, příp. SK, protože na webu Ikei, ať švýcarské nebo české ji v nabídce nemají...tak nevím... V každém případě jsem koupila polotovar, který bylo třeba upravit - seříznout do správného tvaru a vyříznout otvory na pásy... Ale jsem spokojená, vzhledem k tomu, že se mi kožešinka moc líbí a stála mně zlomek z ceny, co stojí originálka Stokke... 🙂

klarawerder
23. sep 2012

@mima01 No, já tuto kupovala ve švýcarské Ikei, jelikož tam bydlím...ale na webu ji v nabídce nemají...a v české Ikei taky nevím, jestli je konkrétně tato barva k dostání... Úprava byla v pohodě, tvar jsem si modelářským nožem udělala za chvíli...ale střih nanečisto mi dal zabrat 😀

klarawerder
23. sep 2012

@teegreen No, já nevím...ještě ji nemáme "odzkoušenou"...ale baby, co kožešinku z Ikei mají delší dobu nikdy nepsaly, že by z toho mělo dítko nějaký problém...navíc je to přírodní kožešina, daleko větší obavy bych měla z těch barvených (jako nabízí třeba růžovou a co já vím, jaké barvy ještě)...z toho bych měla horší pocit, když se prcek zpotí, tak jestli to nepouští atd...Ale snad bude vše v pohodě 😉

klarawerder
23. sep 2012

Jediné, co mi na celé věci vadí je, že kvůli naší podložce je o jednu ovečku míň... ☹ Já jsem totiž zásadně proti pravým kožešinám, co mají být "na parádu" - na to mi je těch zvířat dost líto...ale tato snad poslouží i jinak, než že hezky vypadá...

mima01
23. sep 2012

@lentila.g hahahaa, si ako chodiaca atrakcia 😀 My sme zatial na c.3 co diek tyka a c. 0 na fusakoch, ked teda neratam ten od lindus, co som kupovala, ten flisovy stokke.
@klarawerder ajaaaj, tak to si ma nepotesila, uz som mala fakt zalusk na nu a uz som v duchu rezala a merala a stailovala ju do kocika 😀
@milankovazuzana naaa zuzik, a dosli sme...a ako rychlo a bezbolestne 😀

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 ná, nechaj tak, ja sa musím na vlastné oko presvedčiť v Ikea Ostrava, lebo nemusí byť všetko na webe... ale @klarawerder -Klári, nemáš na účtenke názov tej kožušky?

mima01
23. sep 2012

@milankovazuzana no dobreee, dobreeee, vkladam do teba vsetky nadeje 😉

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 ak mi dá Klárka názov produktu, poprípade katalog. šíslo z účtenky, písnem do Ikea CZ+SK a uvidíme 🙂

klarawerder
23. sep 2012

@mima01 Tak to si asi budu muset založit firmu na import Ikeáckých hnědých kožešinek do ČR a SK 😀

mima01
23. sep 2012

@klarawerder beriem ta za slovo 😉 Mozem byt prvy zakaznik? 🙂 😝

klarawerder
23. sep 2012

@milankovazuzana Jasnačka...tož na účtence stojí číslo artiklu 90217892 20601, název (očividně teda v němčině) FANBY SCHAFFELL a cena byla 49,95 CHF... Zkuste napsat, třeba ji budou mít...Jak jsem již psala - ani tady ji nemají ve webové nabídce... V každém případě moje mamina půjde v několika následujících dnech do Ikei u Brna, tak jsem ji už zaúkolovala, aby se tam mrkla, jestli tuto barvu mají... 😉

klarawerder
23. sep 2012

@mima01 Možeš 😀 Kožuch stojí v přepočtu nějakých 40e,za úpravu (tvar + síťka na navléknutí na sedačku + druky na secvaknutí takového výřezu, co tam musí být, aby kožešinka kopírovala korýtko) bych si vzala 10e, plus tedy poštovné, což bych ti v případě zájmu zjistila... Pokud by ji v ČR nebo v SK neměli a chtěla by sis ji "objednat" mým prostřednictvím,pak dej vědět - do ČR jedu okolo 3.10., tak bych to teoreticky mohla vzít a z ČR ti ji poslat...

mima01
23. sep 2012

@klarawerder mam ta v zalohe moja, si zlata 🙂 Uvidime, co zuzka vyknura 😝

milankovazuzana
23. sep 2012

@mima01 idem na to... 😀

milankovazuzana
23. sep 2012

@klarawerder Klárka, ďakujem Ti veľmi pekne, si milá a ochotnááá 🙂

klarawerder
23. sep 2012

Ještě teda malé upřesnění ... ohledně ceny samozřejmě záleží na aktuálním kurzu..já Franky vždycky přepočítávám báj vočko na 20 Kč, ale byl i přes 23 Kč, takže v takovém případě by byla cena samozřejmě trošku vyšší... V případě zájmu jsem schopna odvézt do ČR zatím 2 kožešinky (víc se mi jich do zavazadel nevejde), s tím, že 1 zájemkyně se přihlásila...takže pokud ještě někdo budete chtít, tak dejte vědět - kdo dřív přijde, ten dřív mele 😀

patka1987
23. sep 2012

Baby na kolko stupnov periete potahy stokke?

klarawerder
23. sep 2012

@milankovazuzana Není zač, to samé můžu říct o tobě, kdy jsi mi bez jakékoli vypočítavosti dohodila kšeftík 😉

klarawerder
23. sep 2012

@patka1987 Já prala vždy na 30´ a na ruční, šetrné praní...a pokaždé bez újmy 😉

pajka7
23. sep 2012

@mima01 ja druhy 😉

pajka7
23. sep 2012

@klarawerder ja som druha 😉

klarawerder
23. sep 2012

@pajka7 Dopoledne ti písnu do IP, jak to uděláme 😉

maminamaja4
23. sep 2012

@klarawerder Vy stě jaké expertky, stacia rozměry a už to fachci, sikovnice akesi a my do sitia lavejsi surfujeme po ne Te a hladame, kde máme stastie kupume, já osm celkom slušně přišla ku kozusinke za 120 eur, ale fakt top stav, no vy dokážete za tie peniazky ....ze tri , co tak novu firmu na sto ke kozusinky. Jak tak kukam u nás po Prešove, stokke rastu jak huby po dazdi. Babenky,inak pinkie,kraaaasne vecicky, dakujem za radu. Este stastie, ze muzicek nemá kontrolu nad mojimi financiami, to by sa divil, Aka je dieťa dráha zaluba. Ale, ked chcel stvrte dietko nech platí, mna to tiez stoji,ze síííl. Tak aspoň sto ke,ze Mo zem vylepšovat. Bola som workoholik a Teraz sm stokkoholik.

vevika
24. sep 2012

@klarawerder Klari, tri by sa ti do batoziny nevosli? 😅 asi nie... zase raz som bola pomala... ☹

klarawerder
24. sep 2012

@vevika Zkusím to, ale zaručit ti to nemůžu, nevím, kolik budu mít "nutných" věcí pro sebe,malou a psa... 😉

milankovazuzana
24. sep 2012

Mamuše, nemáte niektorá na predaj tyrkysovú vaničku na Stokke?

kajakaja77
24. sep 2012

@milankovazuzana. Myslím že na bazoši som videla v ponuke..... Mrkni na www.bazos.sk

milankovazuzana
24. sep 2012

Tak maminky, Stokke už pomaly začína dávať na svoj web novinky, huš sú tam nové 2 farbičky WK, tak som zvedavá, že kedy výjdu na svetlo sveta nové hintovy... 🙂

milankovazuzana
24. sep 2012

@kajakaja77 nie, nieje tam..., to ja mám už schodené 😀

luly3
24. sep 2012

kočky s WK kožušinka 😉 😉 😉 že dobre to vyzerá 😝 😀 😀 😀