Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

sasrnka
11. okt 2009

Suhlasim s Mimisk. Ono ozaj za tu cenu nemozes ocakavat luxus. Ale videla som drahe kociky, ktore by kvalitou neobstali tomuto. Nehovoriac o tom, ze niektore tie supermoderne dizajnovo prepracovane kociky sa niekedy zdaju pre deti dost nepohodlne.

supi
11. okt 2009

Dakujem za odpovede, a v porovnani s takymi Jane alebo Teutonia su Tako na akej urovni? Lebo tie som videla nazivo ale Tako nie.

mark33
12. okt 2009

Supi, to ako keby si chcela porovnáť Octaviu s Volkswagenom, a Tako sa s Teutoniou ani porovnávať nedá 🙂

supi
12. okt 2009

no znacka je jedna vec ale kvalita?

sasrnka
12. okt 2009

Supi, pri tychto dvoch znackach a kocikoch(Tako a Teutonia) musim povedat, ze znacka a kvalita spolu veeelmi uzko suvisia. Teutoniu som nepouzivala, len niekolkokrat videla a skusala vozit a uz len z tohto ti mozem povedat, ze mark ma pravdu. Ale vzhladom na cenu, je Tako podla mna fajn kocik, bola som s nim spokojna, hlavne ked bolo chladno. Predavam ho kvoli tomu, ze potrebujem lahsi kocik, ktory aj sama mozem vyniest po uzkom schodisku.

vencurka
12. okt 2009

ahojte, ja som si kupila kocik tako jumper x od jednej mamicky, ktora ho mala 3 mesiace, takze ako novy, je super zatial som s nim spokojna 🙂
tuto temu som nasla nahodou, a precitala som si ju od zaciatku, a musim povedat ze mmi tie posledne prispevky pripadaju ako lacna reklama,
Babula ja som si od mimisk objednala autosedacku vo farbe 01 - cierna a zelena, a teda bola som nemilo prekvapena ked som v baliku nasla uplne inu kombinaciu. a dalsie prekvapenie pre mna bolo, ze som v zasielke nenasla fakturu len zarucny list, bol sice potvrdeny ale ako sa mozem na to spoliehat, ked k reklamacii je potrebny hlavne doklad o kupe.. 🙄 A este ma prekvapilo to, ze mi predavajuca ani neoznamila ze mi autosedacku zaslala, vlastne len odpovedala na moje e-maily 😒
A mily pristup som zazila az ked som si ju nanovo objednavala od ineho dodavatela, ktoreho tu nebudem menovat, lebo nemusim nikomu robit reklamu 🤐

babula
12. okt 2009

vencurka kazdy ma asi inu skusenost, ja som napisala svoju, nemozem za to aku skusenost mas ty, ja tu nemam preco klamat,ked som bola spokojna,tak som to napisala...a co sa tyka tych farieb, som rada,ze som videla potahy na zivo,lebo v skutocnosti vyzeraju uplne inak, a ja mam farbu 01-a to je hneda s gulickami,tak mozno 01 je ich viac -neviem,nikoho neobhajujem,len som napisala svoju skusenosti...a co sa tyka kocika,tak suhlasim,podla mna je za taku cenu super 😉

mimisk
12. okt 2009

mila pani vencurka, ja som sa Vám ospravedlnila,že pravdepodobne doklad o kúpe sa nám vytratil ,keď sme balili autosedačku,čo sa týka farby som poslala zelenú ,ale bohuźial bol tam odtieň šedej a vy ste chcela čiernú autosedaćku som vám chcela vymeniť na vlastné náklady,ale vy ste sa uponáhlala a už ste si ju objednala inde pritom sme sa dohodli na výmene, ale máte na to právo, myslím ,že sme to vyriešli bez nejakých zbytočných konfliktov

petkaa28
12. okt 2009

ahoj supi, nepripada mi byt ako burzovy...neviem ako je vysoky - ja mam 184 a je mi super, priatel ma 194 a musi si dat rucku smerom hore, inak super...predne kolieska su vacsie, naozaj to super vyzera..
presne mame tako jumper gt rider cerveny

petkaa28
12. okt 2009

supi, toto su jeho foto, neviem ci to nejak pomoze..
http://www.facebook.com/album.php?aid=2038856&i...

supi
13. okt 2009

Baby dakujem, este jedna otazka 😅 , aky je rozdiel medzi jumper X a GT?
Este raz dakujem.

vencurka
13. okt 2009

Pami mimisk neviem co je podla vas unahlenie sa 😕
autosedacku som si objednala 19.9 uz v emaily som vam pisala ze ju potrebujem surne. Autosedacku ste sice bola ochotna vymenit ale zaslali by ste mi ju az 5.10. A kedze sme mali cez vikend cestovat, autosedacku som musela ist kupit do najblizsej predajne. Alebo som na nu mala cakat viac ako dva tyzdne od objednavky? A po dalsie: reagovala som na cierno zeleny kocik, nie sedo zeleny, ak sa farby lisia tak ste ma na to ako predavajuca mali upozornit a overit si ci chcem sedu.
No a ten blok? Ja som uctovnicka a taketo veci chapem, ak nieco zasielate na dobierku, je vam to zaslane na ucet, preco to blokovat aj do pokladne? Zdanujete potom dva krat ten isty prijem? Podla mna to bola len vyhovorka.

mark33
13. okt 2009

Rozdiel je len v dizajne, farebných kombináciach a vo farbe konštrukcie. Takisto v tom, že X si môžeš kúpiť bez autosedačky, GT sa predáva ako celok, s autosedačkou aj slnečníkom. Ináč funkčnosťou je to to isté

mimisk
13. okt 2009

pani vencurka vy ste mi peniaze neposielali na účet,ale ja som vám ho posielala tovar na dobierku.Jja som Vám posielala čislo účtu,ale vy ste mi za 2-alebo 3 dny napisala,že Vám ju radšej mám poslať na dobierku,takže dvojakému zaúčtovaniu neprišlo, mna nemusíte učiť účtovníctvo ja som ho študovala

vencurka
13. okt 2009

Uz som sa viac nechcela k tomuto vyjadrovat ale kde vam tie peniaze zasle posta? Donesie vam ich postar do pokladne?

mimisk
13. okt 2009

je vidieť ,že nemáte skušenosti,ako je možné platiť na dobierku,že existujú dva spôsoby 😀

vencurka
13. okt 2009

A u vas je vidiet ze nemate skusenosti so slusnym jednanim 😝

mimisk
13. okt 2009

vy stale riešite nejaké ako čo som mala zaučtovať, tak Vám odpovedám tak sa veci majú

supi
15. okt 2009

Ahojte, aky fusak,znacka, je vhodny do Taka, alebo je to jedno?

petkaa28
15. okt 2009

supi, myslim, ze je to jedno....podla velkosti sa tam zmesti hocico🙂))
vencurka a mimisk - nechcete sa ist urazat a vadit niekde inde??? vidim, ze uctovat viete obe, ale citat vas asi nikto neucil - toto je tema ohladne konkretneho kociku, a nie o vas dvoch a vasom uzasnom spore, ktory musite riesit cez chat...
hovorite si seriozna obchodnicka a slusna zakaznicka???ja mam tiez obchod (nie s detskymi vecami), ale obchodne vztahy riesim iba s klientom. neviem ako ste na tom vy dve, ale toto co tu predvadzate by bolo riadne pod moju uroven....ci uz ako obchodnicky, alebo ako zakaznicky..
vazne sorry, ze sa miesam, ale niekto vas zastavit musi...

sasrnka
16. okt 2009

supi,mam oskusany fusak Kaiser a ten mi sedel v sportovej casti dobre, aj bol teplucky.

mimisk
16. okt 2009

existuje fusak ,ktorý má skrátenú formu ten sa používa do vaniečiek alebo autosedačky a potom sa dá predĺźenie a ten sa použiva do sportovej verzie, dajú sa tam prevliecť aj popruhy, vnútri je teplý flis

ikke
17. okt 2009

kasperka1983 • Dnes o 17:40
Prosim Vás kto ste tento rok kupil kocik Tako Jumper ... potrebovala by som radu, lebo mojmu manželovi niekto povedal ze nie je dobre ked sa vanička dá polohovat ale ja osobne si myslim že by to maličkemu vobec nemalo vadit 😒
Prosím dajte mi niekto vediet
Ďakujem Jarka

mimisk • Dnes o 18:03
praveže je to výhoda, keď je polohovanie, babätku to vôbec neprekáža

mark33 • Dnes o 18:37
kasperka téma o kočíkoch tako jumper tu už je
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
A čo sa týka opierky, využiješ ju hlavne pri staršom dieťatku, ktoré už zaujíma okolie ale ešte je malé aby riadne sedelo, a pokiaľ to manželovy prekáža, nemusíte to používať, je to skryté pod matracom takže to vôbec pri užívaní vaničky bez polohovania neprekáža. My sme pri malom mali kočík Chicco kde bolo aj polohovanie matraca a využívali sme to často, nepoužívali sme vankúš ale mierne sme to nadvíhli. 😉

smailinka
18. okt 2009

mark33, chcem sa spytat, mam Tako Jumper X a mam troska problem s tym, ako dam fusak do sportovej casti...mam fusak emitex, konkretne tento: http://www.detskeboty.cz/fusaky-exklusive/fusak... a neviem ako ho tam upevnim, kedze popruhy sa nedaju odpojit, ako napriklad pri Slapi kociku.. viete mi poradit????

mark33
19. okt 2009

smailinka pásy sa dajú vyberať

smailinka
19. okt 2009

tak som to este neobjavila 😀 😀 😀 kuknem na to....vdaka.

lidus2
20. okt 2009

ahoj holky,jsem trosku zdaleka,ale kocarek mame stejny 😀
mame tako jumper http://www.kocarek.com/cz/tako--jumper.php cislo barvy 10
s hlubokou korbickou jsem maxinalne spokojena,najezdili jsme s ni min.500km,jsme hodne do terenu a tento kocarek se nam opravdu osvedcil.Matyska tam jeste ted narvu i s fusakem a to meri 71cm a vazi pres 8kg...ale bude tam uz jen do zitra 😀
se sportakem je to pro me katastrofa 😠 plastenka na kocarek nesedi pokud mimi lezi,coz se u 6mesicniho mimi stava casto a urcite to bude jeste chvili trvat.Je usita pro sedici dite.To same nanoznik.Jak polozite mimi,tak to vsude trci a fouka do nej.Za dalsi se mi vubec nelibi jakym zpusobem se posazuje dite.Vzadu jsou dva popruhy,ktere musite jednou rukou drzet a druhou stahovat,ale uz nevim kterou bych si mimi pridrzovala,aby mi netlacilo na ty popruhy a slo mi to lehce.Kdyz jsem s nim v lete obcas vyjela,tak jeste Matysek nesedel a kdyz jsem s nim vyjela nez zacalo byt opravdu osklive pocasi...urcite to bylo i u vas,vitr,zima,snih 😖 😖 ...tak jsem si pod sedacku strcila hlavu a rukama utahovala popruhy 😠 otresny!!! taky se mi u nej nelibi kosik ve tvaru batohu.Proste kdyz jsem neco ted hned potrebovala najit,tak to bylo az vzadu.Asi po mesici jsem si od prodejce kocarku objednala otevreny a jsem spokojena 😀
taky se mi ten sportak tezko nadzvedaval na obrubniky.Asi je vyvazeny na jizdu ve smeru,ale ja chtela na Matyska videt,tak jsem pekne posilovala 😀 😀
jak jsem psala,korbicka je opravdu uzasna 😀 😀 jezdime s ni pres 6mesicu a zadna chybicka,plastenka je ok,nanoznik take sedi 😀
jedina chybicka pro me je sportak ☹ a to jsem z nej byla tak nadsena a stal nas opravdu malo...7600 i s autosedackou.
Takze uz pres mesic mam vyhlidnuty kocarek,uz jen sportak,do terenu,s poradnou plastenou.Nanoznik si sice musim dokoupit zvlast,ale u taka jsem si kupovala kosik 😀
joo a tako jumper je taky dobry do terenu,my s nim najezdili takovych km a proste uzasny.Zadni kolecka jsou dobre odpruzena,takze zvladl kameny,koreny...no proste vse co v lese najdete 😀
skoda,ze to nemaji nejak vychytany.Mozna jsem nespokojena pouze ja a pokud se vam libi,tak jedine dobre 😀 i na pul roku pro ne udelal dobrou sluzbu a bude cekat na druhe mimi 😉 😀 😀
tak se mejte krasne pa
joo a nevim jak je to u XJumperu,ale u toho naseho jsou vzadu takovy sponky,ktere se musi protahnout dirkama,pokud tam uz mate fusak,tak se s tim manipuluje uplne na prd 😠 😠

lidus2
20. okt 2009

a fusak mam tento a je naprosto uzasny 😀 😀 jaky je ten EXKLUSIVE nevim,ale asi taky dobry 😀 😀
mam barvicku bezova-bezova a novy sportak bude cerny,tak se bude hodit i tam 🙂
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p...

smailinka
21. okt 2009

lidus, fusak mame teda rovnaky, no natrapila som sa, kym som ho tam dala...my mame jumper X a so vsetkym som spokojna, okrem toho sportaka...maly este dobre nesedi a tie popruhy su take velke, ze mi tam pada....no dako to uz prezijeme....esteze mam doma dalsie dva kociky 😀 😀 😀

lidus2
21. okt 2009

smailinka no tak to se mas,ze mas doma dalsi dva kocarky 😀 to bych take nic neresila 😀 ja si bohuzel nemam ani odkoho na chvili pujcit,tak se Matysek tlaci v korbicce i s fusakem ☹ uz mi chce sedet,tak ho zvednu s fusakem a za zada mu nacpu tu tasku na kocarek a je spokojenej 😀
dne sjsem si jela pro novy sportak,ale nevyslo to.Ted momentalne mam korunky jen na ten ve sleve.V kam.obchode uz starou kolekci nemeli,ktera je mimochodem uplne stejna jako ta predesla,tak jsem ho zkusila jeste objednat na netu...treba ho budou mit v jinych prodejnach 😀
mej se hezky ahoj