Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

riki74
10. máj 2010

a je k nemu zdarma slnečník?

e_kociky
10. máj 2010

no neviem, podľa toho kde kočík kúpiš, možno dostaneš zdarma aj slnečník 😉

renatka9
11. máj 2010

ahojte, my sme na 99% rozhodnutý pre Tako Jumper FX... môžete mi ho niekto okomentovať? a všeobecne sa chcem spýtať na kočíky Tako Jumper, nie je vanička príliš malá? neviem to odhanúť, keďže som prvorodička. čakáme októbrové bábätko, takže nejakých 5 mesiacov bude využívať hlboku vaničku, len sa bojím, či drobec v nejakom overaly alebo fusaku nebude mať vaničke málo miesta... čo vy na to?

mimisk
11. máj 2010

renatka, ak môžem okometovať moja švagrová použivala vaničku cca 8 mesiacov , dceru mala v máji a v podstate vaničku použivala az do marca , mala sa jej v pohode dala do vaničky v overali a vo fusaku, len fusak je treba taký aby bol rozkladateľný na dve časti , na menšou a väčšiu ,ktorá s a dá podstate do športového kočika, inać v kolekcii 2010 už sú aj lepšie robené športové časti,že nanožník je dlhśí , čim je lepšie babo kryté a aby nefukalo do vnútra.

renatka9
11. máj 2010

mimisk, ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. tak už som spokojná, keďže my budeme mať jesenné bábätko tak počítam, že vaničku využijem max. 5 mesiacov. 🙂

riki74
14. máj 2010

dnes som sa bola pozrieť osobne na kočík wariorr,uz som pevne rozhodnutá ,ale neviem akú farbu

krtica11
23. jún 2010

Ahojte baby mam na vas otazku tiež uvažujeme o tako jumpery velmi sa nam pači len by som chcela vedieť či tam v pohode vmestim drobca vo fusaku takom klasickom s kožušinou lebo nam sa narodi drobec v seprembriDakujem

e_kociky
23. jún 2010

krtica ťažko povedať, dieťatko s bežnou pôrodnou váhou a bežného vzrastu sa ti tam zmestí do 6 mesiacov ale ak sa ti narodí malé obríča tak asi nie 😀
Je to individuálne, ale napr Warrior má vaničku už oproti Jumperu väčšiu 🙂

krtica11
23. jún 2010

A okolko ma ten Warrior väčšiu vaničku?

mimisk
23. jún 2010

rozmery vaničky ( dĺžka x šírka x výška ) : 79 x 39 x 16 cm Warrioi
rozmery vaničky ( dĺžka x šírka x výška ) : 75 x 35 x 16 cm Jumper, do vaničiek nedoporučujem použivat kožušinový fusak

krtica11
23. jún 2010

ahoj mimisk dakujem a prečo nie kožušinovy fusak ?

mimisk
23. jún 2010

lebo má veľmi hrubý vlas a zaberá veľa miesta a nie je tak ohybný ako vatelinový

krtica11
23. jún 2010

aha dakujem budem musieť zohnať obyčajny lebo mam kožušinovy

mimisk
23. jún 2010

teraz vyrabajú také,ktoré majú uz aj otvore na pripevnenie pasou v športovej časti, aký si si vybrala kočík?

krtica11
23. jún 2010

rozmýšlam Tako Warrios alebo Camarelo Q12 obydva su čo som čitala recenzie dobre aj maju väščie vaničky čo potrebujeme.Aky je tvoj nazor ktory je lepši?

mimisk
23. jún 2010

mne sa osobne dizajnovo pačí warrior, camarello sa mi zdá veĺmi veĺké , ak si menšej postavy tak by som doporučovala warrior, dnes na predajni sa pani postavila ku camarellu a bola menšia a vyzerala za kočíkom strašne maličká a pri wariore uz to tak nevyzeralo, ale nakoniec si aj tak vybrala jumpera 😵

krtica11
23. jún 2010

aj ja som dnes pozerala camerellu v obchode a tiež sa mi zda dosť velky.Warrior som nevidela na živo mali tam len tako jumper ale je pekny ale dosť maly preto chcem warrior ten je väčši ale musim pozrieť niekde v meste či ho niekde nemaju aby som ho videla naživo kym ho objednam

mimisk
23. jún 2010

a máś uz vybranú farbu?

krtica11
23. jún 2010

červeno alebo zelenu

krtica11
23. jún 2010

a ty robíš niekde v obchode s detskym tovarom?

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krtica11
23. jún 2010

tak potom ano pošli mi cez internu poštu nazov inter.obchodu pozriem si

e_kociky
24. jún 2010

Ja si dovolím oponovať, nemyslím, že by kožušinový fusak nebol do kočíka vhodný.
Výrobca neodporúča vkladať do vaničky matrac hrubší ako 5 cm. Žiaden kožušinový matrac nemá viac ako 5 cm. Fleecové fusaky nemajú takú hrejivú schopnosť ako kožušinové.. ak čakáš dieťatko do zimy, tak určite používaj radšej kožušinový, iné je keď je už dieťatko v zime pol ročné a je možné ho už poriadne naobliekať. Myslim že je lepšie ako použiješ kvalitný teplý fusak ako dieťa zbytočne baliť do viacerých zavinovačiek a množstva dék a konečný dôsledok je rovnaký.
Vanička u Jumpera má hrubé vystlanie, to ju ešte mierne zmenšuje...
Warrior je už len na pohľad väčší a aj rozmermi, máme to vlastnoručne odmerané že je tam rozdiel 🙂

e_kociky
24. jún 2010

oprava: žiaden kožušinový fusak nemá hrúbku väčšiu ako 5 cm 😉

krtica11
24. jún 2010

dakujem už som asi rozhodnuta ešte ho vidieť a určite ho kupim
🙂

chrystaleye
25. jún 2010

Ahoj Riki74, kupili ste nakoniec ten Warrior? Si s nim spokojna? Thx

mimisk
25. jún 2010

ja som to skušala dala sme kožušinový a babiku,ktorá zodpovedala asi polročnému bábu obliekli sme zimný overal babike a bolo to tak natlačené,že by som nechcela živé dieťa tak voziť,keď sme dali vatelinový tak hneď tam bolo viac miesta, niekdedy je si to overiť a nepozerať čo píše výrobca,možno kožušinový by bol vhodný tak pre dieťa na prvé tri mesiace aj keď súhlasim že kožušinový je teplejší, ale čo sa týka udržby sa mi zda vatelinový lepši

e_kociky
26. jún 2010

mimisk každé dieťa je individuálne a podľa toho čo tu píšete sa potom do žiadnej vaničky nezmestí žiadne dieťa v zime dlhšie ako do troch mesiacov. Naše zákazníčky vozia deti do pol roka v overaly aj v menších vaničkách ako má warrior. a aj vo fusaku a pritom Warrior má jednu z najväčších vaničiek čo máme v ponuke. Vaničku vo Warriori sme si vlastnoručne odmerali a tiež v Jumpri, takže sa určite nepridržiavam len toho čo píše výrobca.

mimisk
26. jún 2010

to uz je kazdeho vec aký fusak použije , ja som len popisala moj poznatok

riki74
29. jún 2010

zatial stojíme len na chodbe ,este cca 2 týźdne a pottom budem mat poznatky