Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mima01
11. feb 2013

@25nikolla25 myslim, ze debila z teba nikto robit nechce...ale pozri si skorsie strany, konkretne 442 ako dopadol kit po rucnom prani v pracke....to ako nove veru nevyzera.

25nikolla25
11. feb 2013

@mima01 no tak to je vazne zaujimave...ja som mala ten rukavnik po vybrani z pracky presne taky isty a ked uschol len som ho precesala a bol UPLNE ako NOVY....ale ved ja sa s vami hadat nebudem,ja som snim nic nemala a to je hlavne 😉

tannia87
11. feb 2013

@25nikolla25 mojej mame raz zmokol tak ze bol nie uplne morky ale dost vlhky a je torasny aj ekd ho ucesem je pekny ale po chvile je to skarede tak to cesem ako debil kazdy den neviem kazdy mame asi inu predstavu ako by mal vyzerat 😉

tannia87
11. feb 2013

@miskasitka ahoj aj my cestujeme lietadlom a neviem ci to zhanat alebo vziat radsej uplne iny kocik nech mi ho tam nedoratuju 🤐

25nikolla25
11. feb 2013

@tannia87 no asi mas pravdu,vobec neviem ako by mal vypadat v doborm stave 😉
Kocky nechajte to tak,mne je to srdecne jedno co si s kitom budete robit...ja som len napisala ze som ho prala v pracke a ze zostal uplne normalny.....BODKA 😉

dolcee
12. feb 2013

@tannia87 my jsme si tu cestovní tašku na STOKKE koupili, hodně cestujeme a nechci, aby ho zničili. Já bych ho jen tak nepředala na odbavení, měla bych strach. Využijeme do letadla i na cesty autem. Jestli mate ještě jiný kočárek, vzala bych ten, i když nějakou dobu bez STOKKE to bude asi újma 😀
My ještě na náš Belgie čekáme a už se nemohu dočkat 😵

fvarga
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ankabratislava
12. feb 2013

to je supis vecicka, kde sa to da kupit? dake odrazky?

miskasitka
12. feb 2013

@tannia87 tak my sme tu tasku nakoniec objednali, lebo sa bojim ze by mi ho poskodili... 😠 ale aj tak ak sa bude dat, zoberiem ho az na boarding a potom zabalime a odovzdame...snad sa to tak bude dat...nechcem ho odovzdavat s batozinou. Tiez som zvazovala ze zoberieme iny, ktory sa sklada vcelku konstrukcia so sportovou castou ale chcem mat pekne dovolenkove fotky aj so stokkacom 😀

julianna78
12. feb 2013

@miskasitka ahoj,my sme so stokkom leteli a odovzdávala som ho až pri lietadle.Len raz som kočík odovzdala ako batožinu,ale to už bol maclaren,ked sme mali na prestup len 1,5h a nechchela som stracat čas čakaním na kočík,lebo už sa mi stalo,že pri prestupe sme 2hodky zhánali kočík 🙂
Ja som mala ešte starší typ stokke a vtedy tato skladacia transport taška ani nebola,mala som kočík zabalený v 2velkých igelitoch 🙂

iwkaiffs
12. feb 2013

ahojte mozno to tu bolo uz niekde preberane,ale chcem sa spytat ci by ste mi neporadili kedze cakame chlapceka v maji tak neviem ci mam kupovat nozickovy fusak alebo WK? dakujem 🙂

finda
12. feb 2013

@iwkaiffs nozickovy fusak a ani wk uz v maji nevyuzijes, ja tvojom mieste by som kupila az na jesen fusak a wk na zimu 😉

iwkaiffs
12. feb 2013

no tak som to mala na mysli,ze na zimu...taky normalny fusak do vanicky sme dostali a mame aj taku prechodnu nozickovu zavinovacku emitex,tak teraz neviem ci na jesen mi nebude stacit len to,ze ci je potrebne teda mat aj ten nozickovy fusak a aj WK alebo nam bude stacit len WK?

finda
12. feb 2013

@iwkaiffs prechodnu zavinovacku vyuzijes na jesen a jar, na zimu urcite eee. Ten nozickovy fusak je neskutocne teply na zimu a urcite by som ho kupila. Je dost velky a v pohode sa do neho zmesti aj 2,5 rocne dieta. A na zimu uz asi vo vanicke nebudete, v stokke je ta vyhoda, ze s tou novorodeneckou vlozkou moze ist do sportaku aj malinke babo. Nasa bola od 4,5 mesiaca v sportaku, na lezato a bola spokojna lebo pekne videla. Wk si skvely v tom, ze mas rukavnik, strieska je z hrubsieho materialu a este tam vies dat ten vrchnny kryt.

finda
12. feb 2013

@iwkaiffs ja by som urcite kupila na leto SK, ten kryt proti slniecku je uzasny, nemusis stale polohovat slnecnik a vyuzijes aj potom pri sportaku 😉

iwkaiffs
12. feb 2013

@finda ďakujeeem 😉

vevika
12. feb 2013

Takto sme sa "vykožušinkovali" 🙂

luly3
12. feb 2013

@vevika kráááásne 😉 super nápad 🙂 🙂 🙂

vevika
13. feb 2013

@luly3 🙂 bolo mi ľúto, že bola tá kožušinka nevyužitá, kedže používame fusak, tak som to takto vykombinovala 🙂

veronica30
13. feb 2013

dievcata kedy mozem dat babo do sportaka?od ktoreho mesiaca?

vevika
13. feb 2013

@veronica30 ja som moju malú začala dávať do športovej časti od 5-teho mesiaca

timea777
13. feb 2013

Viete mi povedat kedy vyjde nova kolekcia STOKKE?

deyana
13. feb 2013

tak jsme se s manželem dohodli, že k našemu Cameleonovi koupíme jetý Stokke, testnem který je lepší a na veletrhu mrknem na nové kočíky a prostě už nějaký nový vybereme.. já bych radši ležící kočárek, ale ten Stokke mě tolik láká.. 😅 Proč si to druhé miminko neužít, že? 😀 Jen by mě zajímalo, jestli někdo šije doplňky na Stokke, vč.stříšek.. mě moc ty monotónní nebaví.. jak kdy 😝

mimi27712
13. feb 2013

kočky zajtra je akcia v predeti na všetko -15%. Pri kúpe Stokkáča by sa oplatilo no nie?

ijanka27
13. feb 2013

@veronica30 Ja som tiež dnes uvažovala, že malému skúsim už športovú časť, lebo už je dlhý cez celú vaničku 🙂 Tvoja malinká má málo miesta tiež už?

ijanka27
13. feb 2013

@mimi27712 Keby mali na sklade viac toho, by sa viac vecí oplatilo 😉 už som kalkulovala 😀 😀

ustrachana
13. feb 2013

skoda, ze je ta akcia len zajtra lebo prave v tychto dnoch udajne ocakavaju tovar 🙂 aaaaale, nie je tam napisane, ze akcia plati na tovar skladom cize malo by to platit na vsetok objednany tovar a ked pride neskor cena by mala byt "akciova" 🙂

mimi27712
13. feb 2013

@veronica30 ja som malého začala dávať od troch mesiacov, ale nie pravidelne. Kvôli tomu, že vo vaničke nechcel byť. Keď som vedela, že bude spinkať alebo bolo škaredé počasie, tak bol ešte vo vaničke. Asi od 4,5 mesiaca bol už len v šporťáku, mal tam lepší výhľad.

mimi27712
13. feb 2013

@ustrachana@ijanka27 je tam uvedené na všetky objednávky uzatvorené zajtra do 23:59 hod.

ustrachana
13. feb 2013

@mimi27712 viem,rano som to videla a cely den som premyslala co nahadzem do kosika 😀DD