Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

sufo
24. jan 2014

Za bieleho dňa vám odfotím detaily kočíka-aby vynikla farba 🙂

bublinka711
24. jan 2014

Baby, ešte jedna otázka, asi blbá, ale neviem s to predstaviť.. Keď vám deti spia v športovej časti, nepadajú im nožičky, keď sú na ležato? Lebo tá opierka na nôžky nemá pod lýtkami nič... Nevisia im tie nôžky? A nesmejte sa mi prosím... 😖

ebabo
24. jan 2014

@sufo no proste krása.... :0))) a nádherné bábatko v ňom..... 🙂

bublinka711
24. jan 2014

@sufo Krásne krásne krásne, stále sa sama seba pýtam, či ten kočík za tie prachy stojí, ale vždy, keď ho vidím, presvedčím sa, že áno 😀.

vralen
24. jan 2014

konecne mi volali za reklamaciu, budu nove kolieska a nejaka rozdvojka, neviem co tym mysleli. ale snad to bude uz v pohode. trvalo to mozno max 2 tyzdne, ani tolko asi nie. reklamaciu som urobila v obchode na slovensku i ked kocik mam kupovany v nemecku. takze som rada, no uvidime az vysledny efekt . drzte palce.

sufo
24. jan 2014

Inak mozem odporucit kupu cez @ebabo. U nas sa nevyskytol ziadny problem...vrelo odporucam

bublinka711
24. jan 2014

Inak baby, pamätám si, ako som vyšla na prvú prechádzku s naším camom - pol dediny na mňa čumelo a šuškali si, že to mám za kočík 🙂. Som náramne zvedavá na tie pohľady a komentáre, keď vyjdem na ulice s xplory 😀. Neviem, či ma nevyvesia aj na dedinskú nástenku 😀

iwkaiffs
24. jan 2014

@vralen ahoj prosím ťa v akej predajni ti takto pomohli s tou reklamačkou? Lebo my máme kočík z Rakúska a tiež chcem reklamovať takú vec,čo je tažko natočiť a nemáme tam cestu dlhu dobu a ani nebudeme mať :(

bublinka711
24. jan 2014

ešte otázočka, niekde som tu zachytila niečo ohľadom obchodu brendon.sk. Má s ním niekto z vás nejaké skúsenosti? Mám odtiaľ objednávku a akosi sa nič nedeje...

iwkaiffs
24. jan 2014

@bublinka711 ja som si tam tento týždeň objednávala fusak a hneď na druhý deň som ho mala doma,ale bolo tam napísané do 1dňa v tuzemsku 🙂

bublinka711
24. jan 2014

@iwkaiffs hmmm, žeby som niekde spravila chybu. asi skontrolujem. Inak, teraz som tam na stránke lašovala a majú tam stokke xplory black melange jedenkrát v akcii za 779 a druhýkrát za 879 a neviem prísť na to, že aký je v tom rozdiel....
http://www.brendon.sk/Products/Details/60029
http://www.brendon.sk/Products/Details/48545

iwkaiffs
24. jan 2014

@bublinka711 rozdiel je,že jeden je ročník 2013-V3 a ten drahší je nová V4 . A mail o potvrdeni objednávky ti prišiel vtedy?

bublinka711
24. jan 2014

@iwkaiffs aha, neprišiel...

iwkaiffs
24. jan 2014

@bublinka711 no tak mne prišiel hneď ako som objednala,tak tam bude asi chyba. Skús tam zajtra zavolať alebo si objednávku urob znovu

bublinka711
24. jan 2014

@iwkaiffs moje objednávanie nemá chybu .-D

bublinka711
24. jan 2014

som sa rozhodla pre black melange a hotovo... a idem spať...

iwkaiffs
24. jan 2014

@bublinka711 dobrá volba 😉 ale zober si už V4

klarawerder
25. jan 2014

@bublinka711 Nevisí nic...dítko má nožky pod kolínkama stále podepřené sedačkou...a podpěra nožek se dá jak úplně zasunout, tak úplně vysunout - mimču přesně na míru...

bublinka711
25. jan 2014

@iwkaiffs No jasné, že V4, to som len tak pozerala a nechápala som ten rozdiel, lebo som si myslela, že ročník 2013 je už automaticky V4.... Tak mi to nešlo do hlavy.

bublinka711
25. jan 2014

@klarawerder ďakujem, som si to pozerala detailne na obrázku a fakt sú tam tie nôžky podopreté 😀

vralen
25. jan 2014

@bublinka711 takze u nas to prebiehalo asi tak isto, ale s rozdielom ze mna poohovarali este predtym ako som isla prvy krat von. a ked som kocikovala teda po prvykrat len som videla ako vsetci pozeraju, a i predavacky cez vyklady.

alsi
25. jan 2014

@miaa19 manžel ich len prečistil, boli plné bordelu a nehrkocú

bublinka711
25. jan 2014

@sufo
@vralen
@klarawerder kočky, prosím vás, vedela by mi niektorá z vás povedať rozmery zloženého kočíka? Teda konštrukcia a na nej položená sedačka.Môže to byť 99x57x42 aj so sedačkou? Vďaka

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sufo
26. jan 2014

Ahojte @ebabo @bublinka711 posielam nove foto, ktoreho dokazom je, ze aj nasi styria psikovia mozu v pohode chodit s nami na prechadzky, nakupy atd. 🙂 🙂 🙂

dolcegucci
26. jan 2014

@sufo to je nova farba?krasny je 🙂

sufo
26. jan 2014

@dolcegucci ano, beige melange

dolcegucci
26. jan 2014

@sufo no uuuuzasna farba.Po dlhej dobe,co sa mi paci opat farba 🙂

bublinka711
26. jan 2014

@sufo Krááásny, a ešte krajší bude, keď sa v ňom bude voziť aj drobec 🙂. Normálne závidím, že už ho máš doma, ja si ešte musím také dva týždne počkať 🙂. Ale už ani nespím, čo sa tak strašne teším, keď k nám dorazí 😀

sufo
26. jan 2014

@bublinka711 kup si nejaku krajsiu farbu 😀 ..beige sa ti bude spinit a tooooo cistenie ! 😀