Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

petra6484
31. okt 2015

Dievcata ponukam na predaj nasho milacika V3 vo farbe beige potahy ako nove ku kociku je nahradne predne kolieska cierna shopka cierna prebalovacia taska moskyteria plastenka novorodenecka vlozka. . zimny set ktory obsahuje kozusinku na sedacku striesku zatepleny nanoznik a rukavnik cena 450 e

luludy
31. okt 2015

baby a taky nanoznik dostat aj sam kupit??

cibax
31. okt 2015

To by som aj ja rada vedela

petra6484
1. nov 2015

Dievcata da mne ho sila teraz pani z mk vola sa nellyuana 🙂

cibax
1. nov 2015

A za kolko ti to usila ak mozes prezradit.;)

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

a kde sa dá vôbec tento kočik kúpiť ? http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/

petra6484
2. nov 2015

Samotny nanoznik stoji 35 e a trva to cc 5 dni

aspasiamia
17. nov 2015

@1987mimahttps://youtu.be/5wUXceyK9 tu je to pekne vidiet😊

aspasiamia
17. nov 2015

Ahojte mamičky nemate niektora tento kit a tento fusak? Hodi sa to k sebe?

ninka214
18. nov 2015

Kupim postielku Stokke aj prebalovaci pult. V bielom prevedeni. Ponuknite ;)

mpsimona
17. jan 2016

Zdravím,
je tu veľa konverzácie a určite x krát spomenutý rozdiel dvoch verzií kočíkov Stokke Xplory V3 a Stokke Xplory V4, no nebudem brúsiť po každej jednej strane a hľadať. Vedel by mi niekto prosím Vás poradiť, povedať aký rozdiel je medzi teda už spomenutými V3 a V4?
Ďakujem veľmi pekne 🙂

soisha
21. jan 2016

Ahojte,diskusia je tu siahodlha tak mozno sa spytam na nieco co uz tu spominane bolo...mame stokke explory a trojmesacnu miniaturu.stokke fusak vyzera super teply ale moj problem je v tom,ze krpec mi z neho vzdy vytiahne ruky a preto ho nepouzivam takmer vobec a davam ho do overalu z hmka.mate na to nejaky grif?pripadne napiste co takemu malemu do stokke fusaku obliect.velka vdaka

rodka
23. jan 2016

@mpsimona videla si toto video?

https://www.youtube.com/watch?v=gLD5d7qNX6U

tak su rozdiely popisane...

rodka
23. jan 2016

@martooni ahoj, ja som slnecnik pouzila iba raz a pre mna je to vec nepraticka. velky, nie je cez neho vidiet. uplne postaci slnecna clona, ta je skvela

kacenkaa87
24. feb 2016

Prosím Vás, nemá niekto skusenosti z objednania stokke zo zahranicia?

myskacici
7. mar 2016

Baby. Kupim cervenu deku original stokke

8nelly7
15. mar 2016

@hajanka kde ste kupili v takej farbe ?

badimeria
16. mar 2016

@petra6484 ahoj strasne chcem.tento kocik ale.som,uplne stratena co znamena oznacenie V2 al.V3 a daju sa prezliekat ked chapem dobre 🙂 dakujem

petra6484
17. mar 2016

@badimeria ahoj ak chces stokke tak urcite aspon v3nakolko v2 su uz starucke kociky malo co sa da nane zohnat a stavaju sa pomali nepredajne

aspasiamia
17. mar 2016

@myskacici ano ale uz len v bazaroch v obchodoch sa uz nepredava

aspasiamia
17. mar 2016

@badimeria presna tak keby som kupovale tak v3 alebo v4 aj kity pasuju na oba modeli. V3je starsi model alerozdiel minimalny😉 v2 by som nekupovala

stella25
17. mar 2016

Ahojte, nepredavate niekto Stokke Trailz podvozok?

badimeria
17. mar 2016

@petra6484
@aspasiamia dakujem kocky vobec som,nevedela len sa pomaly oruentujem je toho tolko na trhu,ze az 🙂

petra6484
17. mar 2016

@badimeria kludne sa pytaj 🙂

myskacici
1. apr 2016

Baby predávam podvozky crusi aj xplory v4. Mám k nim aj športovú časť. ak má niekto záujem tak mi píšte ip.

rodka
26. apr 2016

Ahoj mamicky co mate stokke explory. Chcem sa poradit. Mam V4 a osmickuju mi kolecka. V nicom mi to nevadi, len premyslam, ci je to ok, alebo je to vada. Uz som to reklamovala, kolecka mi bez problemov vymenili, ale robia to znova v podstate hned po vymeneni. Uvazujem ci nemoze byt problem v podvozku celkovo. Mohla by ste mi niektora nahrat na video vase kolecka? aby som videla rozdiel oproti mojim. Chcem pridat aj ja video, ale ako si mi to nejde nahrat. Ak niektora mate skusenosti, budem vdacna za radu a nazor.

lilinka1109
12. máj 2016

Prosim vas pasuje kit z xplory v3 Na v2? Dakujem

zuuzka
24. máj 2016

Kocky predavam Stokke Xplory v bezovej farbe s komplet doplnkami (fusaky, zimny kit limitovanu ediciu, taska, drziak na pohar, skate...). Cena 800€.. Fotky rada poslem.

blondik85
30. máj 2016

@emsa Deka nieje na predaj? 🙂