Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

mirkadena
14. apr 2011

@nemko ja som ho kupovala v zahraničí a neľutujem. Čo sa týka ako naschvál mi prišiel a chýbala jedna vecička-locking mechanism, nemala som však problém, ešte v ten deň som napísala do stokke eu a do 8 dní som ju mala doma zadarmo. Takže to netrvalo dlho, napr. minulý týždeň som si objednala jednu vec od stokke tu zo Slovenka a príde mi až 22.kalendárny týždeň, čo je až prvý júnový týždeň, čo som bola veľmi sklamaná, ale prišla som na to až keď som uhradila čiastku, takže teraz čakať tak dlho.Aj z Anglicka by mi to prišlo skôr. ☹(( ale nevadí. Ak Ti však môžem poradiť v DM drogérii za body na karte, ak tam kupuješ, dostaneš zľavovú knížku 50 alebo 150 bodovú a v tej 150 bodovej je vačšinou zľava 10% na výrobky značky Stokke v obch.dome KIKA. Volala som tam a zľava platí aj na kočiarik,takže pri takejto sume za kočiarik je aj zľava 10% suprová...platí iba na jeden výrobok , ....pekný deň 😉 😉 😉

nemko
14. apr 2011

@mirkadena dakujem za radu 🙂 v DM mam tu fialovu karticku a predavacka mi teraz dala taku ruzovu knizku, ze to mam vypisat a ze budem mat zlavy na veci pre babo tak ja sa dnes popytam ci je ta zlava v tej knizke za body na fialovej karticke alebo na tej co budem mat teraz po vypisani toho formulara.
my sme sa rozhodli, ze ho tiez kupime mimo Slovenska lebo tu je neuveritelne predrazeny tak dufam, ze bude vsetko ok 🙂
este raz moc dakujem 🙂

mirkadena
15. apr 2011

@nemko ahoj zľava je v 150,- bodovej knižke

andrejo
15. apr 2011

@nemko no zeby si ho zo zahranicia dostala tak brutalne lacnejsi pochybujem. Pokial clovek nekupuje starsi model 2009 ktory maju este niekde na predaji a davaju nan velku zlavu tak aktualny model nejak velke cenove rozdiely nema.
Na Sk stoji okolo 1000€ komplet. ked sme ho my kupovali v 2009 tak stal este 1099€. No a ked si pozries nejaku akciu nan pripadne zlavu cez DM a podobne veci tak mas komplet kocik za 900€ niekedy aj menej. Neviem ci vonku je za menej ked si pripocitam dovoz.

nemko
15. apr 2011

@andrejo ja mam vonku sestru takze dovoz mam zdarma 🙂 a by si sa divil aky rozdiel je v cenach oproti SK.

tonko_babymarket
15. apr 2011

@andrejo
Súhlasím, pre niekoho je dôležitá len cena, pre niekoho istota, keby niečo, tak má blízko servis...
Ale aby sa ani Slovensko nezahanbilo, čo tak 3-kombinácia s autosedačkou Stokke za cenu dvojkominácie? 😉

zajo79
15. apr 2011

z nemecka aj z dovozom komplet sportovy a vanicka do 750€

servisu by som sa nebala. ved sme v EU

tonko_babymarket
15. apr 2011

@zajo79
Čo sa týka servisu, funguje na princípe - kde zákazník kúpi - tam servisuje, čiže ak kúpi v zahraničí rieši servis v zahraničí.

zajo79
15. apr 2011

usetrenych minimalne 200eur zato stoji.

tonko_babymarket
15. apr 2011

@zajo79
a čo povieš na cenu 1049 aj s autosedačkou STOKKE? a na Slovensku 😉

dana1972
15. apr 2011

@tonko_babymarket a taku akciu kde maju 🙂

zajo79
15. apr 2011

autosedacka stokke 219... kocik komplet 719... cca 30 € doprava... stale mi to vychadza menej i ked uz nie o tolko

ja viem, niekedy sa podliezt cena neda.

to budete mat v ponuke?

tonko_babymarket
15. apr 2011

@zajo79
áno, to BM u Stokke pre Slovensko vybojovalo 😉 , tak snáď poteší 😉

zajo79
15. apr 2011

potesi.. ale ja budem potrebovat koncom leta len sportovy.. takze hadam sa este nieco podari 😎

tonko_babymarket
15. apr 2011

@zajo79
BM za Slovensko bojuje stále....aj za bugaboo, ale zatiaľ bez úspechu ☹

andrejo
15. apr 2011

no su ludia ktori sa idu zblaznit ked jednorazovo daju za nieco o par € viac. Ja nakupujem primarne na Slovensku. Dovod? lebo z toho aj tento stat potom nieco ma a nepodporujem iny stat. No a dovod 2 je pohodlie v pripade reklamacie alebo doobjednania.
Slovaci su v tomto experti. Kupia si Mercedes v Nemecku predvadzacku a porovnaju to s cennikom na Sk a povedia ako usetrili. To iste aj u kocikov. Niekto kupuje kocik za 1000€ a ide sa zblaznit z rozdielu 50-80€. Nic v zlom ale toto sa mi zda mimoriadne primitivne.
Stokke si kupi clovek ktory nemysli na to ci taska stoji 100€ alebo 80€ a podobne. Jednoducho si ho kupi a vie ze stoji co stoji a aj prislusenstvo je drahsie ako napriklad na Demu.
Radsej sem uz nebudem pisat lebo tato slovenska mentalita ma zakazdym pri kazdej diskusii (ci uz o aute, kociku, elektronike) dokaze znechutit.

zajo79
15. apr 2011

ach, clovek tu natrafi na vselico.. stupidne IP si andrejo nechaj pre niekoho ineho.

nebyvam daleko od hranic, ale nechodim do Rakuska kupovat veci beznej spotreby.. i ked to vela ludi robi.

lebo - je to kvalitnejsie, lebo je to sto a jedno.

ja sa nebavim o priblbych 100 € ale vyse 300€ co je rozdiel dost velky pre bezneho cloveka...len pre teba je to asi nic.

Objednat kocik z netu, zaplatit - co je na tom tazke?

A Mercedes sme kupili tu, predstav si.

andrejo
15. apr 2011

@zajo79 ano clovek tu natrafi na vselikoho ..

toto je ta stupidna IP :
andrejo
Príjemcovia: zajo79

ja ho uz davno mam a nepotrebujem sa ist pototo z nejakeho nemeckeho online odpadu
Ja som si ten kocik kupil an SK a aj druhy kocik kupim na SK . Dovody mas v teme Stokke. Ak to nechapes tak je mi luto. nemam o com.

zajo79 2011-04-15 15:51:39 píše:
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.babyonlineshop.de/frame.php?prodid=1... kuk sem. za tu cenu ti ho tu nikto neda...

Dakujem za pobavenie na vikend
😀 😀 😀

teresa124
19. apr 2011

tonko_babymarket Ahoj, prosim ťa, ta akcia 1049 stale plati? Na stranke je 999 bez autosedačky. Ďakujem

tonko_babymarket
19. apr 2011

@teresa124
áno, platí...dievčatá doplnia na web...trošku nestíhajú...

janka2110
19. apr 2011

@andrejo ano divia sa🙂
Vies tu su ludia skor za Taliansku klasiku
Peg Perego,Chicco...
Napr.ked som kupovala PP GT3 tak tu ho vyrabaju a ja som mala problem ho
kupit,lebo tu ho nikto nepouziva..
Ale ja som snim veeeeeelmi spokojna a nemenila by som...
Myslim Stokke 🙂
A mozem porovnat,lebo uz som mala x kocikov 😀

andrejo
20. apr 2011

@tonko_babymarket , @teresa124 len aby nedoslo k mylnej predstave tak autosedacka predpokladam nebude Stokke ale inej znacky. Pisem to len preto aby nedoslo k nedorozumeniu kedze zajo79 sa pytala na Stokke autosedacku.

andrejo
20. apr 2011

@janka2110 no Taliani su dost nacionalne zalozeni. Ale tak vyrboky ako PP tiez niesu zle. My teraz vahame ci si nechat Stokke alebo vymenit za Bugaboo Bee+.

tonko_babymarket
20. apr 2011

@andrejo
@teresa124
Viem, že to znie neuveriteľne, ale jedná sa o autosedačku Stokke 😉

lenocka23
20. apr 2011

@tonko_babymarket do kelu, preco ste nemali taku akciu tak pred rokom a pol...? 😉 🙂 🙂

tonko_babymarket
20. apr 2011

@lenocka23
🙂 😉 ešte nič nie je stratené, ku dvom chlapcom ešte dve dievčatká 😉 ....je tam krásna limitka, ale aj purpurová je krásna....

arzen
20. apr 2011

stokke je super kočiarik majú ho v sieti v pradajniach predeti........ ...neviem odkiaľ si ale napr. v Prešove ho majú v dvoch krásnych farbácha , predvedú ti ho........a možeš si ho vyskúšať....

andrejo
20. apr 2011

@tonko_babymarket no Stokke nerobi dvojickovsky kocik .. a my sme sa uz tak nejak stabilizovali na 2 detoch. V dnesnej dobe je to dost velky luxus ale hlavne zavazok mat 2 deti a postarat sa o ne. Avsak nie nadarmo sa hovori nikdy nehovor nikdy ... )

No a ze je sedacka Stokke k tomu tak to je super cena!

tonko_babymarket
20. apr 2011

@arzen
on už Stokke kočiarik má 😉 a myslím, že je spokojný....

@andrejo
myslel som - tak rok po roku...a dve dievčatká, aby sa investícia oplatila 😀 , ale máš pravdu, že na dnešnú dobu je 2 tak akurát....

teresa124
25. apr 2011

tak to je super cena za 3 kombináciu. Predpokladám, že adaptér na autosedačku v cene nie je, či? Odkedy bude táto akcia aktuálna?