Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 v CA pbude prestokkované, už viem o 2 čo ho idú brať.BGB bee+ nemá nik, je tu BGB, ale tp druhé

ijanka27
12. júl 2012

@milankovazuzana Mne to nevadí, potom môžme dať Stokke stretko 😉 a nevieš odkial ho idú brať? Beečko som veru nevidela, ja som mala najskôr cameleona vyhliadnutého, ale nakazila som sa Stokkem 😵 ... Dnes sme videli akurát Joolz a mm sa pýta-A to čo je za kočík? Už som ho nakazila 😀 len ten sa mi zdá malý-na pohľad...

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 joolza červeného v CA?

ijanka27
12. júl 2012

@milankovazuzana Presne ten...

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 Tak to má kamoška.Ten som jej ja poradila.Nieje malý, vekovo tak ako Stokke.Mám odskúšané 🙂 Teraz tie nové Joolziky Zem a pod. sú prekrásne, viedela som v OV naživo, paráda.

ijanka27
12. júl 2012

@milankovazuzana Hej? Nevidela som, kuknem pre info... Tak som zasa o čosi múdrejšia... 😉 Ale nechcem zasa moc špekulovať, bo potom sa nebudem vedieť zasa rozhodnúť. A čo sneh tu u nás? V pohode?

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 No ako kedy...

milankovazuzana
12. júl 2012

@ijanka27 https://www.google.sk/search?q=joolz+nautic&hl=...

kukni, tot je nautic, ten sa mne páči

ijanka27
12. júl 2012

@milankovazuzana Pošli mi pls ten 1.link do IP, lebo mi to nejde zobraziť... Akurát som ho kukala aj ja na tom svete kočíkov....to už skôr ten cameleon, ten mám aj osobne odskúšaný.Keby som mala mať všetky kočíky,čo sa mi páčia, tak mením asi každý mesiac 🙂 Inak našla som zaujímavý obchod v Krakowe, dajú ti odskúšať si kočík pred kúpou, len či by ho dali aj mne domov, to asi ee... 😒

denisa166
13. júl 2012

@milankovazuzana ahoj pozerala som si tvoj album s kocikmi a paci sa mi tvoj fialovy stokke davas ho aj na predaj ci nie? dakujem za odpoved

milankovazuzana
13. júl 2012

@denisa166 🙂 🙂 🙂 ani za svet, ten som kúpila minulý utorok 😀

denisa166
13. júl 2012

🙂 no je nadherny aj ja uvazujem o nom 🙂 a kolko ta vysiel ak sa mozem opytat

madamecrazy
13. júl 2012

ahoj babušeny, tak jsem čerstvou majitelkou Stokke a jdu si pročíst celou diskuzi ;) měli jsme za poslední 3 roky již více než 40 kočárků (vždy jsme střídali) a Stokke jsem stále odolávala a pořád nevěděla, jestli se mi vlastně líbí, nebo ne...no a po 3 letech na něj konečně došla řada a jsem opravdu nadšená (mám s čím srovnávat..), tak snad mi mé nadšení vydrží dlouho 😝 mám sice starší model, ale je to přímý předchůdce Eva, takže už tam jde skejtík pro druhé dítko...mám ho v černé barvě a na střídačku ještě žluté potahy 😎

wewe8584
13. júl 2012

@mima01 uz aby sme ho mali teda 😀 😀 😀

madamecrazy
15. júl 2012

tak tady pár foteček se žlutýmy potahy 😎

lentila.g
15. júl 2012

@madamecrazy krása ta žltá🙂 mohli by aj na novy typ niečo take vymysliet

veronica30
15. júl 2012

Ahojte!nepredava niektora Stokke winter kit v cervenej alebo bielej farby??a aj tu kozusinku 🙂 hm?

veronica30
15. júl 2012

Ten hnedy Stokke je fakt krasny🙂)))taka pekna kapučinova farba🙂akurat mi dosiel 🙂

klarawerder
16. júl 2012

Ahojte baby, chtěla bych se zeptat vás, které už vozíte delší dobu... Miláček Stokkáček nám začal trošku povrzávat, a já jsem si vzpomněla, že jsem tu někde v diskuzi četla, že jakési mamině taky vrzal, a tak že jí manža dotáhl všechny šroubky a je po problému. No a já bych se chtěla zeptat, jaké "všechny šroubky" máme teda dotáhnout? Našla jsem tam zatím asi jen jeden 😀 Pak ještě nějaké nýty,ale šroubky se přede mnou zatím úspěšně schovávají...Samozřejmě mám na mysli podvozek, jelikož na sedačce jaksi nemá co vrzat 😎 Ještě jsem přesně neidentifikovala, co tam vrzá, ale určitě je to rukojeť a pak někde v tom sklápěcím mechanismu (podle mně jsem to trochu vyheglala,když malou houpu do stran 🙂 ) No a vrzání se ozývá jen při nějaké zátěžové situaci (vyjetí na obrubník,když musím zatlačit na ručku a zvednout přední kola)..takže mi to připadá, že je kočár v pořádku,akorát asi opravdu potřebuje dotáhnout šroubky...kdybych teda věděla, kde jsou 😀 Díky za radu 🙂

patka1987
16. júl 2012

Kocky este stale nemate obrazok noveho stokke???

vevika
16. júl 2012

@klarawerder Ahoj, to mne moj sikovny manzel dotahoval srobhiky 🙂 Ja som tiez mala pocit, ze tam ziadne srobiky nie su, ale nakoniec mi mm ukazal, kolko ich tam je a ze ich tam bolo hooodne 🙂. Poobede ti napisem zoznam tych srobikov, musim sa na to pozriet,, lebo uz si presne nepamatam kde vsade su ukryte.

vevika
16. júl 2012

@patka1987 sliedim kazdy den a stale nic :-/

mikolajova.zuzana
16. júl 2012

no dievcence, co som dnes zazila... zlaty stokkacik - mala som na predaj stokke, bo moja slecna vymysla uz z chodenim, a dnes som zobrala na prechadzku Zappik... no taka frustrovana som este z rpechadzky neprisla nikdy. ospravedlnujem sa babenke, ktora mala v plane kupit moj kociarik, ale ja som si to dnes definitivne rozmyslela...NEPREDAM HO asi nikdy :D - ten luxus pre mna so stokke - zappik sa neda ani porovnat... ten je vhodny naozaj len tak do auta na nieco rychle a kratke... aj ked budem malu davat z kociara a do kociara vonku vela krat pocas prechadzky, ale stokke je stokke... som myslela ze niekho uhryznem vonku... mala mrncala celu cestu, lebo nic nevidela len nohy ludi, skopala mi plastenku dobre ze nie na zem rovno... nevedela si najst svoju pohodlnu polohu na sedenie, len tak tak bola ovalena v zappiku, a mala som pocit ze co nasjkor vypadnut z neho von... no jednoducho stokke je najlepsi kociarik pod slnkom a na to co ja potrebujem - nie je nic lepsie...

kazda ktora ho chcete, nebojte sa ho a chodte do neho, nebudete lutovat ani cent... tomu verte... ja som pomaly nespala ze som ho uz dala na predaj... furt som sa s tym nevedela zmierit, a kaslem na to, nepredam... az ked mala vobec nebude potrebovat kociarik...

klarawerder
16. júl 2012

@vevika Jéé, díky, to bych byla moc vděčná... Hergot na ten kočár aby si člověk dělal kolikrát vysokou školu 😀

duplicka
16. júl 2012

@mikolajova.zuzana este ho budes dlho potrebovat, totiz deticky maju tendenciu presne vo veku ako mas malu spekulovat,ze nechcu v kociarikoch byt,ale to je tym,ze sa prave naucili chodit a chcu skumat, prejde mesiac dva a uvidis ako sa bude chciet vozit, bude ho lubkat aj do 3 rokov 😀 😀 😀 😀

mikolajova.zuzana
17. júl 2012

@duplicka joooj tak to by ma najviac potesila :D tak hadam mas pravdu... ja som pri starsej nemala ten problem, u nej zase bol problem aby som ju dostala z kociarika - ona sa strasne rada vozila... ale hadam sa teraz malinka uvedomi aky sa uzastny kociarik co som si pre neho zazila a bude chciet sa vozit :D nejako to vymyslime :D

lolllka
17. júl 2012

...baby ..dokedy ste pouzivali v sportovom kociku tu vnutornu vlozku?

lolllka
17. júl 2012

@milankovazuzana ...ahoj, no su pekne...ale kamoska ho po 7 mesiacoch vymenila...zevraj je tammalo miesta.. 🙂...

milankovazuzana
17. júl 2012

@lolllka vymenila Stokke, či? už mi ušla niť 😀