Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcee
10. mar 2013

@cawes děkuji. Ale stejne ta karabina je lepší než ty háky.
Ja bych to brala treba i do auta nebo i na ten kocar cokoli pověsit a tak.
Zkusím napsat za kolik by to poslali v obálce z SK.

janula845
11. mar 2013

Ahojte, prosím Vás, môžete mi niekto napísať vnútorné rozmery hlbokej vaničky Stokke? Ďakujem

cawes
11. mar 2013

@janula845 na neakej stranke je to napisane ale tusim 74 cm

ikarkulka
11. mar 2013

@dolcee
@cawes
Holky, já mám karabiny na zavěšení od tašek JJ Cole, jdu vyzkoušet, jestli mi to půjde i na Stokke. Nevím, jestli se dají sehnat i zvlášť bez tašky. Mrknu 😉

janula845
11. mar 2013

@cawes a na šírku nevieš?

cawes
11. mar 2013

@ikarkulka ja som ich objednavala a potom mi napisali ze ich nemaju no sranda chapes

cawes
11. mar 2013

@janula845 to nie ja ju totiz nemam treba sa opytat @ikarkulka

ikarkulka
11. mar 2013
cawes
11. mar 2013

@ikarkulka ze aka je velka vanicka

ikarkulka
11. mar 2013

@janula845 Aha, šířka vaničky, pochopila jsem správně? Cca 30 cm, měřila jsem to teď narychlo.

cawes
11. mar 2013

@ikarkulka pocuj kde si to nasla je nosnost stokkeho do 20kg lebo ja som to tiez niekde raz citala a odvtedy som to nikde uz nenasla nasla som len 15kg co ma pri mojom malom nepotesilo ked uz teraz ma 9

ikarkulka
11. mar 2013

@cawes A kde jsem to psala?
Jinak co vím, tak většinou těch uváděných 15 kg není skutečná maximální nosnost kočárku, ale nějaký legislativou daný limit, který nemůže výrobce měnit.
Takže se uvádí 15 kg, ale skutečnost je pak taková, že uvezou i těžší dítě. Jen se tímto nějak chrání.

cawes
11. mar 2013

@ikarkulka v tvojom albume to je napisane

milankovazuzana
11. mar 2013

Podľa americkej, myslím franc. a španielskej normy je to presne do 20,5ks presne...Pre ostatné krajiny platí norma 15kg...

cawes
11. mar 2013

@milankovazuzana aha no tak to som rada, ze to zvladne 20 kg to som hned spokojnejsia ten moj maly je zo dna na den snad o kilo tazsi

milankovazuzana
11. mar 2013

@cawes úplne bez problémov, môj synček má 15kg a na kočiariku to nepoznať.

milankovazuzana
11. mar 2013

@janula845 Ahoj, tú máš presnú špecifikáciu cary cot-u vrátane rozmerov 🙂
• vanička vhodná pre deti od narodenia,
• výškovo nastaviteľné lôžko zdvíha dieťa bližšie k vám,
• s dieťaťom sa vám bude ľahšie komunikovať a dieťa sa bude cítiť viac v bezpečí,
• tvar vaničky podporuje prúdenie vzduchu, čo zabraňuje vzniku vlhkosti,
• 4 integrované vrecká na úschovu fliaš, kľúčov, cumlíkov či ďalších drobností,
• mäkká vnútorná výstelka,
• vrecko na skrytie pásov, aby sa do nich dieťa nezamotalo,
• madlá na prenášanie vaničky sú pripevnené priamo k jeho konštrukcii,
• škrupina je vyrobená z pevného a odolného plastu,
• ochranný šilt poskytuje dodatočnú ochranu pred vetrom či slnečnými lúčmi,
• možno ho od striešky odopnúť,
• slnečná strieška je vodeodolná,
• v strieške je možné otvoriť okienko (30% striešky), čím zvýšite prúdenie vzduchu a predídete prehriatiu detského organizmu,
• otvorené okienko je chránené sieťkou proti hmyzu,
• okraje poťahu sú podšité molitanom pre väčšiu ochranu dieťaťa, možno odňať pre ľahký prístup k dieťaťu,
• súčasťou vaničky je: kryt hlbokého lôžka, matrac s poťahom vo farbe lôžka, pláštenka, plastový úchyt na zaistenie vaničky k podvozku,

• rozmery: Šírka 31 cm; Dĺžka 58/72 cm; Výška 17 cm (od matraca)
• vaničku môžete dokúpiť ku kočíku Stokke Xplory

• Upozornenie: Súčasťou vaničky nie je strieška, na lôžko sa používa rovnaká strieška, ako na kočík Xplory, slnečnú striešku teda obdržíte v rámci kočíku

ikarkulka
11. mar 2013

@cawes Jo takhle 🙂 To je stažené ze stránek Babyparku 🙂
Myslela jsem, že jsem to tady někomu tvrdila 😀

Jinak to samé jako @milankovazuzana - Eliáš měl cca 15 kg a vozil se v něm bez problémů 🙂

cawes
11. mar 2013

@ikarkulka aha nie ja som si to tam precitala a nevedela som ze kde je rozdiel alebo preco na jednych strankach tak na inych inak 😀

finda
12. mar 2013

Baby, trosku na rozveselenie tohto skaredeho dnesneho pocasia. Dnes mi prisiel mail na moj inzerat na winter kit co predavam "DOBRY DEN MATE ESTE AKTUALNI TENTO KOCIK CO MATE NA OBRAZKUUU A KTOMU JE VSETKO PRISLUSENSTVO CO MA BITT DAKUJEM VAM ZA OCHOPENIE"
Ako ja fakt nechapem ako si niekto moze mysliet ze predam cely stokke a so vsetkym za 190€ 😀 😀 😀

klarawerder
12. mar 2013

@finda Tak to je bezesporu perla týdne 😀 😀 😀 Asi bych se dotyčného zeptala, jestli je tak natvrdlý po nějakém úrazu nebo to má vrozené 😀

klarawerder
12. mar 2013

Testovačka mého unikátního výtvoru - nánožníčku, o který jsem byla požádána...Anakonda doplňuje zátiší 😀

cawes
12. mar 2013

@klarawerder ha mi to pripada ako keby mala sa na jetiho zmenila ha ha

klarawerder
12. mar 2013

@cawes Však to je Stokke Yetti winter edition 😉 (název si asi dám patentovat 😀)

mikolajova.zuzana
12. mar 2013

@klarawerder bombove... :D

vevika
12. mar 2013

@klarawerder už sa naň tešímeeeeee 🙂

cawes
12. mar 2013

@klarawerder no to by si mala

klarawerder
12. mar 2013

Óóó, děkuji za ovace 😀 Už má majitelku a zítra si udělá výlet ze Švajcu na Slovensko 😉

mimi27712
12. mar 2013

@finda mne tak písala na vaničku, ktorú predávam za 100€, že keď je aj s podvozkom, tak ju berie.