Kočík Tako Jumper. Máte s ním skúsenosť?

lenka138
26. nov 2008

chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemá skúsenosti s týmto kočíkom

veronka
27. jún 2011

predan tako jumper fx, 3-kombinacia, cierno-tyrkysovej farby, velmi malo pouzivany s druhym kocikom, este rok v zaruke, bez poskodeni. Cena 220 €, kuk moje inzeraty, tam su aj fotky. V pripade zaujmu volat na 0911 187 705.

escape09
28. júl 2011

ahojte aj ja mam kocik tako jumper len som sa chcela opytat ci niekto nevie poradit .........da sa nasadit na ten kociarik sedacka Maxi cosi ???voprad Vam velmi velmi dakujem za pomoc 😉

ypsinka
26. mar 2012

Predám Tako Jumper x čierno-bielej farby (3kombinacia) za 160e, cena aj dohodou, kuk inzeráty 😉

terez111
25. aug 2012

@ypsinka Ahoj chcem sa spytat aku ma vahu ?

terez111
25. aug 2012

@renatka9 Ahoj ja som rada za prakticke rady.A nebala si sa cez internet nakupovat.Ja som dost opatrne no na 2 strane tie ceny su vyhodnejsie.A teda je dost tazky?? Dakujem

terez111
25. aug 2012

Ahojte , ak viete prosim poradte mi.Co viete o TAKO WARIOR SAILOR. Je tazky? Videla som len inzerat pouzivany 1 rok. Radsej niake nezainteresovane info od Vas, lebo oni mi urcite vsetko narovinu nepovedia. NO NIE ? 😉

renatka9
25. aug 2012

@terez111 ahoj, nebojím sa nakupovať cez internet, ešte nikdy som nemala zlú skúsenosť, že by mi tovar neprišiel, alebo podobne. raz sa mi stalo, že mi nestihol prísť vianočný darček na čas, tak som využila možnosť vrátiť tovar do 7 dní, na čo má teda každý zo zákona nárok a v pohode mi vrátili plnú sumu (samozrejme okrem poštovného). inak my s manželom sme pred rokom rozbehli internetový obchodík pre deti, takže sa dosť o to zaujímam.... no ale k veci..., čo sa týka toho taka jumper fakt je dosť ťažký, ale to asi takmer všetky kombinované kočíky, teda okrem tých drahších. inak sme s ním boli veľmi spokojní. plánujeme ho teraz predať, ak by mal niekto záujem, je len po jednom dieťati, využívaný asi pol roka, nie je mu absolútne nič, dokonca ani ten defekt sme nedostali ani raz 😀

bambinitrnava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambini
11. okt 2013

firma Tako ma v ponuke aj odlahcenu verziu je to najnovsi model Jumper Light....jednoduche pripevnenie vanicky k podvozku,system z kocika city movie ,skladny vaha podvozku 8,9 kg co nieje vela na kocik z nafukovcimi kolieskami. 🙂 vyborna cena a super kvalita 😉