Kočík Tako Flash. Máte s ním skúsenosť?

dalina
18. mar 2009

Prosim Vas mate niekto skusenost s tymto kocikom?

janapagacova
25. okt 2010

prosiiim aj ja by som rada vedela, ci ma niekto skusenost s golfacom Tako Flash:
e-kociky.sk/?470,flash

mimisk
25. okt 2010

vyhodou tohto kočíka je že má dobre zateplený nánožník na zimu

janapagacova
25. okt 2010

@mimisk dakujem za prispevok ... ako sa s nim jazdi? je priestranny? co kolieska? prepac ze sa tolko pytam, ale na obrazku sa zda celkom pevny, ale nenasla som ziadne recenzie ...

mimisk
25. okt 2010

ja mozem povedat len na zaklade mojich zakaznikov, ze su s kočík spokojný, ano je pevnejši ako sú ostatné golfače a majú dosť široké kolieska čo je vyhodou jazdenia po snehu

anduliena
25. okt 2010

@janapagacova Ja som ho mala aj doma, ale boli sme ho vratit. Ked som do neho polozila malicku tak nadskakoval. Mal zle spravene kolieska, zbiehali sa a ked uz nemali kam, tak nadskocil. Bola som strasne sklamana, lebo ine sa mu naozaj nedalo vytknut., a staaaasne sa mi pacil ☹ Skusali sme priamo na predajni vsetky, co tam mali a robili to vsetky. Bolo to v roku 2009, mozno teraz to tak uz nie je, ak su nejake nove kolekcie. Urcite si ho vyskusaj s babatkom, aby bol zatazeny. Snad som trosku pomohla.

mimisk
25. okt 2010

@anduliena mozem sa spytat kde ste kocik kupovali?

janapagacova
25. okt 2010

@anduliena dakujem urcite si pomohla ... priznam sa, som trosku sklamana .... lebo sa mi velmi paci ... ☹
a nazivo som ho zatial nikde nevidela ... ale asi by bolo dobre vyskusat si kocik aj s dietatkom ...vdaka za radu 😉

anduliena
25. okt 2010

Nechcem, aby sa niekto urazil, ale bolo to na Liptove.

janapagacova
25. okt 2010

@mimisk a ziadne reklamacie si nan nemala? napr. na koliecka? a mozem sa spytat na rozmery sedacej casti? a da sa dat opierka chrbta az do lahu?
a dalsia vec, co sa mi na nom paci je, ze ma velky nakupny kosik, co ma malo golfacov (zvacsa su to len sietky s nosnostou do 1 kg)

mimisk
26. okt 2010

@janapagacova tie rozmery teraz nie som schopná zmerat ,lebo ho teraz nemám,ale v piatok by som mala mat tovar, reklamacie sme mali ,ale len také,že zakazník zle poskladal kočík a skrivila sa konstrukcia,ale vyrobca ju celú vymenil bez toho aby si ju zakaznik zaplatil,ked to bola jeho chyba a este sme menili zjazdené kolieska

janapagacova
26. okt 2010

@mimisk super tak ak mozem poprosit o tie rozmery (ked vam pride ten tovar), bolo by super ... mozem sa taktiez spytat, ze kolko stoji vo vasej predajni? dakujem velmi pekne za informacie, pomohli ste mi ... 😉