Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

monicka6101
3. sep 2010

Ahojte dievcata...prosim poradte mi niekto,objednali sme si v obchode kocik tako jamper Gt.Kocik uz dorazil je nadherny ale zistili sme ze konstrukcia nieje Gt ale je jamper X.Boli sme sa na to spitat na predajni a predavacka nam povedala ze to je uplne jeno ci je to X alebo Gt ze im to tak dodavatel nosi.Ale myslim si ze to nieje jedno ked si objednate kocik GT tak chcete mat GT a nie konstrukciu s Xska.Ale vraj je to uplne to iste.Tak neviem ci tam mam zajst zvova alebo to mam nechat tak.Ale bojim sa ze ked raz budem chiet kocik predat tak kupujuci s tym bude mat tiez problem ze je konstrukcia s X ked je kocik GT.Tak keby ste mi mohli niekto poradit bola by som velmi vdacnaaaa 🙂
dakujem za kazdu odpoved

mimisk
3. sep 2010

ak ste si objednala verziu GT musí byť konštrukcia čierná a na boku musí byť názov GT, predavaćka mala pravdu ,že je to to iste,ale Gt má svoje označené konštrukcie, pravdepodobne ich zamenil ich dodavateĺ, lebo keď je kočík original zabalený od výrobcu musela tam byt konstrukcia GT, preto si myslim ze mate narok na reklamaciu

inseka
7. sep 2010

Aj ja sa pridavam k nazoru, ze Tako Jumper X je dobry kocik. Suhlasim s kikou7 akurat nas maly vyuzil hlboku vanicku 3 mesiace...jednoducho ju prerastol. Narodil sa s mierami 3.2kg a 52 cm ale hned od zaciatku je z neho velky papkac.
Myslim, ze sportova cast mu vyhovuje viac, moze vsetko sledovat...🙂 akurat ma vacsie rozmery...Iank som s nim spokojna...

majhar
9. sep 2010

Ahojte. My máme kočík Tako Jumper X kruhy a som snim maximalne spokojna. Pouzivame ho uz 3 mesiace a zatial som ziadny problem s nim nemala. Je perfektny, lahka manipulacia, skladanie a naklikovanie vajicka. A najviac chvalim kolesa, ze sa otacaju a su velke, takze vsade raz dva prejdeme.. 😉 .........vrelo odporucam....ja som si ho kupila cez internetovu stranku za 333 eur a k tomu sme dostali cestovnu postielku v hodnote 55eur zadarmo... 🙂

marienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulkax5
16. sep 2010

ahojte neviete aky je rozdiel medzi dema jumper kruhy a tako jumper x kruhy ?

e_kociky
16. sep 2010

@lulkax5 rozdiel tam nie je žiaden, ide o rovnaký kočík

poppy1
16. sep 2010

@kika7 ja mam vybraty kocik Tako Warrior, len neviem, ci nam vojde do auta (Citroen C3) ☹ chcem ho tam davat ale tak,ze konstrukcia aby bola vzadu a vanicka na sedadlach... Ty mas ake auto, prosim ta, ked vravis, ze s tym mas problem? dakujem pekne

mimisk
16. sep 2010

@poppy1 konstrukcia sa dá ak sa dajú kolieska dole,alebo potom na stojaka

poppy1
16. sep 2010

@mimisk no ja sa prave ale tomu chcem vyhnut, aby sa dali kolesa dole... Bexa nam do auta vosla, ma podobne rozmery, akurat na vysku ma bexa 28 cm a tako warrior ma 35 cm...cize to moze byt problem ☹

mimisk
16. sep 2010

najlepsie keby ste si to vyskusala, ale viem,źe do kratkej fabii na stojaka vošla

mimisk
16. sep 2010

@poppy1 najlepsie keby ste si to vyskusala, ale viem,źe do kratkej fabii na stojaka vošla

poppy1
16. sep 2010

@mimisk ved prave, potrebujem to vyskusat, len tu v mojom okoli nikto Tako Warrior nema...a predajna tu tiez nie je pokial viem...ak mi viete odporucit,kde maju v okoli bratislavy,budem rada. dakujem pekne 🙂

kika7
16. sep 2010

@poppy1 no práveže nám konštrukcia do kufra ( FABIA - krátka )nevošla, ale popravde sme ju neskúšali dať na stojáka..., takže my ju vozíme na prednom sedadle-niekedy s kolečkami, niekedy bez... a športová časť do kufra. Tým pádom celé auto zapratané :(

hhenike
22. sep 2010

Ahojte. Práve som objavila Tako warrior v novej farbe (aspon ja som zatial túto farbu nevidela). Je to tako warrior ilusion 10. Veeeeeel mi sa mi na obrazku paci. A pre warrior som uz pevne rozhodnutá, vyberám uz len farbu....
Predajcovia..... viete mi povedat, ze to co sa skrýva pod týmto názvom, tá tmavá cast, to je cierna, alebo tmavohnedá??? Lebo podla toho obrazku to nie je uplne jednoznacne.
Díky

hhenike
24. sep 2010

.... odpoved ziadna 🙂, tak ja som ho teda uz objednala. tesim-tesim 🙂 . Dufam, ze bude super ako na obrazku.

mimisk
24. sep 2010

@hhenike uz vám dali odpoved kedy bude, lebo pokial viem zatial este nie je vo vyrobe

hhenike
26. sep 2010

@mimisk ...aha, tak to som netusila. díky za upozornenie. ja som ho objednala, s tým, ze ho potrebujem koncom novembra, co mi bolo prislúbené, tak dúfam, ze s tým nebude problém....

mimisk
26. sep 2010

@hhenike preto som nedokazala odpovedat aka je to farby ,lebo som ho este nevidela v skutocnosti

hhenike
26. sep 2010

@mimisk ... ja som nakoniec objednala zo svetkocikov.sk. Odtial mi prisla odpoved, ze je to tmavohnedá farba 🙂 Tak len dúfam, ze bude aj v skutocnosti taký pekný, ako na obrázku.

mimisk
26. sep 2010

@hhenike tie obrázky strasne skreslujú, ak ho uvidím skor ako ho dostanete tak vám potom napisem

e_kociky
26. sep 2010

farba je tmavohnedá, ale tiež sa prikláňam k názoru mimisk - kočík nie je vo výrobe, budete naň čakať dlhšie 😉

smejo35
27. sep 2010

ahojte baby, prosím poraďte. mám záujem o kočík tako jumpe X kruhy - tmavohnedý s kruhami. kočiar potrebujeme koncom novembra, začiatkom decembra. pozerala som si rozmery vaničky sú 75 x 35 (d - š) - mne sa to zdá dosť úzke, keď si predstavím, že tam mám dať bábo v perinke a fusaku. Máte s týmto kočiarom nejaké skúsenosti, a asi do koľkých mesiacov je bábo v hlbokej časti? ďakujem vám vopred za rady 🙂

mimisk
28. sep 2010

podľa skusenosti mojej svagrovej , vanička sa jej v zime osvedčila výborne, mala sa jej narodila v máji a v pohode malu vozila vo vaničke az do aprila kedy nasadila spotovú cast, ak budete mat babo v decembri nemali by ste mat ziadny problem, tako teraz aj zacalo robit original fusaky do svojich kocikov, ktorý sa da rozdelit na kratsiu a predlzené cast, moznostou priputania aj na sanky, Ta skratená verzia sa da pouzit aj do vanicky aj do autosedacky

lulkax5
28. sep 2010

@smejo35 my ho mame doma lebo ocakavame krpca zaciatkom decembra a myslim ze v pohode aj fusak mame hrubsi myslim ze babatko sa tam zmesti 🙂 ale radsej nech poradi niekto kto to vyskusal, ale ja ked som si citala rozne prispevky tak velmi vela bab malo este mensie vanicky a hovorili ze pohodka . Tak drzime palce 🙂

smejo35
28. sep 2010

Ďakujem pekne

l81
9. okt 2010

Ahojte. Mna zaujal novy Tako Warrior Jeans. Ne viete mi poradit, ci je latka nepremokava? Pretoze na jednej stranke pisu , ze je a na druhej , ze nie je. Rada by som ho najprv videla ``na zivo``, ale nemozem najst nijaku predajnu v Trnave, alelbo okoli, kde by ich predavali. Neviete nahodou o nejakej?

mimisk
9. okt 2010

tako warrior jeans sa bude predavat az priebehu novembra, je to nepremokavá látka, zatial ho neuvidíte nikde na predajni,lebo sa vyrobil len jeden kus na fotenie a ako vzorka na výstavu do Ruska, ale ak by ste mala zaujem napisem vám IP kde by ste ho mahla blizkosti trnavy vidiet v tom novembri

e_kociky
9. okt 2010

Warrior Jeans je vyrobený zo 100% bavlny, látka nie je vodeodolná, je premokavá, vo výbave kočíka je pláštenka, ktorá sa odporúča použiť proti dažďu prípadne snehu - toto je uvedené v najnovšom katalógu firmy TAKO pri popise kočíka Warrior Jeans. Kočík síce ešte nie je plne vo výrobe, ale je určite vyrobený z klasickej rifloviny, mal som ho možnosť vidieť osobne. Nie z bežnej látky ako sa vyrábajú kočíky Tako.

l81
10. okt 2010

Dakujem za odpoved. Takze teraz si zas mozem vybrat z dvoch moznosti 😀. Ale tusila som, za asi to bude obycajna riflovina, co je velmi neprakticke...