Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

miskasitka
28. jan 2013

@veronica30 mali len kompletny kocik v pink farbe... Textilie mali len v tych beznych farbach..ale videla som ruzovy style kitt na anglickom ebay, nemecky som nepozerala... ;)

milankovazuzana
28. jan 2013

Realita e-shopov na SK, kde predávajú Stokke... napíšete im svoj dotaz na koliesko/a či majú skladom a ak nie, koľko sa čaká... Odpovedal iba BM-dodacia lehota mesiac, Brendon sa s Vami ani nebaví-hoc si tam uplatňujete reklamáciu a ďaľšie 2 Vám ani nenapíšu-už je to cca 5. deň...
Tak sa pýtam, o čom ten biznis je? Kočíky-pokiaľ ich chcete kúpiť, tak je všetko OK, ale nedajbože keď sa niečo pokazí, alebo chcete LEN koliesko-hold, to už asi nieste zaujímavý...
Nepochopím to a ani nechcem, hoc si to preberám z každej strany, to budeme dokedy takýto super obchodníci???A potom sa sťažujeme, že tu nik u nich nekupuje a podobne...no bodaj, pri takých službách a ochote...

vera_t
28. jan 2013

@milankovazuzana a co sa ti prosim ta konkretne stalo s prednym kolieskom? Dakujem

milankovazuzana
28. jan 2013

@vera_t uvoľnila sa os, na ktorej sa točí a keďže to držia nity, nedá sa to dotiahnuť a tak koleso osmičkuje a drie sa o vidlicu, na ktorej drží, nedá sa tým chodiť...

vera_t
28. jan 2013

@milankovazuzana no pekne...a to som si myslela, ze celkovo vsetky kolesa na stokke su skoro neznicitelne...

milankovazuzana
28. jan 2013

@vera_t a tak stane sa, nič nieje nepokaziteľné 🙂

vera_t
28. jan 2013

@milankovazuzana vsak urcite, ale o stokke som mala taku predstavu 😀

milankovazuzana
28. jan 2013

@vera_t 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia
29. jan 2013

@milankovazuzana keby si kontaktovala priamo Stokke mimo Sk? Naozaj uz nemám slov,to co je za pozarucny servis toto? Každý jeden obchod co tu je a predáva Stokke výrobky ,nie je schopný reklamovat na kociku pokazenu,vadnu vec? Vedia sa strkat do riti len ked tam kupujes,ale ked máš problém,tvária sa,ze je to tvoja chyba??? Toto nie je zarucny servis na Stokke!! Stokke nemalo nkkdy problém vyriešiť reklamáciu. Bodaj by im všetkým stopli predaje. Presne ako píšeš,niektory obchod ani neodpise,toto je neuveriteľne normálne. Zavzdusnila som sa opäť

milankovazuzana
29. jan 2013

@teegreen ja som to už dala na fb cz+sk, ale tá pani Eva je na materskej, tak uvidíme...

milankovazuzana
29. jan 2013

@lia
@teegreen
@vera_t
@duplicka

Tak kočky, ľady sa pohli... prišiel mi mail z firmy ags Senica...neviem, či majú oni Brendon, že sa opspravedlňujú za čakanie na mail a že ma bude kontaktovať pani zo servisu.Tak zatiaľ pokrok veľký, no uvidíme, čo bude ďalej.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
29. jan 2013

Tak beriem spať... to sa mi ozvali z pre deti, lebo som tam posielala dotaz, že či majú kolisko,,, tak čakáme ďalej...

milankovazuzana
29. jan 2013

@teegreen a ide o to, že Brendon chce, aby som ja vzala celú konštrukciu a prišla tam osobne...pre mňa je to ďaleko, auto nemáme a ja teda nechcem dadnúť na vlak aj s malým a trepať sa s kočíkom do Blavy a ani malého nemám kde nechať, veď aj cesta výjde viac ako je cena kolieska, o to ide...
Tak som oslovila predajcov Stokke, či by mi nemohli predať koliesko...ono stačilo by mi jedno

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzigirl
29. jan 2013

@hajanka ja som teraz prala komplet vsetko... rozdelila som si to na 4 rucne prania... zmykanie bolo iba 400 ot., tak som dala este druhykrat vyzmykat, lebo by mi z tych veci kvapkala voda... nic sa nepolamalo... tu cast zo sportaka som dala opatrne dnu, do toho vlozila zvysok... no problem 🙂

hajanka
29. jan 2013

@zuzigirl uz som vyprala, uspesne 😀

milankovazuzana
29. jan 2013

@teegreen kočy, tak sa mi ozvala pani Evka, no ja som z toho úplne hin- z toho prístupu... kočky, ona je úplne úžasná.Vysvetlila mi, že Brendom má servis, preto to chcú doniesť tam komplet...ale mne teda povedali, že mi to urobia do mesiaca. že mám čakať-tzn.. že by som tú cestu CA-BTS musela absolvovať 2x... a potom, kde by som mala záruku, že mi ho nepoškriabu, viete, ako ho hýčkam.
Tam mi pani Evka dala návrh, že by mi koliesko poslala do pre deti v Za a ešte mi v prílohe poslala montážny návod-fotky a celý postup, ako to urobiť.Takže kočky, spomeňte si na mňa, že to mám a môžem Vám to preposlať.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
29. jan 2013

@teegreen už to je vybavené, som rada..

kajakaja77
29. jan 2013

@milankovazuzana Nie oni majú predeti.... Ale oni nedisribujú stokke.... 😒 ale hlavne nech sa ti to porieši 😎

kajakaja77
29. jan 2013

@milankovazuzana Taaak super..... Teším sa s tebou..... No treba klopkať na správne dvere a keď dverami vyhodia vojdi oknom.... 😀

milankovazuzana
29. jan 2013

@kajakaja77 len keď niekedy nevieš, ktoré to sú, ale vďaka @duplicka už viem... 🙂 veľká vďaka...

duplicka
29. jan 2013

@milankovazuzana 😉 😉 som ti pisala, ze je uzasna🙂 a vidis🙂, som rada, ze som pomohla🙂

milankovazuzana
29. jan 2013

@duplicka ešte raz veľká vďaka... 🙂

duplicka
29. jan 2013

mna tiez odpinkli a nakoniec sa vsetko poriesilo 🙂 uz som si len na predajni vyzdvyhla vybavene 😉 😉 😉 😉

duplicka
29. jan 2013

@milankovazuzana 😉 😉 😉 😉 😉

zuzigirl
29. jan 2013

ach baby... ja som taka nerozhodna... ci mam uz teraz kupit WK (bojim sa, ze nan v zime nebudem mat 😀), alebo este pockat... nejaku speci farbu nebudem chciet... purple najskor... alebo striebornu... hm... kupovali by ste na bazosi?

milankovazuzana
29. jan 2013

@zuzigirl ja som svoj kúpila na MMB CZ a neoľutovala som, a kúpila som ho uprostred leta..postieľku som kúpila na Bazoši minulý týždeň a opať som neľutovala, práve naopak, závisí, na koho natrafíš, ale už aj osobná konverzácia písomná, alebo po telefóone Ti už čo - to napovie o serióznosti predajcu...