Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

milankovazuzana
27. jan 2013

@ustrachana no vieščo, nemám slov, tak ty dáš za to majlant a niekto to chce za polovicu? Pár dní nosené??? Pre mňa mamička bez súdnosti a chrbtovej kosti.No a čo keď končí zima, veď to niesú topánky pre dieťa-že 1 zimu sú dobré a na 2. už sú k ničomu...

ustrachana
27. jan 2013

Za 160 ho urcite nepredam, inak je sranda, ze tie co mi ponukaju tie "zavratne" sumy su neregistrovane mamicky 🙂))))

ikarkulka
27. jan 2013

@ustrachana Tak s těmi bych se nebavila vůbec, většinou si s tebou stokrát napíšou a když přijde na placení, tak se už neozvou.

mima01
27. jan 2013

@ustrachana no tak to sa s nimi ani nevybavuj...rovno by som im odpisala, ze ee, a dovidenia, na ostatne spravy by som nereagovala. Ako co sme, charita alebo co? Kokos, normalne mam tlak 200. Ved ja som sa potom na to vyprdla a nechala si fialovy, lebo som na to nemala nervy, takto sa natahovat s niekym.

ustrachana
27. jan 2013

@mima01 aj mne uz dochadza trpezlivost

kajakaja77
27. jan 2013

@ustrachana no ta tvoja cena je fakt podhodnotebná..... A za 160 by som ho nedala ani keby čo bolo, ak ťa to netlačí, vydrž nájde sa niekto kto ho kúpi..... Stokkáčiky sa predávjú stále.... Ale určite sa nedaj dotlačiť na tak nízku sumu.... 😠

segafredo
27. jan 2013

@ustrachana škoda, že není bílý, ta cena je dost dobrá...

zuzigirl
27. jan 2013

Dievcata, musim sa pochvalit!

milankovazuzana
27. jan 2013

@zuzigirl Zuzi, tak si nakoniec zohnala, krásni ste 🙂

zuzigirl
27. jan 2013

@milankovazuzana hej, vcera sme ho boli kuknut a hned sme ho aj vzali... Cenovo su u nas ale ovela vyhodnejsie ako na SVK. Drahy sa s nim uz prechadza po byte 🙂

kajakaja77
27. jan 2013

@zuzigirl no nádherný ste...... Krásny..... 🙂 🙂 😉 🙂

milankovazuzana
27. jan 2013

@zuzigirl ako všetko... ☹ ☹ ☹

kajakaja77
27. jan 2013

Kočky tak do našej rodinky pribudol Stokke My Carier..... Zajtra odskúšame zatiaľ po dome a neskor aj vonku.... Ale zatial som ju tam dala len na skúšku a je to fakt super vymakané .....malá mala podopreté celé telíčko a aj hlavičku....čizě úplne perfektné..... 😉

miskasitka
27. jan 2013

@kajakaja77 tak som zvedava ako dopadne zajtra test, aj my nad nim rozmyslame... 😉

simuska1976
27. jan 2013

@zuzigirl Bože ten je kraaaaaasny🙂 Kde ste ho kupovali a koľko stal prosím ťa? Ja už chcem tiez objednat toho nášho, lebo na tej nemeckej stránke je v akci len do konca mesiaca, ale sme v Belg, tak chcem ísť ešte tu pokukat dnes-zajtra. A objednavala si aj letný kit?

kajakaja77
27. jan 2013

@miskasitka no už teraz Ti možem povedať, že je úplne super, vymakaný a perfektný.....- a to som v ňom mala malú len cca 5 min. 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzigirl
28. jan 2013

@milankovazuzana uplne vsetko zas nie 😉

zuzigirl
28. jan 2013

@simuska1976 my sme ho kupovali pouzity... ja ho obzeram na www.babyonlineshop.de uz mesiace a zatial bol stale v akcii 🙂 letny kit som neobjednavala, lebo ten je len na sportiak - ak dobre viem... a ja v lete sportiak este urcite pouzivat nebudem... slnecnik je k nemu tiez, takze by mi to malo vystacit... sa uz ale chystam na winter kit 😉

milankovazuzana
28. jan 2013

@zuzigirl letný kit ide aj na vaničku-využiješ striešku, slnečník a tú veľkú slnečnú clonu-aby miminku nesvietilo do očí slniečko-ono je to omnoho lepšie ako slnečník pre tak malinké bábo, lebo nemusíš to stále polohovať-pricvakneš o striešku a rúčku a je to...

zuzigirl
28. jan 2013

@milankovazuzana Zuzi, toto si mi ani pisat nemala 😀

vevika
28. jan 2013

@zuzigirl ja som prvú sezónu nemala summer kit, lebo som si tiež myslela, že ho na hlbokú vaničku nevyužijem, a porom som celé leto nervačila so slnečníkom, lebo na vaničke je hrozne nespratný a zavadzal mi vo výhľade pri kočíkovaní. SK je oveľa praktickejší a tá clona je na nezaplatenie 🙂

segafredo
28. jan 2013

Tak i nám včera dorazil stokke - bohužel jsem si domů odvezla jem autosedačku a korbičku, sporťák i s podvozkem musel zůstat u tchýně-jeli jsme totiž z hor a už se do auta prostě nevlezl. Ta autosedačka je teda pekelně těžká, ale snad to nějak zvládnem i tak. Jediné, co mě udivilo, že tam není český návod-ale naštěstí aspoň slovenský jsem vyhrabala. No mám co studovat a co se učit až dojde i podvozek, abych to dala vůbec dohromady a uměla správně používat a využívat 🙂

zuzigirl
28. jan 2013

@simuska1976 takze som bola so summer kit-om prehlasovana 😀 a teda ho MUSIM mat 😀 uz len vymysliet, ci kupim pouzity alebo novy...

milankovazuzana
28. jan 2013

@zuzigirl Zuzi, ja si osobne myslím, že SK využiješ práve najviac pri vaničke,,, strieška je vzdušná, aby sa mimi neprehrialo a tá clona je naozaj veľmi dobrá, nebudeš musieť na vaničku pripínať všakovako plienočky a krútiť slnečníkom...

zuzigirl
28. jan 2013

@milankovazuzana presvedcila si ma! 🙂 moj stokkac je z konca roku 2010. Bude mi SK sediet?

milankovazuzana
28. jan 2013

@zuzigirl samozrejme, bude 🙂

kajakaja77
28. jan 2013

@miskasitka ahoooj tak test dopadol lepšie ako ny výbornú....... My carier je úžasná vec.... Elinke sa v ňom páčilo a ja s ňou dokázala naložiť do myčky aj do práčky a mali sme z toho zábavu.....super vecička a naj na tom je to, ž bábo v ňom má podopretú havičku aj celé telíčko...... Vymakané do detailov..... Chvílu mi trvalo, kým so prišla na to, ako to zložiť ale potom už v pohode..... 😀

miskasitka
28. jan 2013

@kajakaja77 supeeer 🙂 nam sa to paci aj preto ze sa moze dieta nosit smerom dopredu tak uvidime...dnes mi dosiel kociiik 😀 tak vybalujem a skladam. Fusak sa moze normalne prat?nemusim sa bat?

simuska1976
28. jan 2013

@zuzigirl Si ma najskôr potešila, ze mi SK, netreba a teraz toto. Milankovazuzana a vevika, baby už neprovokujte☹ Ale jasne, ze už mám vybraty SK, len čakám, či do mája nevybehne nejaký novy. Kocik bude purple a WK sa mi páči fialovy, strieborný a biely. A teraz co?A to ani nehovorím, koľko som dnes na moje baby tu v Belg.oplieskala, išla som na vypredaje a nakúpila som novú kolekciu☹ Ešte, ze som ja taka tucna, aspoň za seba som usetrila🙂