Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jannie88
15. mar 2013

@klarawerder Tak uvidíme no, máme ještě jedno vajíčko chicco po sestřenčiným chlapečkoj, tak kdyztak pak půjde do toho no🙂

ikarkulka
15. mar 2013

@jannie88 Mrkni ke mě do alba o Stokke (myslím, že jsi v něm něco lajkovala, tak to snad najdeš 😉), tam mám vyfocené IziGo a MC Pebble vedle sebe, ta Pebble je vedle IziGo obří.

ikarkulka
15. mar 2013

@jannie88 Ale jestli máš jinou autosedačku, tak v pohodě, za tu cenu Stokke ber, a to IziGo můžeš případně prodat 🙂

klarawerder
15. mar 2013

@jannie88 Souhlas s @ikarkulka, rozhodně bych to brala, když je to k tomu grátis, tak co už 😎 ... IziGo bych na tvém místě prodala jako novou a místo toho vzala MC Cabriofix anebo Peeble...Chicco co máte nebude pasovat na adaptéry, takže to nenacvakneš na podvozek...a to se hodí speciálně když se jde s mimčem na menší nákup, anebo popojíždíš autem, že skládat a rozkládat kočár by byl vopruz 🙂

klarawerder
15. mar 2013

@ikarkulka Všimla jsem si, že máš vyfocené háčky na madlo od JJCole...chtěla jsem se zeptat, jak sedí? Není ta karabina úplně malá? A nevíš, jaká je nosnost? Pořád vymýšlím nějaké háčky/karabinky...a nemůžu se dobrat konkrétního závěru... 😎 Díky 😉

jannie88
15. mar 2013

@ikarkulka
@klarawerder Holky díky za rady, uvidíme, mozna nechame tuhle Izi go na chvili a pak koupime bazarovou MC....

Jinak se chci zeptat, na co pouzivate ty karabinky?? Ja jsem ve znalostech o Stokke uplnej novacek, takze ty všechny vychytávky zkušenych maminek jeste neznam 🙂

ikarkulka
15. mar 2013

@klarawerder No jo, nevšimla jsem si, že má @jannie88 Chicco.

ikarkulka
15. mar 2013

@klarawerder Mám to tam vyfocené i na madlu, z toho to nepoznáš? Ta karabina je srovnatelná s karabinami na Stokke taškách. Nosnost nevím, zkusím mrknout.

ikarkulka
15. mar 2013

@jannie88 Ty karabinky/háčky se dají dát na madlo a na ně se dá připevnit třeba ještě nějaká menší taška. Když už máš plnou tu nákupní i přebalovací, nebo když tam chceš zavěsit třeba bundu atd. 😉 Prostě "prostor" navíc 🙂

ikarkulka
15. mar 2013

@klarawerder Tak nevím, nenašla jsem, ale je to určené k uchycení té přebalovací tašky, tak se tam předpokládám počítá s tím, že bude narvaná a něco vážit bude.
Spíš bych se asi orientovala na nosnost madla 😀

klarawerder
15. mar 2013

@ikarkulka Super, dík 🙂 No, asi si udělám svoje...mám doma totiž dvě černé karabiny, takové trošku větší, tak si tam nějak zaondím suchej zip a bude vyřešené 🙂 Ty karabinky JJ se mi zdají malé...a to by se mi tam nedaly vecpat třeba uši od kabelky...

klarawerder
15. mar 2013

Tak, dneska je manža pryč, takže se pustím do textilních podložek do Stokkáčků...pak jsou v plánu ještě obaly na madla a menší příruční kabelky na rukojeť...nějak jsem se rozšoupla 😀 S takovou strčím brzy nějakou PATIshop do kapsy 😀 😀

ivanajelinek
15. mar 2013

Ahojte skusene stokkacky. Neviete mi povedat,ze kedy boli tyrkysove stokkace? Ci budu nan pasovat potom nove letne a zimne kitty. Dakujem😉

maminamaja4
15. mar 2013

@ivanajelinek nebudu ti pasovat,tyrkysove su stare,tie novsie 2011 so modre,kukni do mojho albumu,tam je novsi modry.

klarawerder
15. mar 2013

@ivanajelinek Na staré modely (na první pohled je poznáš podle plastového madla před dítětem bez potahu) nepasují ani potahy, winter kity ani summer kity - ty jsou dělané na nové modely. Je tam kompletně jiný způsob uchycení textilu, takže by se to muselo dost složitě přešívat, pokud by jsi to tam mermomocí chtěla napasovat. Pokud chceš pořizovat kity apod., pak si kup rozhodně nový model. Pokud ti stačí kočárek jako takový, pak můžeš mít starší model... Nový model má oproti starému mnoho vylepšení a samozřejmě taky doplňků, rozhodně mi přijde praktičtější investovat spíš do něj... 😉

zz134
15. mar 2013

Baby pls poradte ..aku vlozku dat do sportaku ? chcela by som tam take nieco ako je k letnemu kitu...obavam sa ze bez tej podlozky bude stale zatrieskany? pls vase skusenosti, rady...dakujeeeem!

junkfoood
16. mar 2013

baby, poradte..ako vyprat muff? uz to tu stokrat bolo ale nidky som tomu nevenovala pozornost..dakujem za rady..

ivanajelinek
16. mar 2013

@maminamaja4
@klarawerder dakujem vam. A podla coho este spoznam ci ide o stary alebo novy model? Z obrazkov asi tazko,ze? A ake madla maju tie nove modely? Dakujem😉

cawes
16. mar 2013

@ivanajelinek star model od noveho rozoznas podla tej podlozky na nohy u noveho je krasne zaoblena s tym bielym vysuvatkom u stareho je rovna take rovne strany plus podla tasky stare maju take stlacene tasky nove take pekne. Treba kuknut na google. Ale ja ked som pizerala tak vzdy pidla tych noch a tasjy

klarawerder
16. mar 2013

@zz134 Podle mně je nejlepší nechat si podložku ušít na míru. Já jsem hledala dlouho, a myslím, že nic pořádně nepasuje (odstává, přečuhuje, nesedí otvory na pásy,...a originálka žádná není - jen ten potah na sedačku ze Summer kitu, což je 2vrstvé froté s poměrně jednoduchým upěvněním...na šití nic moc složitého 🙂 ) Já jsem se nakrknula, koupila látky a šiju si svépomocí...jednu bavlněnou a jak budou vedra, tak si udělám z nějakého kvalitního froté ten návlek. Pravdaže, pokud dítko baští občas nějakou sušenku, nebo pokud bere na procházky kočár muž jako můj manžel (nechápu, kama s tím jezdí 😀 ), tak to abych kolem toho baletila s mokrým hadrem každý den 😀...máme fialový, taky na něm jde kdejakej zaschlej keks vidět, ale naštěstí jsou to materiály, ze kterých to jde krásně dolů...

klarawerder
16. mar 2013

@ivanajelinek Na první pohled podle madla před dítětem - u st. mod. je plastové, u nového mod. je textilní. Dál pak například st. model má boudu bez kšiltu,nový mod. má kšilt,...No a st.mod. má na zadní straně sedačky plast a takovou malou textilní kapsičku, nový mod. má zadní potah přes celou sedačku...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vevika
16. mar 2013

@ivanajelinek tu je video, kde baba ukazuje všetky rozdiely medzistarým a novým typom.

https://www.youtube.com/watch?v=qabH3Qk4ceM
ivanajelinek
16. mar 2013

@vevika super. Take nieco som potrebovala. A este jedna otazocka,odkedy sa vyrabaku uz tie novsie modely?

vevika
16. mar 2013

@ivanajelinek mesiac presne neviem, ale niekedy od konca 2010

zz134
16. mar 2013

@klarawerder pls a nevies o niekom kto sije na objednavku tieto veci? dakujeeeem ...mne sa to sit nechce lebo

cawes
16. mar 2013

@zz134 sije @klarawerder aj kozusinku aj podlozky

klarawerder
16. mar 2013

No, já dělám tak spíš kožešinové vložky...S textilní podložkou je celkem dost práce, takže to s poštovným dá cenu, která se asi nikomu moc nevyplatí... Na podložky jsem ale viděla na českém MMB 🙂

ikarkulka
16. mar 2013

@cawes Potřebuješ ještě vyfotit ten potah ze SK? Mám to tady.

cawes
16. mar 2013

@ikarkulka nie dakujem uz tontu hodil niekto iny