Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

sasrnka
19. dec 2008

My ho mame doma. Co by ta zaujimalo?
Je super, ze je odpruzeny. Nasa mala ma velmi rada hojdanie a na nasich "skvelych" chodnikoch je to na nezaplatenie. Predne kolieska su otocne a tak sa s nim velmi dobre manipuluje, teda lahko sa otaca i na mieste. Inak, do terenu super. My sme s nim boli na vychadzkach v lese, na poliach a v pohodicke.
Zdal sa mi dost tazky, ale ked som mala moznost porovnat s kocikmi mojich kamaratok, tak vsetko boli tazsie. Ale je pravda, ze ani jedna nemame nejake super znackove kociky.
Vanicka sa da rychlo odkliknuk, kocik v poho zlozit. Teda zo zaciatku sme to nevedeli, ale clovek sa rychlo nauci.
So sportovou verziou nemam skusenosti, kedze sme na nu presli prave dnes. Inak hlboka vanicka sa mi pacila, strieska sa nedavala dolu lahko, ale ocenila som to, ked bol vietor. A upozornujem, ze ak cakate velke dietatko, tak neviem, ako dlho by ste vanicku vyuzili. Porovnavala som ju ale s mnohymi vanickami inych kocikov, ked som mala moznost v roznych predajniach a vacsina vaniciek je este mensich.
Napis mi kludne IP, ked ta bude nieco dalsie zaujimat.

ajabaja
8. jan 2009

Ahojte,
trosku sa motam na konukovi, konkretne kvoli kocikom...

fakt som netusila, pred par tyzdnami, ze je to cela veda 🙂

vyzera to tak, ze pojdeme kupit niektore potrebne vybavickove veci do polska a teda aj kocik.
jedna zo znaciek, co sa nam pozdava, je prave TAKO.

som rada, ze nejak mamina pise konkr. (a dobre 🙂) skusenosti

este sa chcem spytat, kde ste ho kupili, za kolko?

dakujem za info, posielam aj do IP. dakujem

pekny den 🙂

sasrnka
9. jan 2009

My sme kupovali ten kocik v Cechach, lebo ked som ho chcela, tak na Slovensku este nebol. Tam nas stal 8700ceskych korun, aj s autosedackou a sietkou proti hmyzu, ta je iba sucastou autosedacky. Inak, plastenka proti dazdu je aj pri hlbokej casti, aj pri sportovej tak isto, aj nanozniky. Inak, skontroluj si, ci dobre sedia nanozniky. Ja som to nepozrela a zistila som az v zime pri pouzivani, ze ten na hlboku korbicku bol kratsi a vyrobca si dopomohol tym, ze to predlzil nadsitim. Nemohla som to reklamovat, lebo som nanoznik potrebovala, bolo fakt zima a nahradny som nemala. Dalsia vec bola, ze to je z Ciech a nechcelo sa mi tam cestovat, hlavne nie s malym babatkom... To je nevyhoda, ak by sa ti nieco na tom kociku pokazilo, ze reklamovat musis ist daleko...
Inak, kratka skusenost so sportakom! Strieska na nom uz nedrzitak dobre, ako na hlbokom. Niekedy ma to stve, ale ked to pozeram z boku, tak je to vlastne iba kusocek a v porovnani s kamaratkami to mam este najlepsie.
Ale horsie je, ze polohovanie chrbatika. Ked tam mam malu naobliekanu a vo fusaku, tak sa mi to teda dooost tazko polohuje. Bez dietatka je to v pohode, ale so zatazou s tym bojujem.

nataly05
27. apr 2009

My sme si tento kočiar tiež zaobstarali a som milo prekvapená že sa v PL konečne podaril kočiar podľa môjho vkusu. môžem len odporučiť. A videla som že už aj u nás sa dá zabezpečiť za 265 €

komisakpd
17. máj 2009

mam zaujem o tento kociar, neviete kde v PL sa da kupit?

komisakpd
17. máj 2009

este sa chcem opytat ako je to s prenosom, myslim do auta atak..je tazky?

juliankaaa
17. máj 2009

komisakpd
v polsku, aspon co ja viem, tak ho kupis v stredu na jarmoku v Jablonke, vo stvrtok a sobotu na jarmoku v Nowom Targu, alebo potom v obchode v N.Targu

nataly05
20. máj 2009

My sme prvý kočiark kúpili tiež PL ale trhovisko neodporúčam radšej normalný obchod, kde sa dá pre prípad potreby vrátiť. (kočiar ťahal stale do prava) Teraz sme Jumpera kupili pre istotu zo slovenska aj keď cezinternetový obchod, lebo to bolo najlacnejšie, ale aspoň viem že tam môžem zavolať keď by sa niečo pokazilo

avanka
20. máj 2009

Ja som ho dnes videla u nas a je ozaj pekny

juliankaaa
21. máj 2009

my sme si ho kupili v Nowom Targu, ale v obchode, mame od neho papiere, blok a samozrejme zaruku 🙂

danu
24. jún 2009

blanchetka • Dnes o 21:00
Caute vsetky maminky!

Prosim vas, vedeli by ste mi poradit?!
Neviem sa rozhodnut, zaujal ma kocik tako jumper X. Mate s nim nejake skusenosti? Ak ano, prosim, piste mi IP. Velmi by ste mi pomohli.
Dakujem!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

juliankaaa
24. jún 2009

danu...rada by som ti o nom porozpravala, ale zatial nemame kociarik v akcii......ale moje poziadavky zatial splna 😵

blanchetka
26. jún 2009

Aj tak dakujem Juliankaaa, nie je ten kocik prilis velky? Ja som ho totiz to nazivo nevidela.

juliankaaa
26. jún 2009

moc velky nie je, ak budes chciet tak ti ho mozem premeriat, ako hlboku vanicku,....
mne sa na nom paci ze je vyssie posadeni a nie ako tie nizke kociariky, potom ze ma vecie kolesa, co je vyhoda hlavne ked sa bude treba brodit cez sneh, potom ze sa da vanicka, sportovy a aj vajicko naklikovat v obidvoch smeroch a to naklikovanie je fakt jednoduche a hlavne co malokore kociariky maju je ze sportova cast sa da dat uplne do lahu, chrbat, aj nohy...povodne som chcela Colleto austin, len tam ta sportova cast sa neda dat do lahu, to ma na nom odradilo, inak my sme ho kupovali v PL v obchode no a mna zaujal hned ako prvy a bez neho som nechcela odist, aj ked je tam dost ruzovej a neni iste ci budeme mat babu 😵

blanchetka
26. jún 2009

Ahaa, ja som chcela tu kolekciu so srdieckami. Mne sa tieto kociky pacia, su vyhodne, splnaju parametre, ktore ocakam od kocika. Prosim ta, za aku cenu si ho kupila v PL?
Nevieme, ci sa nam oplati ist do polska, alebo si ho kupime radsej na slovensku, tu ho maju za 9340sk spolu s autosedackou.

juliankaaa
26. jún 2009

my sme ho kupili za 8500,- ako trojkombinaciu, cize aj s autosedackou a pri nej bol aj ten adapter(taka kovova konstrukcia) na nakliknutie na konstrukciu kociarika, k tomu sme dostali sietku proti hmyzu na autosedacku, ochranu proti dazdu-ten prsiplast ci ako to nazvat a tasku na kocik
inak my mame presne kolekciu Tako Jumper X srdcia, len tie co pozeram na nete tak maju sive konstrukcie, nas ma ruzovu 🙂
no a ked sme ho kupovali tak ho mali v tejto ruzovo-sivej, fialovo-sivej a taka kriklavozlto-sivy

juliankaaa
26. jún 2009

pozeram ze si z Trnavy, neviem musis sa rozhodnut ci sa ti oplati ist, ale v polsku sa oplatia kociariky, postielky, supravy do postielok,....
no a nemusia akurat vtedy mat ten kociarik v obchode, my sme ho inak kupovali v Nowom Targu

sasrnka
27. jún 2009

Ahojte. Pisala mi blanchetka, ale vidim, ze je vas tu viac, tak pisem sem.
Mam Tako Jumper, uplne tu prvu verziu, s Jumper X nemam skusenosti, ale myslim, ze hlboka vanicka a sportova cast je taka ista. My sme museli kocik reklamovat, takze si dajte pozor, ci sa vam to oplati kupit v PL... My sme vtedy kupovali v Cechach, tu este nebol... a s reklamaciou nebol problem, len si neviem predstavit ist s tym do Polska a medzitym nemat kocik... Zlomila sa nam konstrukcia v mieste zvaru a urcite sme neboli jedini, lebo v obchode sa ani na nic nepytali, len povedali, aby sme to priniesli a oni nam to na mieste vymenili. Inak, kvalita zodpoveda cene, na niektorych miestach odrazu najdem parajucu sa snurku.
Hlboka kobicka super v tom, ze sa da odkliknut a spiace babatko v nej zobrat. Nam stacila do 6. mesiacov, ale dcerka je malinka, tak neviem, ako u ostatnych. Ale dlhsie tam i tak nechcela byt, lebo uz bola zvedava, takze sme pouzivali sportovu verziu a to prave na zimu. S nanoznikom musim pochvalit, stacil nam fusak. Ine mamicky mali fusaky a velke deky a deti oblecene do 4. vrstiev... Nepaci sa mi ale polohovanie chrbatika. Je to akoby na popruhoch a to mi ide dost obtiezne, ked tam mam malu. Cely kocik sa mi hybe a ked zabrzdim, tak brzda je taka divna, ze mi nohou nejde odbrzdit 😠 Neviem, ake je to u toho noveho, ale skontrolujte si to. Inak je sportova cast dost dlha a super ide az do lahu, no pre vacsie babatka moze byt na zimu dost uzka. Ako som spominala, nam to nevadi, lebo sme drobci.

blanchetka
27. jún 2009

Dakuejm vam baby !!

juliankaaa
No neviem, ci sa nam to oplati, my mame v cene presne to vsetko co aj ty hovoris, a zasa nahodou, keby sme ho potrebovali reklamovat...
Ja som sa rozhodla pre tu fialovu so sivym kombinaciu, budeme mat chlapceka 🙂

mimisk
27. jún 2009

Jumper X je uz lepsie vyrobený, tie s menšími kolieskami bol začiatok na ktorom sa odskušali všetky chyby,ale stať sa môže chyba aj na tomto, je to len stroj, zvyčajne sa kazia kolieska

juliankaaa
29. jún 2009

ja zatial fakt neviem povedat ako v praxi bude tento kociarik fungovat, ale dufam ze ma nesklame 😵
ja pochadzam z oravy, cize ak by sa kociarik pokazil aspon mam dovod ist na oravu 😀, ale dufam ze nebude dovod ho reklamovat
sasrnka, neviem aku mas verziu ty, ale nasa sportova opierka chrbta nie je na poprujy, ale na taku packu
a ohladom tych kolies, v obchode som dostala radu, ze ich treba mastit, tam ako sa to koleso napichuje na tu konstrukciu, ale ze to treba olejovat na kazdom kociari, anik potom kolieska blbnu

blanchetka a este mam nanoznik na sportovu cast aj na autosedacku, ale to budes mat asi aj ty 😉 a sietku proti hmyzu na hlboku som si objednala s MMB

blanchetka
1. júl 2009

Hej, budem mat aj to 🙂
Som uz na ten kocik velmi zvedava 😉
V priebehu dvoch tyzdnov by mi mal prist..... potom dam vediet ako som spokojna, lebo ja som ho este nazivo ani nevidela 😀

juliankaaa
1. júl 2009

blanchetka...tak potom napis ako sa ti paci, aj tak si dobra, ze kupujes kocik bez ohmatkania 😀

blanchetka
5. júl 2009

jasne, potom dam vediet, som sama velmi zvedava 😀

sasrnka
5. júl 2009

mimisk, Tako Jumper x je tiez novinka, tak mozeme povedat, ze i tam musia chyby vychytat, lebo ma uplne inu konstrukciu... Ono, pokazit sa ti moze aj superdrahy kocik... A kolieska boli a su doteraz v pohode, ani defekt sme nemali a to sme prechodili rozne tereny. A vobec nic nevrzga, ani neskripe, takze toto je v pohode.
juliankaaa, som sa asi zle vyjadrila o tom polohovani chrbatovej opierky. Su to popruhy, na ktorych je pracka, ako si to ty pisala. Mozno to ide tazko iba mne, ale ine je, ked mas kocik prazdny a ine, ked je tam dietatko...treba si to vyskusat potom 😀
Az na par veci, co som tu spomenula, som s nim bola spokojna. Ale budem ho o chvilku predavat(o chvilku preto, lebo este pouzivam dost vajicko). Hlavne preto, ze je tazky a ja sama ho neuvladzem aj s malou zniest po schodoch a vlastne ani samotny. Ale to preto, ze mame velmi uzke schodisko a musela by som ho niest pred sebou. Takze, ked idem s nim von, tak musi byt niekto doma. Inak beriem golfky. To uzke schodisko nam pribudlo az neskor, je to pristavba, takze som predtym nepozerala na vahu a sirku kocika... Ale hlavny ucel splnil a vravim, ze v zime bol super-teply (a ked sa zaeretovali predne kolesa, tak aj v snehu).

juliankaaa
5. júl 2009

sasrnka...vies ked asi ani jeden kocik nieje uplne idealny a my zeny urcite na kazdom nieco najdeme 😅

sasrnka
6. júl 2009

Juliankaaa, tak to urcite 😀
Inak, mala som moznost vcera vyskusat a porovnat s Maxi cosi, co je ovela drahsi a poviem vem, ze Jumper vedie. Tazsi tak max. o 1,5kg. Ale! Ovladanie Jumpera jednou rukou, tam tazsie. A konstrukcia tam bola po roku pouzivnia uplne rozhrkana, som myslela, ze sa to rozsype. Uplne sa do bokov naklanal... Odpruzenie ziadne, Tako uuuzasne hojdalo. Strieska u nas super pevna a tam len kusok tenkej latky, v zime musi fucat dnu... Sedenie? Tam sa malemu rocnemu uz nohy nezmestili, trcali a sedacka sice supper vypolstrovana, ale taka, ze v zime naobliekane rocne dieta sa bude tlacit... Celkovo, fakt som rada, ze som nedala tolke peniaze za znacku.

komisakpd
16. júl 2009

baby ja som kupila TAKO Jumper X a som veeeeeeeeeeeeeeelmi spokojna..pred porodom sme kupili taku PL klasiku no som sa u nadavala ako... tak sme po mesiacikupili tento a som velmi spokojna, neda sa to ani porovnat..vsetko, ovladanie, skladanie do auta, pohodlnost..jednoducho maly, lahky, sikovny atd..my mame olivovy

sasrnka
19. júl 2009

Ak ma niekto zaujem, predavam tento kocik, ako trojkomninaciu. Potrebujem lahsi kocik...
Kludne napisem aj klady, ale aj zapory.
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...