Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

smailinka
21. okt 2009

lidus, ale nemam tri kociky dobrovolne...prvy bol pokazeny, nedal sa vyreklamovat, tak sme kupili tako...no a ten posledny, slapi, je na cestovanie...maly spratny a lahky....
a obycajny jumper nema polohovanie vanicky????

lidus2
21. okt 2009

smailinka bohuzel polohovani korbicky nema a fakt by se mi to tam hodilo ☹
u Xjumperu jee??

mimisk
22. okt 2009

od leta začali robiť na všetky druhy Jumperov polohovanie chrbatika

smailinka
22. okt 2009

hej, my uz mame...je to celkom dobra vec, aj ked tam babo sedi tak troska nakrivo, ale je to fakt prakticke.....

sasrnka
22. okt 2009

Neviem, ci je to ozaj take prakticke, ak ti tam dietatko sedi nakrivo 😒

kasperka1983
22. okt 2009

To naozaj je v športovej verzii Tako Jumper až taký zlý ako čítam, hm????

mimisk
22. okt 2009

podľa popisu ,ktoré som čitala na šporťaky sa jedná ešte o tie staršie typy ,teraz je to už inak riešené

sasrnka
22. okt 2009

Ja som bola spokojna aj so spotakom. Vyuzila som ho hlavne v zime. Podla mna je dobre zatepleny. Kocikovali sme s kamaratkami, tak mozem porovnat. Vzdy mali deti ovela viac zababusene ako ja. Navyse, ak mas vacsie dieta, tak ti miesto navyse pri nanozniku prave vyhovuje. Tiez sme vela kocikovali v lahu a ja som to urobila tak, ze som miesta uchytenia na nanozniku zastrcila pod fusak, akoby som ju este zabalila do toho nanoznika. Nepouzivali sme uz ziadnu deku, iba fusak. A aj ked boli vpredu male kolieska, tak zaaretovanim sa mi dalo v pohode jazdit aj v snehu. Co mi vadi, tak to je polohovanie chrbatika. No a momentalne vaha kocika, lebo ho potrebujem nosit aj s malou po uzkom schodisku a to uz nezvladam.

mimisk
22. okt 2009

sasrnka ty si mala asi este polohovanie na popruhy?

sasrnka
22. okt 2009

Ano, polohovanie mam na popruhy. Zistila som ale, ze aj niektore drahsie kociky maju presne take iste polohovanie. Ako je to teraz?

smailinka
22. okt 2009

mimisk, ja mam tento:
http://www.e-kociky.sk/?56,tako-jumper-x

sportak by bol fajn, ale maly este nevie dobre sediet a popruhy su strasne dlhe a pada v nom....ked do neho natrepem aj fusak, tak je tam ako v pozore na vojne 😀 😀 😀 polohovanie je s takou plastovou packou, ci co to je....

mimisk
23. okt 2009

do športovej časti by malo isť dieťa aź od 6 mesiaca, keď pomaly začína samo sedieť, aby sa neprevracaol, moja švagrová taktiež malu už tam chcela dať v 5mesiaci,ale vratila sa k hlbokej časti, lebo mala sa jej stale uhybala na bok,popruhy by sa mali dať nastaviť podľa potreby akú dlžku potrebujete nemali by byť volné a ešte veľmi zaleži na fusaku,lebo je treba vyberať taký fusak ,aby Vám sadol do kočíka, lebo nie každého kočíka padne, veľmi zaleźi od strihu fusaka,
Polohovanie teraz presne ako piše smailinka, čo je oveľa praktickejšiea je lepšie sa manipuluje.
Mne sa páči na šporťakoch, Ze sú praveže dobre uzavreté na zimu a dieťatu tam nefúka , čo máme klasické šporťaky tie sú oveľa odkrytejšie a myslím že dieťatu tam rychlejšie nafúka.

lidus2
24. okt 2009

ahoj holky,
sasrnka me se proste nelibi 😀 nechci ho nekomu hanit,jen jsem psala svuj nazor 🙂 a s tim nanoznikem...kdyby byl Matysek vetsi,tak mi take nevadi,ale on porad lezici,sedi jen chvilku,kouka a pak se zadne kroutit,tak ho zas polozim 🙂
smailinka kocarek vypada moc hezky,libi se mi na te boude to pruhledne,ze mimi muze lezet na brisku a vidi hezky pred sebe a to polohovani korbicky je take fajn 😀 jsou deti,ktere sedi brzy,vlezou se jeste do korbicky a mamci je muzou na chvilku posadit...oni pokoukaji a za chvilku se jim stejne chce spinkat 😀

chtela jsem si koupit jiny kocarek,ale nakonec jsem si objednala tento i v te barve,tak snad brzy prijde 😀
http://www.slune-cz.cz/kocarek-x-lander-xa-2009/

olienka12
24. okt 2009

Ahojte, ja som kupila Tako Jumper Fx tento tyzden a som z neho unesena, lahka manipulacia, skladnost, posklada a rozlozi sa jednym tahom... Sportova verzia polohovanie je uplne premakane stlaci sa taka klapka a posuva hore dole, uz to nie je na popruhy ako to bolo pri prvych Jumperoch. vanicka ma polohovanie chrbatika a co sa mi este paci je,ze na strieske uz ma taku clonu a neprefuka to tak lahko... Sportak je pekne dlhy a zmesti sa tam aj vacsie dieta. Dostali sme k nemu plastenku a sietku na vajicko,a adapter na nakliknutie vajicka. Kociarik super peruje a ovladanie je jednou rukou bez problemov. Jedine co mi vadi je mala taska na rukovat musim kupit vacsiu,kedze do tejto vojde malo 🙂
Kupovala som ho v Presove a cena vysla 335eur so vsetkym, tiez sme mali celu manipulaciu velmi podrobne vysvetlenu pani majitelkou.

sasrnka
24. okt 2009

lidus2, pohoda, ved ja tiez pisem svoj nazor a tiez som napisala negativa. Casto ich ale zistis az pri dlhsom pouzivani...

mimisk
24. okt 2009

lidus dufam ,že budeš spokojná,lebo prave som sa vcera rozpravala s kamaratkouˇčo ho má a nebola dvakrát nadšená , hlavne čo sa týka toho polohovania chrabatika a nechvalila si aj nanožník veď uvidíś

kasperka1983
25. okt 2009

Ahoj Olienka a kde v Prešove si ho kúpila???Lebo tu v Košiciach ho nikde nemaju a viem že ho maju v Ružomberku a tam keby mi ho trebalo reklamovat je velmi daleko.
Keby si bola taká milá a napísala mi poštu bola by som veľmi rada.
Ďakujem 😉

olienka12
25. okt 2009

v Ke ho maju v maderne v barci,ale drahsie ako v PO

kasperka1983
25. okt 2009

Naozaj tam som nebola lebo na internete ho v ponuke nemaju, bola som iba v Optime a tam ho nemaju a o kolko drahší je v Maderne???
Košice sú tak predražené ☹

olienka12
25. okt 2009

no Maderna je sama o sebe draha ale tusim tam bola cena okolo 12tis.sk bez autosedacky ale mozem aj tarat ja som tych kociarov v KE presla... mali tam len jednu farbu a ta ma velmi neoslovila 😉

lidus2
26. okt 2009

dobre rano 🙂
holky ja jsem z chomutova,coz je na severu sech a kocarek jsem si objednavala v lednu aniz bych ho nekde videla na teto adrese.Obchod je v ostrave.Cena je krasna,teda pokud se bavite o temto kocarku 😀 u naseho je kosik pod kocarkem reseny jako batoh,to se mi vubec nelibilo,tak jsem si pres nej objednala otevreny a mela jsem ho mysli do 3dnu.A kocarek mi take prisel do 3-4dnu,bylo to nejak pres vikend.
http://www.kocarek.com/cz/tako--jumper-fx.php
Uz jsme projezdili plast na prednim kolecku,takze jsme to predni malinke 3x pichli a nove jsme si objednali na tomto webu,melo by nam prijit do 3dnu 😀 😀
http://www.karolkocarky.cz/

kasperka1983
26. okt 2009

Ďakujem Ti veľmi pekne pojdeme sa pozriet aj do Maderny aj do Prešova 😉

smailinka
26. okt 2009

kasperka, vsak ho kukni nazivo a objednaj cez net...vela mamiciek tak robi....

lenocka84
27. okt 2009

kasperka www.e-kociky.sk,. tam najdes aj tako jumper, ktory chcem aj ja za cca 260eur
s autosedackou za 315eur

rici13
27. okt 2009

ja ma vyhliadli u mimisk.sk

bibi13
1. nov 2009

čaute.. chcela by som sa spýtať, či má niekto skusenosti s kočíkom Tako Jumper GT.. vyzerá super, len neviem či bude ok.. dakujeeem

rici13
1. nov 2009

ja som bola včera osobne pozriet na predajni v Holíći, mali tam gt modrý, veľmi sa mi páčil a je veĺmi praktický a za tu cenu je výborný,este sa neviem rozhodnut ći si zoberiem gt alebo FX

bibi13
1. nov 2009

ja ani netuším aký je mezdi tým rozdiel.. neviem sa rozhodnuť, aj ked mám ešte čas, ale robí mi to radosť.. maju ho v holíči?? hm.. tam by som mohla zájsť.. chcem ho vidieť naživo a vyskušať si ho.. a rady by som ocenila.. dakujem

rici13
1. nov 2009

v holíći maju gt aj fx,ked som sa rozpravala s majitelkou tak mi hovorila,že v podstate nie je tam ziadný rozdiel,len inakši dizajn v šití,jazdila som s ním po predajni a velmi sa dobre manipuluje, aj sme ho skusali dat do auta a v pohode, aj ja mam este cas ,ale rozhodli sme sa s manzelom,že si ho kupime pod vianocný stromcek.asi si kupime fx cierno zltý ,kompet s autosedackou nas víde na 335 EUR,ja som zo senice,rozmyslali sme ze by sme isli aj do polska,ale nakoniec sme si to rozmysleli ,lebo keby bola nejaká reklamacia, akoby sme to potom riesili,a kvôli nejakej blbosti by som tam nešla

bibi13
1. nov 2009

ked sa môžem spýtať v ktorom si mesiaci?? ked hovoríš, že je v holíči tak tam asi zbehnem.. ja som z plaveckého štvrtka a tiež som rozmýšlala nad polskom, ale je to zbytočne daleko, pretože tých 340 eur nie je až taká horibilná suma.. 🙂.. prosím ťa, kde v holíči najdem tuto predajnu? ten čierno žlty je perfektny, tiež nad ním rozmyšlam.. alebo ten čierno zeleny.. v tom holíči je aká vybava k tomu kočíku?