Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

kika7
3. aug 2009

Ahojte baby, mohli by ste poradiť ešte ohľadne tohto kočíka? Čakáme bábo v novembri a obávam sa, že či nebude vanička tesná, ak tam dám aj fusak. Alebo či mi malá z vaničky za nejaké tri mesiace nevyrastie a budem musieť prejsť napr. vo februári na športovú časť. A ešte jedna vec, raz som v obchode tuším tento kočík skúšala a snažila som sa napodobniť situáciu, že idem prednou časťou na obrubník a normálne som ho nemohla "stlačiť" dole. Ide sa s ním v pohode na chodník?
Ale ako som čítala predchádzajúce príspevky, tak ma strašne tento kočík strašne nadchol.
Diky...

blanchetka
5. aug 2009

Caute baby!
Taka som bola nahnevana. Viete, co som cakala na ten kocik Tako JUMPER (srdcia), tak nakoniec tyzden predtym ako mal prist, mi dala vediet dodavatelka, ze nepride v termine a nevie kedy vobec by bol k dispozicii. Hlavne, ze ma ubezpecovala, ze na 100% pride, lebo som si ho zajednavala mesiac dopredu. A tak som musela na rychlo zhanat iny kocik. Tako Jumper som sice nezohnala ale podarilo sa mi zohnat X-lander z kolekcie 2009 v zelenej farbe.

lilaahmmad
5. aug 2009

Ahojte, tak ja som mala v plane prave od nich kupit si tako jumper gt s autosedackou, no prave som zistila, ze ich oficialne stranka uz nefunguje, a ani sa k nim nijako neviem dopatrat.
Tak som rada, ze som nestihla od nich nic objednat este ked aj tu blanchetka pise, ako dopadla.
Takze si pren asi pekne pojdem osobne do Polska, ale nie na trh, ale do obchodu.

sasrnka
5. aug 2009

Kika, nasa mala sa narodila v juni a do polroka v pohode vo vanicke. Este by sa tam aj dlhsie zmestila, len uz ju to tam nebavilo, ked sa mi zobudila. Preto sme v decembri presli na sportak. Ten bol fajn, lebo nie je taky tenky, ako vacsina znackovych kocikov. Kocik je super zatepleny, ved aj nanoznik je a aj strieska. Chodili sme kocikovat viacere mamicky a len som sa cudovala, co vsetko maju ich deti naobliekane. Mali sme ale aj dobry fusak. Takze zimy by som sa nebala. Skor mi vadi polohovanie chrbatika a brzda. Dolu ju zacvaknes, ale hore ju dam len rukou.
A dvihanie na obrubnik je v pohode. Inak sa manipuluje s kocikom, ked je prazdny a inak, ked v nom mas babatko.

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blanchetka
5. aug 2009

Budem cakat!! Myslim, ze je to pravda a nie ziadne ohovaranie!! Ked ste ma nechali mesiac v tom, ze kocik pride. A dali ste mi na vyber, ale bez autosedačky, ktorú zašlete neskôr, presne ani neviete kedy. A nehnevajte sa , ale aby ste nemali to o čo vás žiadam a ďalej to ponúkali na druhej nemenovanej stránke. Zdá sa mi to ako zavádzanie. Je demokracia a každý si môže vysloviť svoj názor. Tak som chcela upozorniť pred týmto mojim sklamaním. Nato je aj fórum- na pomoc druhým.

mark33
5. aug 2009

Nie, ponúkla som vám kočík s autosedačkou, aj bez autosedačky. Tá by bola zaslaná do pár dní. Prečítajte si poriadne čo som vám písala okrem toho, že som sa vám milion krát ospravedlňovala za chybu, ktorú spôsobil dodávateľ, nie ja. Viď príklad s firmou Teutonia, čakacia doba predlžená z 8 týždňov na 15. Ak je o tovar záujem a nestíha sa vyrábať, zvyknú sa vyskytnúť takého problémy.

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blanchetka
5. aug 2009

Mozno sa zvyknu, ale nato ste ma snad mohli upozornit aj skorej!! Nie teraz o 5 min. 12 ! A co sa tyka tej objendavky, tak tu mozte stornovat ( nakolko nemate ani moju adresu a neviem ako ste mi ho aj chceli na dobierku zaslat).

mark33
5. aug 2009

Nie, nemohla som vás upozorniť skôr, pretože nebol dôvod, nikdy sme s dodaním tohto kočíka nemali problém, a ihneď ako som sa dozvedela o probléme výrobcu som vám písala email, informovala vás o tom a ospravedlnila sa, obvolala som dodávateľov aké farby majú k dispozícií ihneď a dala vám možnosť výberu zmeny farby, kočíka ako aj stornovaniu objednávky (čo sa mimochodom nerobí na verejnom fóre ale emailom). Bežnou praxou v internetovom obchode je to, že sa berie záloha, ja ju neberiem, nakoľko som max.spoľahlivá a dávam možnosť obj. kedykoľvek stornovať. Takže vám nebola spôsobená žiadna finančná škoda. Teraz si vymyslíte, že kočík ste objednávali pre sestru? Kto je teda klamár?

blanchetka
5. aug 2009

Ja tu s vami nemam co riesit. Nech si kazdy urobi vlastny nazor a netrvdim, ze mi bola urobena skoda, iba ze som sa na ten kocik spolahla. Az sa vas moj nazor dotkol tak sa vam ospravedlnujem. Chcela som iba napisat moje vlastne skusenosti a pocity. Nato predsa forum je. Dovidenia!

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
junka
6. aug 2009

ja som si kocik objednala cez e-kociky a s pánom Ondavskym aj jeho manzelkou mam len tie najlepsie skusenosti. Ich cena bola najnizsia co som na nete nasla a snazilas som sa dohodnut na nizsej cene ale nakoniec sme sa dohodli a ku kociku mi pribalili este slnecnik zdarma co bolo dalsich 13,- eur dole z ceny. Kazdy si moze vybrat. a v inzerate maju napisane ze dodacia doba je 4 tyzdne ale bolo to do troch tyzdnov. neviem ci si cakala dlhsie ako 4 tyzdne

mark33
6. aug 2009

milá pani mimisk: nikde nebolo uvedené, že túto informáciu mám priamo od firmy Tako. v príspevku bolo uvedené toto: Žiaľ, situácia s dodaním kočíkov Tako sa skomplikovala, nakoľko výrobca údajne dodal na ukrajinu veľké množstvo kočíkov, takže s určitými farbami má problém. Čo ja žiaľ v najväčšej snahe neovplyvnim. Ihneď ako ma moji dodávatelia informovali o tejto situácií, som sa snažila situáciu riešiť

Je tam uvedené, že o tomto "údajnom" probléme nás informovali naši dodávatelia, kočíky vozím z dvoch rozdielných veľkoskladov v poľsku, v dvoch rozdielných mestách a obaja dodávatelia mi podali rovnakú informáciu, čiže ťažko to môže byť "Kačica"

Je jedno ako dlho kočíky Tako predávame, nič to nemení na fakte, že sme spoľahlivá firma, ochotná výjsť zákazníkovy maximálne v ústrety. Konáme vždy korektne a nikdy nekradneme z cudzích e-shopov fotografie, však mimisk.

mimisk
6. aug 2009

nám taktiež kopirujú obrázky z e-shopu a nerobím z toho veľké hallo, ale podnikať niekde doma v obyvačke a mať vlastnú predajnu je rozdiel

mark33
6. aug 2009

Našu prevádzku rozbiehame, bude do konca roka s určitosťou. A prosím vás v čom je ten rozdiel? Veď kamenná predajňa sa od tej internetovej vždy odlišuje. Cez internet je to predsa ťažšie, chýba tam kontakt, často telefonujú ľudia kt. sa ani poriadne nepredstavia, email vie napísať ktokoľvek ale či preberie zásielku je iná vec. Ak vám do predajne príde človek kočík objednať, a aj si ho kúpi, tak viete, že vám ho po piatich dňoch nebude chcieť vrátiť používaný, kdežto tu, človek príde do kontaktu s kadekým.. a s čímkoľvek..

vierko
5. sep 2009

Ahojte kocky,

velmi ma zaujal kocik tako jumper X vo sv. sedom news prevedeni. Prosim vas neviete, kde sa daju tieto kociky kupit na Slovensku? Ja som z Trnavy a do Polska sa mi moc nechce 😒

Dakujem 🙂

smailinka
5. sep 2009

na rozdiel od ostatnych prispievajucich ja mam so strankou e-kociky len dobre skusenosti. vyhrala som tako jumper x v aukcii a nemozem sa stazovat. pani Anna bola ochotna, vyhovela mi aj s dvojitou platbou, takze vierko to je odkaz aj pre teba skus vyssie spomenutu stranku...Ja som bola spokojna.

malaska
27. sep 2009

Ahoj,

včera som si kúpila Tako Jumper x srdcia a vyzerá byť super, až na to že som sa akosi zabudla spýtať sa na

čistenie. V upozornení je napísané, že poťahy nesnímať a tuším to ani neide - je to tam prinitované. Máte prosím

vás niekto skúsenosti z jeho čistením?

Ďakujem 😉

mimisk
27. sep 2009

ak je spina na vrchnej časti, stačí teplou vodou a kartačkom, popripade troška obycajneho mydla,vnutorné casti sa daju vyprat do 30 supnov.

malaska
27. sep 2009

mimisk, ďakujem za radu. Pri vaničke to bude ok, ale pri športovej verzii sa asi zabavím (alebo budem mať neuveriteľne čistotné dieťa 🙂.
Ešte raz vďaka.

anulka09
3. okt 2009

Ahojte
Tak ja som si pred tyzdnom objednala tako jumper cez e-kociky a som prekvapena co tu citam 😕
Som maximalne spokojna, aj s pristupom, velmi mila predavajuca, ochotna a kocik dodany do tyzdna, takze vsetko prebehlo ako malo. A kocik je taky krasny takze ho urcite odporucam 🙂 😵 😵 😵

babula
6. okt 2009

ahojte
tak ja mam tako jumper tiez uz doma, je nadherny a ma super vybavu. bola som milo prekvapena ochotou pani v mimisk.sk,ktora mi zohnala vsetko co potrebujem a za super ceny, takze vrelo odporucam 😉

supi
10. okt 2009

Ahojte neviete mi poradit kde v Ba alebo blizkom okoli by som nasla tako kocik vystaveny v obchode? Lebo na obrazku sa nam paci ale radi by sme ho videli aj nazivo. Dakujem

petkaa28
10. okt 2009

ahojte,
my sme ho dnes kupili v polsku bratovi, tak hadam bude ok🙂)))
supi - v skutocnosti je ovela krajsi ako na obrazku🙂)
my sme kupili cerveno cierny

supi
10. okt 2009

petka a ktory presne ste kupili? Nemas nahodou foto ze ako je vysoky, a tie novsie typy maju tie predne kolesa uz vacsie ci take malicke-nepomerne k tym zadnym?

mimisk
11. okt 2009

pri nových typoch sú predné kolieska väčšie,ale na výsku je to rovnako,výhodou väčších je źe je lepšia manipulácia keď napadne sneh

supi
11. okt 2009

a ako je na tom po stranke kvality? Viem ze asi nedostanem uplne objektivnu odpoved, ale nie je to taky typicky burzovy tovar? Teda aspon ta cena mi taka pripada...?????

mimisk
11. okt 2009

podľa mna poznam aj horšie kočíky a cena je väčšia,myslim že nejde o zlu kvalitu