Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka winter kit aku farbu si brala ja mam od nich tiez uz kocik aj vsetko ostatne a prislo to skor ajo toto cele sa taha

tannia87
22. okt 2012

@kilian nie paypalom takze platbu potvrdili hned

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 Nejdřív černou, pak jsem to ještě měnila na bílou, tak se to trochu protáhlo. Ale už to mají všechno komplet, tak snad zítra pošlou a nevrátí mi peníze 😅

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka ako neviem kde nastal problem vpbec to enchapem uvidim co napisu lebo toto je vrchol uz sa clovek nemoze na nic spolahnut

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 No vidíš, já nechtěla objednávat v ČR, protože už mě zdejší prodejci fakt štvou, to jejich jednání (až na výjimky). Tak snad to bude ok. Držím palce.

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka no ako ja som ho dotial brala winter kit teraz koli cene a vidis aj ake jednanie maju tam je to asi to iste 😀 😀 😀 pri tom s objednavkou kocika vanicky a vajicka som bola spoko co uz

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 Mně se to nějak nezdá, přece by ti museli napsat nějaký důvod. Nejde mi na rozum, že by se dobrovolně zbavili tržby, i když "jen" za WK. Vždyť není nejlevnější. Třeba se to nějak vysvětlí. A peníze už máš zpátky jo?

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka no16prisiel email ze odoslane ze termin dodania17 je to aj mne cudne a dne slen email ze rvtaili peniaze tak som zvedava lebo to silo na kamosa v nemecku a jemu ani nevoilalia ni nic tak som zvedava dufma ze zajtra odpovedia

ikarkulka
22. okt 2012

@tannia87 Aha, tak jestli třeba nebyl problém s doručením, že se jim to třeba vrátilo nebo tak. Ale to by ho zase kontaktovali.

tannia87
22. okt 2012

@ikarkulka no celkovo je to cudne vrta mi to v hlave uvidim zajtra ti napisem co odpisali bodaj by bol len problem v doruceni a odoslali to znovu no uvidime

martiiina282
22. okt 2012

cez akú stránku ste to objednavali

e.l.i.e.n.k.a
23. okt 2012

..mate niektora kontakt na homemade winter kit? viem, ze minulu zimu sme to tu preberali..ja som vcera xplory predala, ale tych kozusinko rukaviciek sa nechcem vzdat na na beecku 😀

ikarkulka
23. okt 2012

@tannia87 Tak co, ozvali se?

tannia87
23. okt 2012

@ikarkulka ahoj povedali mi ze vraj zasielka bola odmeitnuta kamarat tvrdi ze nikto nevolal tak ja neviem za psotovne na sk chcu 50e v maji mi brali za kocik a vsetko okolo30€ a este k tomu davali 30e zlavu ktora sa mala uplatnit pri druhom nakupe tu mi enchcu teraz akceptovat tak ich serem beriem to z bm aj tak sa cena vyrovna

ikarkulka
23. okt 2012

@tannia87 Aha, tak to je fakt divný ☹ Já jsem platila za poštovné tuším těch 50 EUR, ale já to mám celkově za 2200 EUR, tak mi to bylo už celkem fuk 😅
No já zatím nemám zprávu, že by to expedovali, tak jsem taky nesvá. Dost jsi mě tím rozhodila, četla jsem na ně jen samou chválu.
Já nemám dobré zkušenosti z CZ obchodníky (hlavně s těmi velkými obchody, ti menší jsou většinou vstřícnější a férovější a spolehlivější), tak jsem si řekla, že just to objednám ze zahraničí.
No jestli to nedopadne, tak teda budu zklamaná.

tannia87
23. okt 2012

@ikarkulka no ja ked som brala kocik vanicku a autosedacku to prislo do2tyzdnov vtedy dnes som si kukala email ako uz tento samotny kit psoielali doist neskoro a to posielal v ramci krajiny ale ako s prvou objednavkou som bola spokojna a ten kit vezmem uz tu na sk cenovo vyjde rovnako trochu si nan pockam ale zas mam zaruku tu na sk co uz hlavne ze ho objednaju

ikarkulka
23. okt 2012

@tannia87 Jakože to šlo dva týdny od té doby, co ti napsali, že to posílají, nebo od objednání? 😕

tannia87
23. okt 2012

@ikarkulka nie od obejdnania za dva tyzdne bol doma teraz som objednala zaplatila a trvlao im to dlhsie skoro 3tyzdne v ramci nemecka

wewe8584
24. okt 2012

@tannia87 @ikarkulka ahojte baby, citam, ze sa bavite o babyonline.de, my sme tam asi pred tyzdnom objednali cely komplet xplory plus vajicko, (pri vajicku je dodacia lehota 6tyzdnov), napisali nam, ze obdrzali platbu. Daju nam vediet, ze kocik vyexpedovali? Alebo aspon, myslite, ze sa mozeme spolahnut, ze do tych 6 tyzdnov ten kocik dorazi? My sme to objednali do UK totiz.

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Ahoj, u nás to bylo tak, že to naskladnili zhruba ve lhůtě, kterou uvádějí na stránkách (já jsem toho brala celkem hodně, byly tam různé doby dodání, tak prostě podle té nejdelší to odpovídá).
V mezičase jsem změnila barvu WK z černého na bílý, psali mi, že není problém, jen se to dodání (resp. naskladnění) prodlouží o dva týdny. A to bych řekla, že tak dlouho netrvalo, že to naskladnili dřív.
Ovšem stále nemám info o tom, že by to poslali, platbu už samozřejmě mají.
Takže netuším. Ale snad ano.

wewe8584
24. okt 2012

@ikarkulka aha, tak dufam, ze to stihneme 😀 ocakavame to koncom novembra, dufam, ze sa male nerozhodne dorazit skor 😀 a nevies ako je to potom s pripadnou reklamaciou produktu?

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Tak to je taky nápad kupovat kočárek na poslední chvíli 😀 😉 Dělám si srandu 😉
Nebo si to nechat poslat případně nadvakrát (kočárek a vajíčko), ale to vajíčko stejně budeš potřebovat už při odjezdu z porodnice. Leda by ti na pár dní někdo půjčil svoje.

Reklamace stejná asi jako všude ne? Nevím, co máš přesně na mysli.

mycats
24. okt 2012

@e.l.i.e.n.k.a ale co, takze nakoniec zostavas s bee??? 🙂

wewe8584
24. okt 2012

@ikarkulka 😀 heh tak my mame termin koncom decembra az, ale mozem vediet, ako sa male rozhodne 😀 😀 no tak citala som aj o nejakych problemoch s kolieskami, tak dufam, ze nebude treba reklamovat. Dufam, ze tie kolieska vydrzia dlhsiu dobu 😀, lebo posielat to do Nemecka by sa mi veru nechcelo

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Tak november nebo december? 😀

zuzak27
24. okt 2012

Ahojte dievčatká. Ak by mala niektorá z vás aktuálne na predaj Stokke Xplory, prosím ozvite sa 🙂 Najlepšie v béžovej, červenej alebo fialovej farbe. Prosím ozvite sa čonajskor. Malinká je na ceste a keď pojde všetko tak ako má, tak najneskor v polovičke februára je tu 🙂 A podľa toho, aký je to zatial čertík, može to byť aj skor. Kočiarik si kúpim určite. Ale ak by niektorá z vás mala krásny zachovalý, tak za ušetrené peniazky si ho budem mocť ešte pekne doladiť🙂 Ďakujem moooc🙂

wewe8584
24. okt 2012

@ikarkulka 😀 due date (termin porodu) mame december, ale kocik cakame koncom novembra 😀, preto dufam, ze nedorazi malinky skor 🙂

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 A tak, jsem prvně pochopila, že termín koncem movembera a kočárek nastejno 🙂 A přitom stačí podívat se do pasu a vidím 😀

wewe8584
24. okt 2012

@ikarkulka 😀 😀 nie nie...pozerala som si tvoje albumy, vidim, ze latkujes....ktore plienocky sa ti najviac osvedcili?

ikarkulka
24. okt 2012

@wewe8584 Napíšu ti IP, ať to tady nezaneřádíme 😉 Kdyžtak se připomeň, nemůžu hned teď.