Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

cawes
5. mar 2013

@klarawerder mi o tom hovor mat kocik v posteli neni normalne

mirkov
5. mar 2013

@micilinka ahoj, ja som kupovala vo Viedni, www. Gutwein.at, teraz je tam akcia 999 eur za 3 kombinaciu

zuzigirl
6. mar 2013

@micilinka platieb vopred na nemeckych strankach sa obavat nemusis 🙂 to nie su ako slovenske 🙂 najistejsia platba je VISA kartou. Ak by sa teda nieco stalo. Ale velmi pochybujem. Mne sa nestalo este Ni raz, ze by to, co som zaplatila vopred neprislo. Jedine na ebay by som mala pochybnosti pri vyssich sumach...

zuzigirl
6. mar 2013

@micilinka v Gutwein-e maju akciu aj na newborn set na tripp trapp - nejakych 79 eur a deku za 40 eur. Inak v Kike (Rakusko) budu od 21-23. mat akciu na stolicky - v nej aj tripp trapp-ka -20% zo 179 eur. Zial na prislusenstvo nie...

kostalovakaca
6. mar 2013

Help je jedno jaká autosedačka Maxi Cosi nebo sedí jen určité typy? Chci koupit Maxi-Cosi CabrioFix tak ať vím

dolcee
6. mar 2013

@kostalovakaca klidně kup MC Cabrio Fix, také máme objednané a nezapomeň na adaptéry 😉

kostalovakaca
6. mar 2013

@dolcee Sranda že jsou pomalu dražší než sama autosedačka 😀 😀

ikarkulka
6. mar 2013

@klarawerder Na ten ASton Martin už jsem se dívala, zaujal mě "košík" 😀

klarawerder
6. mar 2013

@ikarkulka No, jestli tomu chceš říkat "košík" ...😀 😀...je to jakási pravděpodobně drátěná kapsa tak na balíček papírových kapesníků a hadrovou plínku 😀

cawes
6. mar 2013

ten kosik u astona mi pripomina organizer na papiere 😀

cawes
7. mar 2013

Baby chvalim sa

ikarkulka
7. mar 2013

@cawes Tak jsi taky neodolala?🙂

mimka
8. mar 2013

ahoj baby, potrebovala by som poradit. Rozhodujeme sa medzi beige a brown xplory, viac sa priklaname k hnedemu len nemame moznost vidiet nazivo. Neviete mi povedat, či nieje moc tmavy? nema nahodou niekto real foto, uz som prelistovala vela stran a nedari sa mi nic najst 🙂 dakujem za kazdu radu.

vbrnka
8. mar 2013

@sabrinka26 prebalovacia na starsi typ je taky rupsacik a myslim ze uz zozenies len na bazaroch..a novu tam podla vsetkeho nepripnes, lebo je uchytena o sedacku a evo sedacka je ina ako starsia..aspon myslim

cawes
8. mar 2013

@mimka neni moc tmavy je krasny mne sa pacil.

cawes
8. mar 2013

@ikarkulka pri cene nakoniec len 25 euro sa odolat nedalo

lelek1
8. mar 2013

@cawes krasna decka, mozem sa spytat kde ste ju zohnala?

dolcegucci
8. mar 2013

@mimka mne sa viac paci brown ako beige 🙂 Nieje tmavy je krasny 🙂 Kuk @veronica30 ho ma v albumiku 😉

cawes
8. mar 2013

@lelek1 tu u nas vo svajciarsku 🙂

kostalovakaca
8. mar 2013

@mimka Mě osobně se více líbí hnědý a bude praktičtější ale jelikož kupuju ojetý a hnědý jsem tam vůbec neviděla tak kupuju Beige...jinak jestli chceš vidět reálné foto hnědého podívej se buď na anglický ebay...nebo do googlu do fotek 😉

lelek1
8. mar 2013

@cawes aha🙂 tak to mam trocha od ruky🙂 krasna je ta je tusim najnovsia

mimka
8. mar 2013

@cawes
@dolcegucci
@kostalovakaca dakujem dievcata 🙂 na googli sme videli foto, ale vacsinou tie katalogove a predsa to je ine nafotit niekde doma ako reklamna foto... Beige a fialovy sme videli nazivo, len u nas su tak obmedzene moznosti ze sme mali kus strach ist do niecoho co sme nevideli, ale dame na rady skusenych stokaciek 🙂 este raz velmi dakujem!

sabrinka26
8. mar 2013

@vbrnka dakujem 🙂 aj som si myslela,ze to nepripnem.. keby niekto nieco nasiel,dajte mi prosim vediet.. dakujeeem ;)

kostalovakaca
8. mar 2013

Holky nevíte kde levněji sehnat ty hnědé potahy?

cawes
8. mar 2013

@kostalovakaca neviem myslim ze vsade stoja rovnako

veronica30
8. mar 2013

Brown sa tak nešpini ako ten beige🙂

veronica30
8. mar 2013

Moj brown🙂))

cawes
8. mar 2013

@veronica30 no ten je fakt krasny ja som dlho o nom rozmyslala ale bala som sa do neho ist

veronica30
8. mar 2013

@cawes a preco?

veronica30
8. mar 2013

@cawes krasna ta deka aj ja si ju planujem kupit 🙂