Kočík Tako. Váš názor

kamilka12
22. jún 2008

Ahojte,

ktorá mamina má skúsenosti s kočíkom Tako? Z kočíkov, ktoré nie sú až tak drahé, sa mi Tako páči najviac. No stretla som sa v obchode s tým, že sama predavačka ma od neho odhovárala kvôli tomu, že sa veľmi kazí. Neviem čo konkrétne myslela, tak by som chcela vedieť názor tých, ktoré ho máte.Ďakujem

vydrnik
14. apr 2014

ahojte,my zme sa rozhodli pre Tako,a objednali cez Bazar.sk od jednej mamičky,už zme ho boli pozret a zme spokojní,maminka čo ho predává velmi sympatická,kočík má aj pérovanie bude sa dobre hojdat,aj farebne sa nám páči,zdarma dostaneme i pršiplášt a cena super,a super vetšie kolesa,

lentil22
25. apr 2014

ahojte, mne sa velmi paci kocik s velkymi kolesami a bez otocnych prednych kolies... taka klasika aj koli terenu. Mate niektora skusenosti s kocikom TAKO Acoustic??

mimisk
26. apr 2014

@lentil22 je to velmi dobry kocik a hlavne ma velku vanicku, nase zakaznicky su velmi spokojne

esunshine
29. apr 2014

Ja som mala okrem inych aj CAM, teraz mame Tako Jumper Light a som s nim ovela spokojnejsia ako s Cam-om. Cam-ky mi pridu strasne tvrde kociky, Tako ma skvele odpruzenie a aj dizajnovo sa mi paci ovela viac. Hlavne, co sa sportovej casti tyka. My sme s Takom nadmieru spokojni. Je to kvalitny kocik a vobec mi neprekaza, ze je polsky. Ved nie vsetko polske je zle, no nie ? 😉

kiakocikovsvet
1. máj 2014

@lentil22 je to jeden z najpredávanejších kočíkov

daniela106
26. máj 2014

Dobry den, citam tu skoro celu diskusiu, vidim ze su aj baby, co sa zaoberaju predajom kocikov. konkretne by som mala zaujem o kociar city move istanbul, viete mi povedat ci je biely, al. svetlo sivy? totiz v jednej predaj ni mi povedali tak a v druhej tak, taktiez by som chcela vediet aky je vnutorrny rozmer vanicky, vraj je dost uzka, ja cakam babetko v auguste, tak sa bojim ci sa mi tam zmesti aj v zime, a este ma zaujima autosedacka. Chcela by som autosedacku original tako city move, nie tu uni co sa dava ku vsetkym kociarom tako. Ma tato autosedacka striesku a nanoznik? a je ta strieska spevnena al. len taka ako na klasickych autosedackach tako. ďakujem krasne za odpoved

mimisk
27. máj 2014

@daniela106 farba kočíka je sivo biele, teda vrch je cisto biely a vanička sedá, rozmer vaničky je dĺžka x šírka x výška ) : 88 x 45 x 66 cm to je vrchná casť dolná je 84x 40, podla mna je dostacujuca velkost vanicky, co sa týka originalu vajička by som uz radsej investovala do maxi cosi, co pasuje aj na podvozok,ale podla nasich skusenosti úplne stači ta jednoducha z taka,lebo aj tak pocca 6-7 mesiacoch kúpite autosedačku pre vacsie dieta

luciferkax
27. máj 2014

@lentil22 každý veľký kočík so štyrmi veľkými kolesami je super voľba :P ja by som iný ani nebrala.. vyskúšala som viacero kočíkov a žiaden nebol tak suprový ako tento.. ked deturence kusok podrástli, kupila som bazárový ľahký športiak, ktorý sme mali napr. do mesta.. ale ku nám, na prechádzky, do lesa... super, deti sa vyspali v nom, aj ked mali dva a pol roka :D

daniela106
27. máj 2014

Praveze mne sa ta obycajna nepaci, ma len taku platenu striesku... Ta original ma aj nanoznik a striesku? Dakujem

klau0123
29. máj 2014

Nevie niekto, že sa da kupit aj zvlášť nánožnik na hlboku vaničku na kočik Tako Captiva Mohican vo farbe capuccino? Náhodou nemá niekto na predaj? Inak je velmi pekny, velky kočík. DAkujem.

maaaaaaaria
30. máj 2014

Kočík TAKO ACOUSTIC som si kúpila pre naše prvé bábo, používam ho necelé 2 mesiace a nemám veru dobré skúsenosti.
1. V prvý deň kočikovania mi sfúklo koleso...poviete si, veď bol dlho na sklade je to normálne....áno ale nedalo sa normále dofúkať, museli sme to robiť kompresorom
2. na troch kolesách zo štyroch sa objavili "osmičky" - a to zase nechodím po všetkých jamách
3. kočík ide "do strany"...keď tlačím kočík, samovoľne ide naľavo
4. dnes som bola 1x s kočíkom keď pršalo a prekvapanie nastalo hneď po 5. minútach-všetko začalo vŕzgať.

Ja len že košík sa mi veľmi páči a stál skoro celú moju výplatu, tak som dosť sklamaná z jeho funkčnosti.
Otázka znie: KOĽKO MÁM DAŤ ZA KOČÍK, ABY BOL NIE LEN KRÁSNY, ALE AJ FUNKČNÝ A PRAKTICKÝ???
Rozumiem, že veci majú svoju živostnosť, ale myslela som že v ňom povozím aj moje druhé, či tretie bábo...

Takže tak maminky, ak chcete tpekný kočík, tak si ho kúpte, ale ak chcete aj kočík, v ktorom povozíte viac svojích dietok, tak veru neodporúčam.

toľko moje skúsenosti.

mimisk
31. máj 2014

@maaaaaaaria to co vsetko pisete su chyby,že vám nebol poriadne vysvetlení kočik , knám keď príde zákazník tak mu ho predvedieme, skontrolujeme a poučime ho o údržbe

vivere
9. jún 2014

ahojte, ake mate skusenosti s tako moonlight??

mirruska
16. jún 2014

@mimisk dobry den, chcela by som sa spytat ci ma vajicko ku kociku Tako Sportime striesku. Dakujem za odpoved 🙂

mimisk
16. jún 2014

@mirruska ta lacnejsia ma, ta drahsia nie

mirruska
16. jún 2014

@mimisk ked si u vas na stranke zvolim moznost kocik + autosedacka je tam cena 60€. To je ktora? so strieskou alebo bez striesky? nemate nahodou fotku ako toto vajicko vyzera?

mimisk
16. jún 2014

@mirruska to je ta lacnejcia, foto si mozete pozriet u alive je to ista sedacka ,ale k spotimu je potom ta farba ako je kocik

satanka1
23. jún 2014

ahojte ,má niekto skúsenosť s kočíkom Tako Moonlight?

sandracs
10. júl 2014

Ahojte, tiež zvažujem tento kočík, ale odrádza ma, že v starších príspevkoch uvádzajú mamičky ťažšiu konštrukciu. Neviete ako je to u modernejších verzií? Pre mňa je dôležité aj aby nebol veľmi ťažký a aby sa ľahko skladal. Ďakujem 🙂

daniela106
26. júl 2014

My ho teraz kupili, podla mna ten kocik nie je nejako extra tazky....

nikad2
15. aug 2014

Ahojte kočky, páči sa mi kočík Tako, nie som limitovaná výťahom, schodmi. Potrebujem niečo do terénu - doslovne. Vzhladom k tomu že veľa času budeme tráviť v prírode - pri jazere. a Dieťatko bude januárové. Tak by mala byť aj priestranná vanička 🙂

mimisk
15. aug 2014

@nikad2 tako je dobre do terenu, ake tako mate vybrate

ivuska_3
23. aug 2014

dobry den, napriek niektorym negativnym recenziam som si vybrala kocik Tako Acoustic, viete mi poradit, v ktorych kamennych predajniach v Bratislave ho maju? dakujem velmi pekne

mimisk
23. aug 2014

@ivuska_3 my mamena predajni v sedej farby, mozem povedat ze su to dobre kociky, predajnu mame v holici

lulu1112
5. sep 2014

Dobry den, neviete mi poradit, v ktorej predajni kocikov v Bratislave predavaju Tako Laret kociky? Dakujem.

mimisk
5. sep 2014

@lulu1112 mame vystavený na predajni v Holíči

lulu1112
5. sep 2014

@mimisk dakujem za odpoved. A nahodou tutek grander alu chrom tam nemate? Rozhodujem sa medzi tymi dvoma a chcela by som porovnat.

mimisk
5. sep 2014

@lulu1112 tuto znacku nepredavame

callex
15. okt 2014

@mimisk kde v holici vas najdem?nejaky orientacny bod?

ciusinka
5. nov 2014

Ahojte,ma niekto skusenost s kocikom Tako Extreme 2014?Vopred dakujem 🙂