Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

maminamaja4
3. apr 2013

@cawes pozri do mojho albumu,mas tam odfoteny,co novy obsahuje 😀

cawes
3. apr 2013

@maminamaja4 ok super mrknem dakujem

boze ja mam taku smolu, najprv napisem jednej maminke ohladne summer kitu bohuzial je chora a nemoze mi ho poslat tak aby prisiel do 15.4. ok chapem
napisem druhej ktora ho predava, dohodneme sa popytam meno adresu a telefonne cislo ze poslem svagra to do BA vyzdvyhnut a ani adresu, ani telefon, no jednoducho nic, len stretnutie vecer pri obchodaku. NO tak ja neviem co uz mam robit.

kalista
3. apr 2013

@ythyl jednu poistku stale vyberas ked davas dole vanicku. Druha, ta ktoru mas zrejme nezaistenu je na "tyci" ked ju odistis mozes nastavovat vysku vanicky/sedacky.

maminamaja4
3. apr 2013

@cawes ma to striesku,zadny diel,tie sa spolu zozipsuju, hlavne by som sa pytala,ci su cvočiky v poriadku,alebo či nie je poskodeny,šuchnuty,alebo natrhnuty niekde....potom tam je ta predna plachta na clonenie,slnecnik a tie dve nadstavce na upevnenie striesky ku konstrukcii.

maminamaja4
3. apr 2013
maminamaja4
3. apr 2013

@cawes pozor slnecnik sa sklada z dvoch casti,na tej druhej je koncovka,co sa strka do stvorcovej diery v kočiku 😀 a este biela plachticka,co sa oblieka na potahy,tu so zabudla odfotit

klarawerder
3. apr 2013

@ikarkulka Haháá, tak to jsi tu škatuli pěkně podělala 😀 Pořád mi rozum stojí nad tím, jak mají někteří lidi - především baby - zapotřebí něco komentovat (samozřejmě ostentativně nahlas, aby jsi to slyšela)...hergot, když se jí něco nelíbí na mém kočáru, tak je to za a) její problém, a za b) mně její názor absolutně nezajímá. Kdybych měla kritizovat každý kočár, na kterém se mi něco nelíbí, tak bych akorát chodila městem a mlela bych jako kolovrátek, až by mně huba bolela 😀 Fascinuje mně, jak všechny ty inteligentky mají hned jasno, jaký ten kočár je, hned ví, že je nestabilní, že tam zavazí tyč mezi nohama (no, panebože!! 😀) a že je neskutečně nepraktický... No, a když se pak člověk podívá na kočáry, které vezou ony, tak je to většinou hnus fialovej, špinavej tak, že bych ho musela celej polít dezinfekčním gelem, anebo je to jakási obrovská kráva vážící tak 50kg, z čehož 10kg tvoří něco jako látka...o tom, jaké zvuky takovéto věci vydávají, se radši ani rozepisovat nebudu... A t.a.k.o.v.á nána mi pak může říct něco na Stokke!! 😀

klarawerder
3. apr 2013

@minicko Já bych šla možná spíš do Browna, ten se ti nelíbí? Beige je strašně světlý, na můj vkus taková vyblitá barva (tím to nechci nějak urážet, jen na to nemůžu najít termín 😀 ), brown je naživo moc hezký - jak pro kluka, tak pro holčičku...Black melange je taky hezký, jen bych ho osobně vzala spíš asi pro kluka, a taky bych to brala tak, že budu mít nějaké barevnější doplňky - osobně nejsem moc zastánce černých/tmavých kočárů...ale je to samozřejmě o vkusu, co se komu líbí 😉

cawes
3. apr 2013

@klarawerder si sa rozsoupla 😀

cawes
3. apr 2013

@maminamaja4 dakujem za super vysvetlenie, no bohuzial uz to zase nepotrebujem. Idem si objednat novy lebo bohuzial mam smolu kupit zanovny

klarawerder
3. apr 2013

@cawes No a ne?! 😀 To je jako kdybych se vyfikla do města a nějakej houmlesák mi vykládal "ježiš, v čem to chodíš"...tak dostane jednu po tlamě 😎

cawes
3. apr 2013

@klarawerder chudak houmlesak, ale mas pravdu to musim uznat

ikarkulka
3. apr 2013

@maminamaja4
@cawes
Ještě ta froté vložka, resp. potah sedačky 😉

ikarkulka
3. apr 2013

@maminamaja4 Aha, už jsi to dopsala v dalším příspěvku 🙂

ikarkulka
3. apr 2013

@klarawerder Mám pocit, že ten kočárek prostě v některých lidech vzbuzuje pocit, že si ho všichni kupují jen proto, aby "lidi viděli". A myslí si, že "teď jim to teda natřeme, hele čum, co jí řeknu".

ythyl
3. apr 2013

@ikarkulka
@klarawerder
@kalista dakujeeem vaam velmi pekne 🙂 ste velmi zlate,ze ste mi pomohli 🙂

kalista
3. apr 2013

@ythyl a pomohli sme? 🙂

cawes
3. apr 2013

@ikarkulka no presne tak, to mas pravdu. my stacilo ked som s nim bola na slovensku u nas v dedine 2500 obyvatelov presla som sa 4x a o tri dni reci typu to ta lucka uz nevi co by si kupila, len sa ukazuje a pritom je to tak hnusne no chapete

klarawerder
3. apr 2013

@cawes No, tak jasný...ty baby, co tam na lontu jezdí s Takem a Roanem ti Xplory přece musí nějak zdrbat 😉

klarawerder
3. apr 2013

@ythyl No a co, už ti ta sedačka drží? 🙂

vejka007
3. apr 2013

@milankovazuzana ahoj, mas zaujem kupit stokke beige? Ja sa rozhodujem, ci ho predam. Ma 9mesiacov a asi presedlame na nejaku terennu buginu, budem skoro cele leto na horach

milankovazuzana
3. apr 2013

@vejka007 nieeee, ja mám blue melange.Ja som zháňala SK beige dots, nie kočiarik.

zuzana__d
4. apr 2013

@vejka007 ahoj, ja hladam stokke beige. Kedy ho planujes predat?

vejka007
4. apr 2013

@zuzana__d ahoj, prepac, nevsimla som si spravu. Predavam ho uz teraz, vcera som dala inzerat, mam este 1zaujemkynu. Predavam ho so vsetkym(vanicka, sportova zostava, dolna taska, sietka na hmyz, proti dazdu a nastavec na kavu) za 700€. Ma 9mesiacov, takze je ako novy. My presedlavame na terennu buginu, budeme travit leto na horach

zuzana__d
4. apr 2013

Ja mam vazny zaujem, aj ona??

michaelamilan
4. apr 2013

Kočík?????? Veď to okolo kočíka ani neutekalo 🙂

kalista
4. apr 2013

Dievcata aj vas tak dokazu pobavit komenty ala @michaelamilan? 😀 😀 😀

vevika1
4. apr 2013

@cawes je tam strieška s výstužami (jeden celok), potom sú k tomu tie kĺby, čo sa zazvaknú na korbu a do nich sa nasadzuje strieška, kryt zadnej časti šporťáčika, slnečná clona (tá je navlečená na takom pásiku, ktorý sa na oboch stranách pripne o striešku, slnečník (na odpojitelnú polovicu ramena) a froté vlžka do šporťáka.

cawes
4. apr 2013

@vevika1 dakujem uz som objednala od samot nove

vevika1
4. apr 2013

@cawes ja som trošku pozadu 😀 😀 som si nevšimla, že už si písala, že kúpiš nový 😀