Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
9. apr 2013

@vevika1 ja to stale hovorim ze len vediet akko to tam naukladat a zlozis tam polku baraku

klarawerder
10. apr 2013

@vevika1 Taky občas jezdíme jak stěhováci 😀 ...někdy jdeme do města pěšky, pak se ovšem maminka probere, že se musí nakoupit a pak vezeme klidně 10kg nákupu, pěkně v tašce 🙂 Pravdaže je to jako puzzle, člověk musí umět využít místo do posledního kousku, ale jako vejde se mi tam oproti Bgb Bee+ celkem o dost věcí víc...a to nemá Beečko nemá malý košík...No, já bych nákupní kabelu nevyměnila za nic 😎

vevika1
10. apr 2013

@klarawerder ja takto naložená tiež chodím dosť často 😀 A veľmi sa zabávam na tých pohľadoch najmä v DM-ke( keď kupujem plienky, toaleťák a ďaľších x vecí) akože: som zvedavá ako to chce na tom čudnom kočíku odviezť, no a potom tie otvorené ústa, keď to tam pekne naložím a jednou rukou "odšoférujem" preč 😀 😀

klarawerder
10. apr 2013

@vevika1 No, vidím, že máme stejné zkušenosti 😀 Taky mně baví opovrhavé a následně nechápající pohledy lidí, kteří mně sledují, jak pchám nákup na dvě igelitky do kabele...a ještě si nakonec pohodlně zatáhnu síťku 🙂 ...to stejné, jak někteří sledují "jak ta nádhera projede s takovým strašným kočárem "takový" terén"...a já sklopím kola a jdu...a každej čumí jak puk 😀 😀 😀 Ale jednou mně potěšila reakce dvou asi 12-ti letých puberťáků...prý: Wooow, máte hustej kočár!" 😀

sandtnerka
10. apr 2013

@angelina987 stale nič 😠 😠 😠 😠

alenaskroch
10. apr 2013

Ahojte ziji v holandsku cekame druhou vnucku a zamilovala jsem do stoku ,hned jak jsem ho tady poprve videla. Ted jsme meli moznost ho i koupit pro dceru do ceska. Moc se mi libi vase stranka a moc me inspirujete diky.

cawes
10. apr 2013

caute zeny rozmyslam nad kupou sleepi ako ste spokojne? mame postielku ale ked som davala o polohu nizsie tak som vylomila srubky, tak ma to hneva a premyslam ci nekupit novu.

cawes
10. apr 2013

a nepredavate niekto prampack?

ifkael
10. apr 2013

kocky prosim, mate fotky vacsich deti v stokke? syn bude mat koncom maja dva roky.. ale vyzera na viac.. ma 14kg a 93cm.. a mne uz z melangacu harasi... 😅 😔

aj si poviem, ze posledny kocik a posledne dieta...ze si to musim uzit... a potom si poviem ze ci ho fakt potrebujem .... no neviem....

kalista
10. apr 2013

@ifkael pozri fotečky @milankovazuzana

barboragonova
11. apr 2013

Ahojte zienky,chcela by som sa spytat jednu otazocku,mam kocik stokke xplory kupovany 2008 a potrebujem si kupit novu striesku na sportovu cast, bude mi ta strieska novy typ sediet aj na ten kocik??a ako je to potom s plastenkou,?kedze na sportovy kocik mam plastenku ktora sa zazipsuje o striesku...prosim poradte som zufala☹

cawes
11. apr 2013

@barboragonova podla mojich znalosti, nie nebude ti sediet nova strieska na stary kocik a ani teda ta plastenka , lebo na novej sa nezipsuje

barboragonova
11. apr 2013

no som si to aj myslela...no a teraz stokke na to nemysli,co treaz mam akoze robit🙂musim si dat tu striesku usit...dakujem pekne za pomoc🙂

vevika1
11. apr 2013

@kalista moja malá má 2 roky a mesiac a meria 96 cm, do stokkáčika sa mi vojde úplne v pohode aj s fusakom a spí mi v ňom denne tri hodiny 😉

ifkael
11. apr 2013

@vevika1 dakujem za info ;)

cawes
11. apr 2013

@barboragonova stokke si mysli ze si mas kupit novsi typ 😀 da sa kupit len sedacka a ta pasuje aj na stary podvozok

zuzana__d
11. apr 2013

@cawes ahoj, mam kupeny stokke beige 🙂 Tak sa mi to nakoniec podarilo, jedna baba mi ho ponukla. Je krasny, neviem sa vynadivat. A este mam objednany style kit brown na sportovu cast, tak uz mozem ist rodit 🙂

alenaskroch
11. apr 2013

Ahojte diky vasim prispevkum jsem se dozvedela o podlozce do stokku. My jsme koupili aubery ,ale ted jsem brouzdala po internetu a na marktplaatsu jsem nasla pani,ktera prodava ruz.lim serii tak uvazuji,ze dokoupim a samozrejme sommer kit ,winter kit uz je doma zatm pa.

alenaskroch
11. apr 2013

Sorry ne aubry ,ale paars.

alenaskroch
11. apr 2013

Jeste jsem se chtela zeptat od ,kdy se muze mimi vozit ve sportovni casti tady je vozi od mimina a ja bych taky bylo pro ,kdyz tam je ta vlozka dik.

vevika1
11. apr 2013

@alenaskroch ja som tam malú začala dávať keď mala 5 mesiacov, ale len keď bola bdelá, keď išla spať tak som ju dala do hlbokej korbičky a od 6 mes. sme prešli len na športový. Ja osobne by som malinké bábo do šporťáka nedávala. Aj výrobca odporúča použiť športovú časť až od 6 mesiacov.

alenaskroch
11. apr 2013

Ja jsem to prave cetla,ze az od pul roku ,ale tady vozi fakt novorozence ,ale moc dik.

angelina987
11. apr 2013

@sandtnerka Prosím od IP o jméno na FB a není problém pozvat 🙂

mima01
12. apr 2013

Baby, par mesiacov dozadu sme sa tu bavili o summer kitoch...BM vtedy zverejnil na stranke foto, kde bol kit nafoteny aj s clonou aku maju normalne style kity. Neviete o nejakych sumoch, ci sa to bude aj realne predavat, alebo nie? Lebo vsetky fotky su dotaraz take iste, bez tej clony. A ja uz by som chcela kupit a neviem ci cakat alebo nie.

lelek1
12. apr 2013

maminky, neviete nahodou ci summer kit pasuje aj na skoota? asi nie ze?

cawes
12. apr 2013

@mima01 tento rok nove nebudu

@lelek1 myslim ze ano ale nie som si ista chod na stranku stokke a tam si daj costumize my stokke ci ako to tam je a tam si naklikas aky mas model farbu a vidis aj doplnkY

lelek1
12. apr 2013

@cawes dakujem presne tak som to tam nasla, zial nieje pri scoot summer kit, asi nebude pasovat, dakujem za radu 😉

sandraaa20
12. apr 2013

Ahojte mamičky. Chcela som sa spýtať,ktorá z Vás má kočík Stokke.. V septembri sa mi narodí dieťatko a chcem si zaobstarať tento kočik,len neviem či mám kúpiť aj vaničku alebo len tú športovú časť. Viem že sa dá sklopiť aby dieťatko mohlo aj spokojne spinkať. Všimla som si mamičky ktoré majú len túto časť len neviem či to stači. ďakujem za odpovede 🙂

mima01
12. apr 2013

@cawes ja viem, ze nove kity tuto sezonu nebudu, zaujima ma len ta clona

cawes
12. apr 2013

@mima01 no tak jedine ze by spravili nove kity leno na stare sa clona upevnit neda neni tam zips

@sandraaa20 urcite treba vanicku. Sportova cast nie je uplne rovna,mas tam sice novorodenecku vlozku ale osobne si myslim ze je vanicka uricte lepsia an taky maly chrbatik. A hlavne ked bude zima t.z. ked bude mat tvoje mimi tri mesiace tak je lepsie ked bude schovane vo vanicke a nie v sportovej casti ta je dost otvorena. Ja som kupila stokke maly mal skoro 7mesiacov a to som este vazne premyslala nad vanickou.