Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

dolcee
29. nov 2013

Takhle se u nas trůní

cawes
30. nov 2013

@dolcee krasa

bianocka
1. dec 2013

Tak uz nam dosiel fusak nozickovy beige melange z kiky (3 tyzdne to trvalo). Je krasny, som nadsena 🙂

chani23
1. dec 2013

Tak uz aj my mame doma WK 🙂 sme prisli na predajnu (mali ich hned na sklade) a slecna sa nestacila cudovat, ze aka rychla kupa to bola 😀

leishmania
2. dec 2013

Je tu niekto kto uz dlhsie pouziva stokke crusi? A vanicku aj sportak? Ake mate skusenosti?

vjaja
2. dec 2013

@leishmania ja zatiaľ tretí mesiac vaničku a zatiaľ som nadmieru spokojná, vanička veľká, priestranná, je v nej teplúčko a náš ten kočík zbožňuje, keď je niekedy nervózny a nie a nie zaspať ani na rukách, tak ho tam dám a on sa tam uňuňká, keď chceš pýtaj sa na konkréktne info.

leishmania
2. dec 2013

@vjaja dakujem. Da sa tam nastoknut aj ina ako stokke autosedacka? Aky je kosik? Vraj je spodok kosika moc makky nie dostatocne pevny je to pravda? Blatniky sa nezanasaju spinou napr listkami atd? Ta rucka vyzera ze je strasne kratka teda blizko ku vanicke a celkovo tak blizko ze ci nezakopavas do konstrukcie a ci je dost miesta dat na rucku haciky a zavesit nejaku kabelku. Dakujem 🙂

vjaja
2. dec 2013

@leishmania dá sa tam dať aj iná autosedačka, len treba potom dokúpiť adaptér,košík je veľký a pevný, ja tam bežne nakladám celé balenie (6ks) 2l drobčeka a nákup a ešte sa mi nič s tým nestalo, o tých blatníkoch som to počula aj ja, ale zatiaľ sa mi nič nezapchalo, pozri si foto, kadiaľ bežne chodím, mám tam jednu foto z parku, keď boli všade listy, keď bolo mokro tak sa nalepili na kolesá, ale to sa lepia na všetky a ako sa nalepili tak aj odpadli, rúčka sa dá štelovať, na obrázkoch býva v 1 polohe ja si dávam najvyššiu a nezakopávam, muž ten tú prvú a tiež nezakopáva, neviem prečo sa to niekomu stáva, na tašku máš tri možnosti uchopenia a to dole pod vaničkou, na vaničke z predu, najprv som si myslela že mi tam bude zavadzať na kolená ale nezavadzia asi to skúšali a dokonca raz som si ju v rýchlosti len tak prevesila cez rúčky a tiež to bolo v poho.

vjaja
2. dec 2013

@leishmania ale najlepšie si ho je vyskúšať, keby si z blízka, dám ti pokočíkovať 😀 , tak to len predajňa

leishmania
2. dec 2013

@vjaja dakujem za odpovede 🙂 este som zvedava co povies po prvom snehu s tymi baltnikami. Te blatniky su jedine co sa mi tam kociku nepaci. Nemam rada blatniky na kocikoch 😀 no do postean asi nepridem si to pokocikovat skoda 😉

sisi333
2. dec 2013

@sweet81 ahoj v akom stave je kocik? Ja by som ho mozno kupila .dnes som ho bola obzerat co vsetko k nemu ma?

sweet81
2. dec 2013

@sisi333 kamarádka kočárek neprodává.

vjaja
2. dec 2013

@leishmania no na ten sneh som zvedavá aj ja, uvidím za mesiac, ideme na Oravu lyžovať, bude skúška, a keď bude problém, tak ich dám dole a hotovo 😀

leishmania
2. dec 2013

@vjaja daju sa dat dole? Normalne alebo len nasilu odlomit? 😀

vjaja
2. dec 2013

@leishmania dajú, muž to pozeral, nejaké kliešte sú na to, volajú sa segerové, ale neviem či som to správne napísala, ale ešte sme neskúšali,ale je nástrojár, tak mu verím 😀

leishmania
2. dec 2013

@vjaja jej tak to si ma potesila 🙂 ak sa daju dat aj naspat je to super

sisi333
2. dec 2013

@chani23 ahoj kde si ho kupovala? Diiik 🙂ak v kamennom obchode nevies kde by sim vyhodne kupila cez net?

vjaja
2. dec 2013

@leishmania keď bude mať viac času poviem mu nech to vyskúša a ja nafotím 😀

meiwe
2. dec 2013

Baby nemate prosim Vas na predaj striesku na starsi typ stokke? Mohla by bit aj poskodena. Pani ktora mi ju prislubila neodpoveda:/ ale potah novy nechcem ...

gepe
2. dec 2013

@leishmania
@vjaja je primo diskuse na tema Crusi. Jinak my ho mame komplet od kvetna - maje. Jinak blatniky jsou ok na horach, spis se obcas zasekne listi u prednich. https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/...

martooni
2. dec 2013

Ahoj holky,
ozývám se po dlouhé době. Byli jsme s manželem na Slovensku ve wellness a mimo jiné jsme tam potkali jednoho Stokke - byl luxusní s WK Granite. Nádherný!

@dolcee je mi to moc líto 😢

Ještě než jsme odjeli, tak jsem byla omrknout Stokke Xplory u nás v jedné prodejně. Ceny mají úplně stejné jako na netu i v zahraničí. Nejvíc mě oslovil Dark navy a musím uznat, že Brown se mi na živo nelíbí. Přitom na fotkách je krásný, luxusní. Takže až budeme objednávat, tak vezmu Dark navy a objednám ho v prodejně, kvůli případnému servisu.

vjaja
2. dec 2013

@gepe nevieš prečo mi tam nejde prispievať, stále ma to hádže na registráciu ☹

milankovazuzana
2. dec 2013

Kočky, tiež sa Vám na predných kolieskach okolo strieborných šróbov namotávajú vlasy?Každý večer pri umývaní koliesok to musím dávať dolu, dokonca sa namotávajú aj na osky, keď dám dolu veľké koleso.No tot moje jemnocitné oko ťažko vidí 😀

chani23
2. dec 2013

@sisi333 ahoj, my sme kupovali v OC Korzo - pre deti. Co som pozerala ceny, vsade boli rovnake. Neviem, ci by si cez net kupila lacnejsie, mne sa nechcelo cakat, tak som to ani nezistovala 😀 Ja mam v tomto obchode klubovu kartu, takze som tam mala zlavu 🙂

farea
2. dec 2013

@milankovazuzana aj mne to vždy robilo

klarawerder
2. dec 2013

@milankovazuzana Taky odtem doluju svou dlouhou tmavě hnědou hřívu 😀 ...vždycky je to na stopadesátkrát omotaný....grrrr..... Ale dělá mi to i Beečko...Takže asi nezbyde než se ostříhat dohola 😀 😀

petkaa28
2. dec 2013

@sisi333 mrkni kika leták - majú na zadnej strane take adventne zlavy - každý den na niečo iné. A v jeden den je 15% na cely nákup. Boli sme tam kuk a stokke vanicka, šport a winter kit vychádzajú spolu 1089 tuším a mínus 15% by to nebola blbá cena 🙂 škoda, ze my potrebujeme az na jar :D

milankovazuzana
3. dec 2013

@klarawerder Vieščo Klári, ja som bola z toho jeleň, reku to nieje možné, aby to boli moje-synove vlasy...aj keď máme kočiarik doma, to sa mi nezdalo, tak minule keď kočíkoval manžel v meste, tak som pozorovala kolesá 😀 a vlasy boli nachytané na nich, takže ťa upokojím, to si privezieš zvonku... ☹ ☹ ☹ fuj ☹ 🙂

ifkael
3. dec 2013

Vlasy sa chytaju na kazdy kocik do koleciek

dolcee
3. dec 2013

@vjaja tak mne v prodejně řekli, ze blatniky dat dolu nejdou, jen cela zadní náprava. Tak nevím.

@milankovazuzana take si vozim zvenku vlasy. Fuj. Jak to davas pryč?

Holky, strašně me štve zip u hlavičky u nožičkového fusaku. Visí přímo do čelička miminka (ten úzký proužek, co se za něj chytá, aby se zip rozepnul).Co s tím. Nikomu jinému nevadi?