Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mimi27712
29. apr 2013

5-ročná susedka Emka v našom kočíku.

kajakaja77
29. apr 2013

@mimi27712 super.... 😀

kajakaja77
29. apr 2013

My sme dnes skúšali šporťák.... A po chvíli zaspala..... 😀

klarawerder
29. apr 2013

No, čtu a nestačím se divit, co je tu zase za melu 😀 Já se do toho samozřejmě nebudu přidávat, jelikož se mně to netýká, nicméně bych ráda řekla, že proti "kšeftům" na fóru jsem dost zásadně. Jak jistě víte mou záležitost s kožešinkami, admin mi nekompromisně smazal spoustu příspěvků, které ani nebyly o tom, že bych někomu něco na fóru nabízela k prodeji, takové věci jsem vždy řešila přes IP. Následně mi smazali všechny inzeráty a když jsem se proti tomu ohradila, tak mi byl smazán účet. Takže by bylo fajn, kdyby pravidla fóra platily pro všechny stejné, tzn. jak již bylo řečeno, tato diskuze je o radách a zkušenostech s kočárkem Stokke, a ne o tom, aby si tu někdo propagoval obchod. Však pokud má dotyčná věci někde oficiálně na bazaru, tak pro maminku, která shání doplňky, přece není problém otevřít internet a najít si to...příp. sem hodit dotaz a baby poradí...

kilian
30. apr 2013

@maminamaja4 nabuduce si vyber slovnik,pretoze tvojou spravou typu drzte hubu ,si Bola ty co urazala a osocovala.

@kajakaja77 No a k tebe,hmmm,porozmyslaj,kto tu prekypuje uprimnostou ....

kajakaja77
30. apr 2013

@kilian ešte ťa to baví? Pouvažujte koho máte v téme a ako to tam vyzerá a láskavo prestante kaziť aj túto tému.....

samot287
30. apr 2013

papučky,pukance,cola,fiškálna kasa pod nohami a komedia skončila 😉 😉 😉 😉

maminamaja4
30. apr 2013

@kilian rozhodne som len chcela poukázať,že nikto nemá právo bez dôkazov a patričných znalostí právo vynášať obvinenia, pretože je to anonymné,neznamená.

matala08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matala08
30. apr 2013

omlouvám se za nabídku, nejde mi to smazat, tak nevím co s tím. Inzerát už mám v bazárku

nikolkaa
30. apr 2013

Ahojte baby kamaratka uvažuje nad kupou kočiku Stokke
novy si žial nemože dovoliť a tak hlada na bazary, ak by ste mala niektora na predaj tento kočik tak sa mi prosim ozvite
dakujem

vralen
30. apr 2013

Mate niektora v hlbokem kociku zavesene hracky? mala sa stale obzera a chcela by som jej nejaku peknu vysiacu hracku kupit, ale neviem ako ju pripevnit. mate niektora? dakujem

vevika1
30. apr 2013

@vralen na strieške tam kde je prizipsovaný šilt sú tri gumičkové ušká ( 1 hore, 2 po stranách) a na tie sa dajú pekne zavesiť hračky

strawberry7
30. apr 2013

Tak zdravíme Vás aj my 🙂 najskôr sme mali purple Stokke a vymenili sme Dark Navy keďže pink nemôžme zohnať ☹ ak by ste mali radu kde zohnať poprosíme 🙂

ikarkulka
1. máj 2013
strawberry7
1. máj 2013

@ikarkulka ten je uz predany vraj a aj tak mi ho na svk nechcela poslat ☹

strawberry7
1. máj 2013

@cawes mne to neukazuje nič ☹

cawes
1. máj 2013

@strawberry7 chod na mimibazar.sk a daj si do vyhladavaca stokke, je tam od dnes pridany pink stokke

strawberry7
1. máj 2013

@cawes to predáva aval 🙂 ale zase len celý kočík ☹

cawes
1. máj 2013

@strawberry7 aha no tak predaj svoj a kup cely kocik 😀

strawberry7
1. máj 2013

@cawes zase ? 😀 už som raz predala 😀

cawes
1. máj 2013

@strawberry7 tak inak ti poradit neviem 🙂

strawberry7
1. máj 2013

@cawes drahý už ma asi vydedí 😀 to by asi nerozchodil toto už 😀

cawes
1. máj 2013

@strawberry7 sak na tajnaca 🙂

kajakaja77
1. máj 2013

@strawberry7 aj ja teraz predávam moj beige a kupujem koli farbe iný a moj manžel zatiaľ netuší.... Ani nezbadá musím počas toho ked je v práci.... 😀 😀 😀

strawberry7
1. máj 2013

@kajakaja77 ale moj by to už druhý raz nerozchodil asi 😀 no tak to ti držím palce 😀

kajakaja77
1. máj 2013

@strawberry7 ďakujem a ty máš navy a chceš pink? 😀

strawberry7
1. máj 2013

@kajakaja77 anooo 😀

kajakaja77
1. máj 2013

@strawberry7 a nedá sa kúpiť kitmani na nemeckých stránkach nikde si nenašla?