Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

damiana
23. júl 2010

Ahoj chcem sa spytať niejakej dobrej duše, čo by mi poradila, kde by sa dal vidieť kočik Tako warrior naživo, myslim daku predajnu na slovensku. Vopred dakujem za informacie. prosim IP 😉

krtica11
23. júl 2010

ahoj damiana ja som ho videla u nas v Žiline len v jednej predajni a kupili sme ho v polskom tešine

oxana1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oxana1010
7. aug 2010

@krtica11 koľko ste zaplatili a čo všetko pri ňom bolo

oxana1010
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oxana1010
7. aug 2010

@krtica11 ja som ho videla tak,že mi ho poslali a dali mi možnosť vrátiť ho, kontakt na stranke svetkocikov oni ho majú asi na predajni, ja som ho vrátila a zároveň si objednala inú farbu

krtica11
7. aug 2010

oxana1010 mi sme nakoniec kupili tako WARIOR je tam väčšia vanička ako na tako JUMPER stal nas 325 Eur ale komplet trojkombinacia a k vajičku aj adapter aj plaštenka mam ho na fotke pozri sa.

oxana1010
7. aug 2010

@krtica11 kde si ho kúpila, ja som nenašla tak výhodnú cenu

krtica11
8. aug 2010

oxana1010 boli sme v polskom tešine na malo trhu hned za hranicami mali tam super vyber.Je to maly obchodik priamo na trhovisku.

svetkocikov
8. aug 2010

@krtica11
tak len dúfať, že to nieje napodobenina a že výdrži bez poruchy

krtica11
8. aug 2010

svetkcikov dufam je to tako tak to hadam niečo vydrži

mimisk
8. aug 2010

krtica podla fotky co mas v profile je to na 100% 😵

maria_1
11. aug 2010

@mimisk keď si ho už kúpila tak sa netráp, radšej nám napíš ako si z nim spokojná

mimisk
11. aug 2010

😵

peha81
15. aug 2010

http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2078-Databaza-... baby je tam aj tako jumper X piratz,,,ja som si prave objednala iba ten klasický,,mám sa dáko obávať 😖

awalancha3
24. aug 2010

prosim vas, to nikde v blizkosti BA nie je mozne v ziadnej predajni vidiet kociky TAKO nazivo??? musim ist az do Holica? a mne sa paci tako warrior carbon zboznujem ruzovo fialovu sladku farbu, ved bude pre moj sladky pokladik

awalancha3
24. aug 2010

@damiana

ahoj, prosim ta, nasla si niekde na svk predajnu kde je tako nazivo?

mimisk
24. aug 2010

@awalancha3 farba carbon by sa mala vyrábať az koncom septembra

damiana
24. aug 2010

@awalancha3 my sme patrali, ale nikde tako warrior nemaju , mi pojdeme koli nemu az do Holica. Chceme ho najprv vidiet na zivo, a potom objedname farbu podla seba, nam sa velmi paci /pirat/ , a v Holici je velmi mila pani, ktora je nam ochotna ho objednat 😉

awalancha3
25. aug 2010

@mimisk
..................ano, ano...... kocik planujem kupit az koncom septembra, zaciatkom novembra, myslite, ze to by uz mohlo byt v predaji? je velmi malo peknych ruzovych kočíkov......

awalancha3
25. aug 2010

@damiana
.veru, veru......ani ja som nevypátrala, tiež asi budem musiet ist až do Holiča...........

awalancha3
25. aug 2010

@mimisk ....no ja neviem, ale na stranke nemenovanej je v ponuke skladom v Košiciach............... tak som v rozpakoch

e_kociky
25. aug 2010

sú už k dostaniu priamo u výrobcu, je možné zakúpiť ich už teraz, nakoľko majú vyrobené pár kusov ako výstavné vzorky, ale naplno sa začnú vyrábať až v septembri ako píše mimisk 😉

Ináč nie všetko čo je uvádzané skladom to tak musí byť 😉

mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkocikovsk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkocikovsk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
awalancha3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimisk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika7
31. aug 2010

Ahojte, ja používam Tako Jumper X už 10 mesiacov a som s ním maximálne spokojná. Myslím, že všetky konštrukcie sú podobné. Hlboký som používala od novembra do apríla ( nemala som fusak, malá mala overal, na to deku a na to ešte ten kočíkový kryt ). Potom sme prešli na športovú časť, no väčšie pohodlie pre bábo si teda neviem prestaviť. Dľžka na ležanie je luxusná!!! Moja malá má teraz Nejakých 74 cm a keď spí, tak má vystreté nohy a ešte fúru miesta! A je úplne vodorovne. Čo sa mne osobne páči na športovej časti je, že si ju môžem pohodlne preklikávať v smeroch. V lete sa mi páčilo, že som zo strechy dala dole kryt a bola tam taká šieťovaná časť, takže tam pekne prúdil vzduch... Na zimu má aj dobrú strechu ( ak by " náhodou " prišla nečakane nejaká fujavica, strecha sa dá sklopiť pomaly až pred dieťa 🙂 A keď bábo leží, tak je chránené vysokými stenami kočíka. A ešte ku konštrukcii - úplne ideálna do zimy na sneh ( kolesá ). Konštrukcia je stále pevná, vôbec sa mi nezdá nejaká labilná... Jediné mínus, čo ma fakt mrzí je, že sa nám vojde do auta len takým spôsobom, že konštrukcia na predné sedadlo ( aj to musia ísť kolesá dole ) a vanička alebo športová časť do kufra 😒

Inak tento kočík nemá chybu 😉

e_kociky
1. sep 2010

@kika7 tiež si myslím že nemá chybu 😉
super že si spokojná, vymenovala si všetky prednosti tohto kočíka 😵