Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

rici13
1. nov 2009

babo budem mat vo februari, za tu cenu je hlboký kocik,sportový,autosedacka,adapter na autosedacku, taska na rukoväť,plaštenka ktorá patrí aj nahlboku aj sportovu cast,sietka na autosedacku, link na ich stranku ty posielam mailom

bibi13
1. nov 2009

dakujem ti veľmi pekne.. idem pozrieť...

sisi08
5. nov 2009

ahojte, my máme Tako Jamper, kupovali sme ho v januári v Novom Targu a stál okolo 8500 korún.
Som s ním veľmi spokojná. U mňa zabodovalo hlavne to, že je tam naklikávací systém a že športová časť sa dá nakliknúť v smere aj v protismere jazdy. Ďalej som ocenila, že rúčka sa dá sklopiť, keďže sa potrebijeme zmestiť do výťahu. Ide ľahúčko, má nafukovacie kolesá, tak trochu terénne. Aj keď bývame v meste, oceňujem to, človeku sa to nezdá, ale výmoľov, obrubníkov a poškodených chodníkov sa musí zdolať veľa 🙂 . Jednoduchá manipulácia, ľahko sa skladá
Jediné, čo by som mu vytkla - na to sme prišli až teraz, keď sme kúpili zimný fusak je, že sa bezpečnostný pás, ktorý ide zhora cez ramienka a zboku je napevno zopnutý. My sme kúpili fusak EMITEX, ktorý má na spodnej časti vyrezané otvory na prevlečenie bezpečnostných pásov - hore od ramienok, zboku a zdola pomedzi nožičky. No a problémom je to, že pás zhora a zboku je spojený a nedá sa rozdeliť. Tak toto výrobcovia nedomysleli.Tým pádom ani pohodlne prevliecť cez fusak. Zatiaľ to však zvládame, pretože ak je malý naobliekaný a vo fusaku, tak je taký napresovaný, že nehrozí, aby vypadol 🙂 .
Ak máte nejaké otázky, tak sa pýtajte

sasrnka
6. nov 2009

sisi08, ja mam sice prvy model Taka,neviem, ci sa to odvtedy zmenilo, ale tie popruhy mi idu rozobrat uplne. Skus hodit foto.

bibi13
6. nov 2009

ahoj sisi08.. ktorý model taka máš? či su všetky rovnaké?

smailinka
6. nov 2009

sisi, ja som to riesila s predavajucov, tie popruhy bocne jednoducho vytiahnes uplne, prevlecies ich cez fusak...ja som sa s tym dlho zabavala, slo to tazko, ale fusak tam je...len ma maly malo miesta, to ma hneva ☹

sasrnka
6. nov 2009

Ahoj bibi... Pozeram, ze si zblizka. Jumper-a mali aj v predajni v MA na Malom namesti. Ci este stale, to neviem, ale urcite tam bol. Chcela som ho tam kedysi kupovat i ja, ale vtedy bol uplne novy a stale nechodila objednavka, tak sme ho kupili v Cechach. A keby tam nebol, tak mozes prist pozriet k nam 🙂 Ale neviem, ako dlho ho budem mat.

bibi13
7. nov 2009

ahoj Sasrnka.. a ktoroho Jumepera máš?? ja by som chcela tako jumper GT.. tak neviem, určite tam skočím, dakujem typ..x

olienka12
7. nov 2009

Ahojte,ja ked som sa pytala aky je rozdiel v tych GT,X,FX... pani kt. predava kociariky v PO mi povedala,ze sa odlisuju vo farbe konstrukcie,dizajne koliesok a vo farbach potahov.. konstrukcia je ta ista a vsetky sa uz dodavaju s velkymi kolieskami. Este jedna vec,ked budete kupovat,tak si overte aku vanicku kupujete,ci je tam polohovanie alebo nie,lebo nikto Vam nezaruci,ze ten kt.model ma polohovanie, az na konkretnom ks zistite 🙂

mimisk
7. nov 2009

modely gt ,fx a x by mali mať už všetky polohovanie,bez polohovania sú hlavne Jumpre,ktoré sa vyrabali do polovice tohto roka, potom ich začali už robiť všetky s polohovánim,ak by ešte niekde boli tak ide o staršie modely

matenka
11. dec 2009

čaute kočky, mne sa tieto kočáriky veľmi páčia, ešte som uvažovala o x landeri xa, ale tento sa mi páči viac ale počula som, vraj je dosť ťažký, neviete mi niekto poradiť?

mark33
11. dec 2009

matenka váži cca 15,50 kg. Dosť na to, niesť to sama niekde na piate poschodie, ale ok občas to vyniesť k výťahu z prízemia, prípadne ak bývaš v dome, potom si myslím, že to nehrá veľkú úlohy ak ti tako vyhovuje 😉

matenka
11. dec 2009

a nevie mi niekto poradiť, kde by som ho mohla vidieť naživo v okolí ba, tn, alebo kn? potom by som už nemala problém objednať si ho aj cez net, ale kedže som ho ešte nevidela, len na obrázku, bojím sa aby som nebola sklamaná, ďakujem

petty88
25. dec 2009

ahojte tehulky, mam jeden problem neviem sa rozhodnut medzi kocikmi Tako Jumper X a Verso VR Connect. Neviete mi poradit ktory z nich je lepsi, zatial som ani jeden nevidela nazivo. A najma by ma zaujimalo ktory ma vacsiu vanicku....dakujem

garonka
25. dec 2009

petty tako ma menšiu vaničku a aj sa mi zda nízky, my mame Camarelo a sme snim nadmieru spokojní 🙂

petty88
28. dec 2009

garonka diky za info, ja som tiez rozmyslala nad tym camarellom, najviac sa mi paci ta sportova cast....a nevies nahodou ci sa da kupit v polsku na trhoch a za aku cenu

garonka
28. dec 2009

petty v Poľsku som ho nevidela ale na trhu maju podobny myslím že sa volal Baby smile V- max je podobny ako camarello, ale cenu naozaj neviem aku mali ale asi taku ako aj tu

guapa103
29. dec 2009

sisi08 aj my mame emitex fusax a rozobrala som cely kocik aby som ho tam napasovala 🙂 ale ide to... tie vrchne remienky sa daju vyvliect... a netreba ani kocik rozoberat,ako som to robila ja 🙂 zo zadnej strany kocika na operadle pod latkou sa da nahmatat kde tie ramienka koncia (su prevlecene, cez taky umelohmotny stvorcek) a cez dierku sa daju vyvliect a zase navliect. to iste sa da aj s bocnymi remienkami (tusim) to si uz nepamatam, lebo my mame zatial stale vanicku a sportovy som len skusala, ze ci sa tam bude dat ten fusak... a ked som ho mala rozobraty, tak som si vsimla, ze to operadlo, je cele take dierkovane, takze sa v podstate da nastavit aj "vyska" remienkov...

matenka my sme sa na neho boli pozriet v holici - mimisk.sk

inak ku kociku - mame tako jumper X a musim povedat, ze som spokojna... zdala sa mi mala vanicka a myslela som si, ze sa do neho s malym aj s fusakom nepomestim, ale bude mat coskoro pat mesiacov ma vyse sedem kil a okolo 68 cm a mame emitex fusak (combi exclusive) a zatial sa zmestime. je tam sice uz len tak tak, ale kedze v kociku vzdy len spi, tak mu to ani nevadi. jedine, co je vidiet, ze je "polske" je, ze rucka ma trochu volu v nitovacich spojoch, ale po pravde ja by som si to ani neuvedomila, keby ma na to manzel neupozornil... je vyborny aj kvoli tomu, ze sa uplne v pohode zmesti do maleho vytahu a to bez toho, aby som musela sklapat rucku. kolieska su nafukovacie, akurat ze ventil je dost nestatstne umiestneny a strasne zle sa dofukuju (zatial sme to nastastie robili len dva krat). pokial ide o vahu, nepatri zrovna k najlahsim kocikom a rozhodne ho sama nedokazem aj s malym zdvihnut, ale ak je malo schodov, tak s nim normalne zidem (alebo aj vydem) tak, ze ho prevazim iba na zadne kolieska a tak ich suchnem po schode dole/hore (tam je najviac citit ta rozheglana rucka 🙂) a este co sme museli trosku domajstrovat bolo, ze vanicka sa v tom uchyte hybala - mala volu a ked som pohupala kocik, tak cela vanicka sa v uchyte hybala, ale to sme vyriesili tak, ze sme tie cupliky, co sa zacvakavaju oblepili paskou a potom to tam presne sadlo. celkovo zatial hodnotim, ze som s nim spokojna (hlavne pomer vybavenie/cena), lebo sa s nim velmi dobre manipuluje tym, ze su otocne predne kolieska. uvidime ako budem spokojna so sportovou castou...

iwuliatko18
3. jan 2010

Ahojte kočky, potrebovala by som radu. Neviete náhodou aký je kočík Danny Sport Prestige a akú má vaničku, či nie je náhodou malá??

mark33
3. jan 2010

iwuliatko vnútorný rozmer vaničky je 76x31x20cm
Mrkni sem, je tu téma o kočíkoch Danny Sport...

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

guapa103
8. jan 2010

...vcera som vyskusala sportovu cast... co je zmena oproti vanicke je, ze cely kocik je trochu nizsie a tym padom je horsi pristup do kosika, takze supnut tam naraz celu tasku s nejakym nakupom je trochu problem... skor to tam treba nahadzat po kusoch... tiez nie je celkom dobre vyriesena strieska, lebo ked je kocik uplne sklopeny, tak trosku setrili na latkovej casti, co sa zipsuje zo zadu na striesku a tym padom vznika na bokoch striesky diera, cez ktoru prefukuje.. tiez ked sa zapne nanoznik, tak nie je uplne presne napasovany, takze aj tam z oboch strach vznika diera... ale tieto nedostatky sa asi stratia, ak nebude kocik uplne na lezato, ale operadlo zdvihnute trochu vyssie do sedu... my, ale este nemozeme sediet, takze zatial nam viac vyhovuje vanicka.... a este jede postreh - so sportovou castou treba do maleho vytahu sklapat rucku, lebo je o nieco dlhsi ako vanicka..

majovka35
17. jan 2010

Ahojte a viete mi prosim niekto poradit, kde v Nitre si viem tento kocik pozriet aj nazivo?

guapa103
11. feb 2010

Baby z BA, ktore by ste si chceli obzriet Tako jumper, tak som ho videla v Avione v Alltoys

sisel
3. mar 2010

ahojte, neviete niekto o sportovom kociku esprit alebo espiro ajko, neviem ako sa to presne pise ale skor esprit?

inseka
22. mar 2010

Majovka35: v plastike je obchod best4baby a tam ich maju inde v NR som ich nevidela...

renatka9
5. máj 2010

inseka... ja som na ich stránke našla len Dema Jumper, ale nie Tako Jumper... takže podľa teba ich tam majú? lebo ja sa v pondelok chystám ísť aj tam, chcela by som totiž na živo vidieť ten Tako, nech ho potom môžem objednať z netu...

mimisk
6. máj 2010

dema jumper je uplne to isté ako tako jumper len oni si ich pomenovala dema a majú ich dosť predražené 😒

renatka9
6. máj 2010

ahá, aj sa mi zdali na vlas rovnaké... ďakujem 🙂

riki74
9. máj 2010

ahojte tehule chcela by som sa opytať či mate niekto skúsenosti s novým takom Warrior , veľmi rozmyšlám nad ním 😵

e_kociky
9. máj 2010

riki dobrá voľba, kočík je pekný, pekné šitie, super doplnky, je trocha ťažký, ale ak nepotrebuješ riešiť váhu kočíka tak myslím, že by si s ním bola určite spokojná. Jediné čo by som mu vytkol je to, že má predné kolieska trocha bližšie pri sebe, ak pôjdeš s kočíkom dopredu a potom zrazu cúvneš (napr. pred prechodom) tak sa občas tie kolieska o seba vzpriečia, proste sa okolo seba neotočia ako na klasickom štvorkolesovom kočíku 😒